VOORZITTER EN PARCOURSBOUWER JOS BRINKMAN VERWACHTINGSVOL

‘Elk jaar opnieuw een uitdaging’

Jos Brinkman, voorzitter en parcoursbouwer bij het concours van PSV Het Twentse Ros.

Voorzitter Jos Brinkman kijkt verwachtingsvol uit naar een nieuwe editie van het jaarlijkse concours van PSV Het Twentse Ros Albergen. Van woensdag 15 tot en met zondag 19 april is de vereniging opnieuw te gast op de prachtige accommodatie van de BWG Stables in Tubbergen.

“Net als vorig jaar was ook dit jaar de snelheid waarmee de inschrijvingen binnenkwamen abnormaal”, aldus Jos Brinkman. “Dat blijft mooi om te zien en is een groot compliment voor iedereen die zich inzet om dit concours mogelijk te maken. Elk jaar opnieuw is het een uitdaging om binnen onze mogelijkheden zoveel mogelijk ruiters een startplek te bieden.”

Ook dit jaar hebben we weer een gevarieerd programma samengesteld. Nagenoeg alle hoogtes komen twee keer terug met daarbij opnieuw mooie rubrieken voor 4- en 5-jarige paarden op het programma. Uiteraard ontbreken ook de ‘Kleine’ Grote Prijs en de gezellige feestavond op vrijdag niet. Op zaterdag is het de beurt aan de pony- en bixieruiters, waarbij we hopen op veel support van vrienden en familie.”

De Grote Prijs van Albergen vindt traditiegetrouw plaats op zondagmiddag. De voorzitter én parcoursbouwer: “We hopen op een minstens net zo spectaculaire barrage als vorig jaar als sportief hoogtepunt van het weekend, met aansluitend een gezellige zanger om de zondag feestelijk af te sluiten.”

Extra aandacht voor ponyruiters
Dit jaar is er extra aandacht voor de ponyruiters. Jos Brinkman: “Voorafgaand aan de Grote Prijs bij de paarden houden we namelijk voor het eerst een Grote Prijs bij de Pony’s’. We vinden het belangrijk dat jonge talenten gewaardeerd worden. Door hen dezelfde ervaring te bieden als de paardenruiters, hopen we bij te dragen aan hun plezier en motivatie.”

Brinkman voegt eraan toe: “Bovendien zetten we graag onze eigen ponyleden van Het Twentse Ros Albergen in het zonnetje. We zijn trots op deze fanatieke groep jonge ruiters, die mooie prestaties leveren. Onlangs namen drie van onze leden – Scott Bultink, Lune Blaauwgeers en Tess Jogems – deel aan de Nederlandse kampioenschappen, waar zij prachtige prestaties neerzetten met onder andere een gouden plak voor Scott en een mooie dertiende plaats voor Lune.”

Jos Brinkman besluit: “We kijken uit naar een prachtige week vol paardensport en gezelligheid. Als voorzitter wens ik alle deelnemers veel succes!”

Meer Concours Twentse Ros

TUBBERGEN – Hessel Hoekstra beleefde vrijdag een topdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen. In Tubbergen zegevierde hij eerst in de... (18-04-2025)
TUBBERGEN – Don Willemsen scoorde donderdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen de meeste stijlpunten in de rubriek voor vijfjarige... (18-04-2025)
De organisatie van het concours hippique van PSV Het Twente Ros kan ook dit keer weer een beroep doen op de onmisbare medewerking van de scouts van... (16-04-2025)
TUBBERGEN – Gerben Morsink bleek dinsdag niet te kloppen in de rubriek over 1,35 meter op de eerste dag van het concours hippique van Het Twentse Ros... (16-04-2025)
Peter Olthof is tijdens het concours van Het Twentse Ros een van de ruiters uit de nabije omgeving, die zijn zinnen zet op goede prestaties. Voor de... (15-04-2025)
Ze waren alle drie nog maar twee jaar jong, toen ze voor het eerst op een pony werden gezet. Zeven jaar later deden ze stuk voor stuk al ervaring op... (14-04-2025)
Met Michael Greeve, Willem Greve, Hessel Hoekstra, Marc Houtzager en Gerco Schröder als kartrekkers mag het concours van Het Twentse Ros zich in de... (10-04-2025)
Voorzitter Jos Brinkman kijkt uit naar een opnieuw succesvolle editie van het concours van Het Twentse Ros uit Albergen. Het evenement wordt van... (09-04-2025)
TUBBERGEN – Gerco Schröder was zondag dicht bij de overwinning in de Grote Prijs van Albergen. Maar ook de thuisrijder moest uiteindelijk zijn... (21-04-2024)
Lars Schröder boekte zaterdag zijn tweede zege tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen door met de ruin Vagabond S de eerste plaats over 1,... (21-04-2024)
TUBBERGEN – De eerste twee dagen van het concours van Het Twentse Ros uit Albergen werden gedomineerd door ruiters die luisteren naar de naam... (18-04-2024)
Ties Oude Geerdink zorgt zaterdag en zondag tijdens het concours van Het Twentse Ros voor de muzikale sfeer in de grote tent op het concoursterrein... (16-04-2024)
Voor Jesper Romp betekent het concours van Het Twentse Ros op de fraaie accommodatie van de BWG Stables een korte terugkeer naar de plek, waar hij... (15-04-2024)
Het stuntteam van Josh Clemens gaat zondag 21 april op herhaling tijdens het concours van Het Twentse Ros op het hoofdterrein van de BWG Stables in... (13-04-2024)
Lydia Haselbekke uit Geesteren is een van de enthousiaste vrijwilligers bij de bixiewedstrijden, die zondag 20 april verreden worden. Ze kijkt ernaar... (12-04-2024)
Voor Gerco Schröder is het concours van Het Twentse Ros een evenement waar hij als ruiter te voet naar toe kan. De wedstrijd speelt zich immers af in... (11-04-2024)
De sport heeft haar al ver van huis gebracht, maar voor Maartje Lanooy is het bepaald geen straf wanneer ze als wedstrijdsecretaresse in de buurt van... (10-04-2024)
Bij de ruiters en amazones is de belangstelling om deel te nemen aan het concours van Het Twentse Ros in Tubbergen, zoals Jos Brinkman in aflevering... (09-04-2024)
Voorzitter Jos Brinkman is uiterst tevreden met de belangstelling van ruiters om deel te nemen aan het concours van ‘zijn’ Twentse Ros uit Albergen.... (08-04-2024)
TUBBERGEN – Het had met een beetje geluk een nog mooier feestje kunnen worden dan het nu al was bij de BWG Stables. Het concours van Het Twentse Ros... (16-04-2023)