LINDA VERWAAL EN MAYBRETT SCHREUR DULDEN GEEN CONCURRENTIE IN ZWAARSTE KLASSEN

Dressuurduo superieur in Denekamp

Linda Verwaal (rechts) en Marlous Booijink.

DENEKAMP – Linda Verwaal in de klasse ZZ Licht en Maybrett Schreur in de klasse Z2 veroverden dit weekend overtuigend de belangrijkste dressuurtitels van de Regio Overijssel. Beiden waren op hun niveau een klasse apart.aar.

Linda Verwaal won met Highland Dancer (v. Totilas) in haar klasse met een score van 71,675 procent. Dat was ruim 8,5 procent meer dan naaste concurrent Marlous Booijnk, die met Ilrieta tot 63,141 procent kwam. De derde plek was voor Noortje Bouwhuis-Zuidgeest op Intermezzo SDWH (62,979).

Maybrett Schreur (midden op foto rechts) kwam met Je Suis Escolar (v. Escolar) tot een waardering van 71,039 procent. Femke Beljon besliste de strijd om de tweede plaats in haar voordeel met Jacuzzi M (67,367). Marike Klok bezette de derde positie (65,649) en bleef Ashley Langevoort met Kascade (65,323) net voor.

Joyce Vegter moest zich met Kadanzar tevreden stellen met de tweede plek in de klasse M2 (65,550) achter Sharon van Dijk met JS Evy’s Hotgirl (66,583). Femke Beljon werd hier derde met Kaspara DFB (64,417). Dennis Schurink eindigde met Lady als tweede (68,667) en Wytske Maat met La Figo-Fanez als derde (66,167) in de klasse M1. Beiden moesten hun meerdere erkennen in Nicky Snijder met L’Unique STH (70,583).

Karlijn Gelkerken
Karlijn Geelkerken verzamelde met Lianne D het hoogste percentage (70,667) in de spannend verlopen klasse L2. Hilde Smits bleef met Mariposa (70,583) niet ver achter en Gerdien Hilgenberg kwam met Kenneth dichtbij de zeventig procent (69,833). 
De titel in de klasse L1 ging naar Dion Wieringa met Hylton (70,833), voor Rianne Toonen-Boon met Kartoesje (67,583) en Tessa Rump met Knapperd RV (66,750).

Nikki Smeman reed met Kardashian naar een fraaie overwinning in de klasse B (74,750), waarin ook Dionne Bouma met Marilene’s Angel VDS (72,750) en Nikita Pen met Quinn (70,750) tot boven de zeven procent reikten. 

In de klasse Z2 (categorie DE) bij de ponyruiters pakte Iris Sloof met Turfhorst Let’s be Better gedecideerd de regiotitel (69,500).

UITSLAGEN REGIOKAMPIOENSCHAPPEN

 

Meer Dressuur

»
LIER -  Sophie Reef uit De Lutte boekte afgelopen week drie zeges op rij tijdens de wedstrijden dressuur in het Belgische Lier. De 24-jarige amazone... (04-03-2025)
»
BALKBRUG – Joyce Vegter vertolkte vrijdag de absolute hoofdrol tijdens de strijd om de regiotitels dressuur in Balkbrug. De Enschedese boekte hoge... (01-02-2025)
»
ERMELO - Frank Hosmar en Loes Cevaal sloten vrijdag de kwalificatiewedstrijd van de KNHS Para Dressuur Trophy op Jumping Amsterdam af op een tweede... (25-01-2025)
»
HELLENDOORN – Frank Hosmar zette een dag voor kerst in manage ’t Oale Spoor Hellendoorn een selectiewedstrijd van de KNHS Para Dressuur Trophy naar... (25-12-2024)
»
ERMELO - Hanneke Gerritsen neemt vanaf 1 januari de taak van waarnemend bondscoach van de paradressuurruiters op zich. Gerritsen volgt in deze... (22-11-2024)
»
ARNHEM – In de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen van de KNHS Para Dressuur Trophy was Loes Cevaal met Happy Hero II de duidelijke winnares van... (29-09-2024)
»
APELDOORN – Frank Hosmar maakt geen deel uit van het team dat Nederland gaat vertegenwoordigen op het onderdeel paradressuur tijdens de Paralympische... (23-07-2024)
»
ENSCHEDE - Als volgende week de namen worden bekend gemaakt van de Nederlandse afvaardiging voor de paradressuur tijdens de Paralympische Spelen in... (15-07-2024)
»
DENEKAMP – Linda Verwaal in de klasse ZZ Licht en Joyce Vegter in de klasse Z1 veroverden afgelopen weekend in Denekamp een titel dressuur van de... (08-07-2024)
»
ERMELO – Frank Hosmar was afgelopen weekend niet te kloppen in Grade V tijdens de wedstrijden paradressuur in het Limburgse Kronenberg. De ruiter uit... (16-06-2024)
»
WAREGEM – Loes Cevaal eindigde afgelopen weekend bij wedstrijden paradressuur in het Belgische Waregem met haar paard Dolce Gabana (v. Sunny Boy)... (23-04-2024)
»
HELLENDOORN – Linda Verwaal zorgde zaterdag voor de met afstand beste prestatie tijdens de wedstrijden subtop dressuur in manege ’t Oale Spoor in... (13-03-2024)
»
DEN BOSCH – Loes Cevaal en Maud Haarhuis lieten zich vrijdag van hun beste kant zien tijdens de finale van de strijd om de KNHS Para Dressuur Trophy... (09-03-2024)
»
DOHA - De amazones Claire Overweg, Maud Haarhuis, Lotte Krijnsen waren afgelopen week succesvol tijdens het internationale concours paradressuur in... (25-02-2024)
»
HELLENDOORN – Ashley Langevoort en Anouck Nuyen wisselden afgelopen weekend stuivertje in de klasse ZZ Licht tijdens de wedstrijden dressuur van De... (12-02-2024)
»
AMBT DELDEN – Bij de wedstrijden voor de subtop dressuur van De Zeven Buurtschappen was de hoogste score maandag voor Linda Verwaal. Met haar... (01-02-2024)
»
IJSSELMUIDEN – Nické Miskotte mag zich sinds zaterdag met de negenjarige donkerbruine merrie Kacie Vita (v. Goldberg x Welt Hit 2) kampioene dressuur... (29-01-2024)
»
AMSTERDAM – Frank Hosmar sloot zaterdag de kwalificatiewedstrijd van de KNHS Para Dressuur Trophy tijdens Jumping Amsterdam op Alphaville NOP (v.... (28-01-2024)
»
ERMELO – Voor de topcombinaties uit de Olympische en Paralympische disciplines van de paardensport staat 2024 in het teken van de Spelen in Parijs.... (22-01-2024)
»
HELLENDOORN – Frank Hosmar is er afgelopen weekend in eigen omgeving niet in geslaagd de vijfde selectiewedstrijd in de strijd om de Para Dressuur... (27-12-2023)