WILLEM GREVE DERDE OP GEHEEL NEDERLANDS PODIUM IN SENTOWER PARK

GP Opglabbeek voor Frank Schuttert

Foto Frank Schuttert met Isis © Ashley Claus.

OPGLABBEEK – Frank Schuttert mocht zich zondag in het Sentowerpark met zijn twaalfjarige bruine merrie Isis ((v. Cardento 933) laten kronen tot winnaar van de Grote Prijs van Opglabbeek. Willem Greve eindigde met zijn negenjarige bruine hengst Laretto (op foto midden v. Adagio de Talma) als derde in de hoofdrubriek over 1,55 meter met barrage.

Het podium werd geheel bezet door Nederlanders, want Harrie Smolders tekende met de tienjarige bruine ruin Kaspar S (v. Eldorado van de Zeshoek) voor de derde plek. Annelies Vorsselmans werd zevende met haar tien jaar oude bruine merrie C. Kulottie Z (v. Comme il Faut 5). 

Meike Zwartjens sloot zaterdag de rubriek over 1,45 meter met twee fasen op haar tienjarige vosruin Twindam Z (v. Twister de la Pomme) als derde af. Frank Schuttert finishte als zesde met zijn negenjarige bruine merrie La Luna Especiale (v. Cape Coral Rbf Z) en Annelies Vorsselmans als achtste met de twaalfjarige bruine ruin Trezeguet (v. Turmalin 1202). Schuttert was vrijdag met Luna Especiale al zesde geworden over 1,40 meter met twee fasen.

Justin Zwartjens zegevierde dezelfde dag over 1,30 meter met twee fasen op de zevenjarige donkere merrie Gin Lady Tivoli Z (v. Gaillard de la Pomme). Jan Schuttert reed naar de achtste tijd over 1,20 meter met de achtjarige vosmerrie Mare Porette VE (v. Aganix du Seigneur).

Bas van der Aa
Bas van der Aa liet twee keer een plek in de top tien noteren tijdens het concours in Neumünster. Met de twaalfjarige bruine ruin Shanroe Barney (v. Dallas)op onderste foto) eindigde hij vrijdag als derde op een parcours over 1,50 meter op tijd.

Zaterdag liet de Albergenaar er een zevende positie op volgen in de strijd om de Grote Prijs over 1,55 meter met barrage na een springfout met de veertienjarige vosruin  Gaen (v. Quintago) in de extra omloop.

Zoe Osterhoff klasseerde zich zaterdag met de tien jaar oude bruine ruin Kentucky TN (v. Verdi) als tiende in de wedstrijd over 1,55 meter met barrage. De zege ging naar Bas Moerings met de tien jaar oude schimmelhengst Kivinia (v. I’m Special de Muze).

Familie Vos in Oliva
Vader Robert, zoon Thijmen en dochter Faye-Louise waren afgelopen weekend actief tijdens de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva. Thijmen reed vrijdag naar een keurige zevende plaats over 1,45 meter op tijd met de tienjarige bruine ruin Cadillac Z (v. Carrera VDL). Met de pas zevenjarige schimmelruin Action Flow Z werd Robert zondag tiende over 1,40 meter met barrage en vrijdag achtste over 1,35 meter op tijd. Faye-Louise noteerde een negende positie over 1,40 meter op tijd op zaterdag met haar dertienjarige bruine ruin Cartier D (v. Niagara  d’Elle).
 

Meer Springen

DEURNE – Op de eerste dag van het NK springen bij de senioren zit drievoudig en regerend kampioen Willem Greve na de eerste dag op het vinkentouw.... (23-04-2026)
DEURNE - Het beste resultaat van een regionale deelnemer bij het NK springen kwam donderdag van Thijmen Vos. Op het eerste onderdeel voor de young... (23-04-2026)
Willem Greve met Party in de Hus tijdens de Grote Prijs van afgelopen zondag in Albergen.
DEURNE - Willem Greve verdedigt dit weekend in  Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. De laatste drie keer dat hij deelnam won de ruiter... (22-04-2026)
SAASVELD – De vosmerrie Tadessa (v. Tattoo H&DB TN x Poker de Mariposa x Quality Time TN) maakte maandag de beste indruk tijdens de finale van... (21-04-2026)
TUBBERGEN – De strijd om de René Viscaal Memorial Zodiac Grote Prijs van het concours van PSV Het Twentse Ros Albergen mondde zondag voor veel... (19-04-2026)
TUBBERGEN – Pascalle Lienesch zegevierde vrijdag in de strijd om de Kleine Grote Prijs van het concours van PSV Het Twente Ros met haar zeven jaar... (18-04-2026)
SAASVELD – Bij de finale van het vrij springen in de Ankerhal te Saasveld komen maandag 20 april in totaal 22 drie- en vierjarige paarden aan de... (18-04-2026)
BONHEIDEN – Met vier keer een plek in de top vijf kan Steven Veldhuis terugkijken op een goed geslaagd concours in Bonheiden. Het leverde de ruiter... (16-04-2026)
TUBBERGEN – Rob Scherphof snelde woensdag met zijn negenjarige bruine merrie Miss Montreal (v. Vigo d’Arsouilles) de concurrentie ver vooruit in de... (15-04-2026)
Tijdens het concours hippique Het Twentse Ros in Tubbergen maakt dit jaar een bijzondere voorziening haar debuut: een paardenambulance. Achter dit... (14-04-2026)
Het concours hippische van Het Twentse Ros mag zich in een dusdanig grote belangstelling van ruiters en amazones verheugen dat de startlijsten al... (13-04-2026)
KRONENBERG – Hessel Hoekstra boekte zaterdag met zijn negenjarige bruine hengst VDL Mindset ES (v. Aganix du Seigneur) een prachtige zege in de Grote... (11-04-2026)
Daan Hesselink (25) draait al elf jaar mee Via een zaterdagbaantje kwam hij als 14-jarige terecht op het Concours Hippique Het Twentse Ros. Nu, op... (11-04-2026)
FORT WORTH – Willem Greve is niet van start gegaan in de tweede ronde van de finalestrijd om de Worldcup springen in Forth Worth Texas. Na het... (11-04-2026)
Samen met voorzitter Jos Brinkman en Willem Schepers uit Roden vormt Jeroen van der Kolk het trio parcoursbouwers tijdens het concours van Het... (10-04-2026)
BONHEIDEN – Gert-Jan Bruggink reed donderdag prima in het voorste gelid mee in de rubriek over 1,40 meter op tijd tijdens het CSI2* Jumping Bonheiden... (10-04-2026)
FORT WORTH – Willem Greve kende donderdagavond in de Dickies Arena in het Amerikaanse Fort Worth (Texas) als tweede starter in het eerste onderdeel... (09-04-2026)
HAAKSBERGEN – Wesley Mulder en Joanne Wes maakten woensdag de dienst uit in de toprubrieken van de eerste editie van het Sectolin Springen van 2026.... (09-04-2026)
Bart Haselbekke kijkt verlangend uit naar het concours van het Albergse Twentse Ros bij de BWG Stables in Tubbergen. De Wierdenaar beschouwt het... (09-04-2026)
Lars Schröder is een van de deelnemers, die het concours van Het Twentse Ros uit Albergen als een heuse thuiswedstrijd mag beschouwen. Al is het nog... (08-04-2026)