TUBBERGENAAR VIERDE IN RUBRIEK OVER 1,50 METER MET GLOCK’S BRILJANT BERLIN

Gerco Schröder mee vooraan in Oliva

Gerco Schröder met Glock's Brilliant Berlin.

Gerco Schröder was zaterdag dichtbij een plek in de top drie na de rubriek over 1,50 meter met barrage tijdens de Mediterranean Equestrian Tour in Oliva Nova. De Tubbergenaar eindigde in de rankingproef, de finale van de Big Tour, als vierde op zijn tienjarige schimmelruin Glock’s Briljant Berlin (v. Berlin).

In de Grote Prijs van de Small Tour over 1,40 meter met barrage belandde Gerco Schröder met de achtjarige bruine merrie Lorona (v. Grand Slam) op de zesde positie. Met de tienjarige schimmelruin Jackpot (v. VDL Zirocco Blue) startte Schroder voor het eerst in een Grote Prijs over 1,50 meter. Het leverde hem zondag een verdienstelijke tiende plaats op na een fout in de extra omloop.
Jesse Berkers haalde het podium in de rubriek over 1,35 meter op tijd door met de twaalfjarige schimmelmerrie Aragon Happhira (v. Corland) als derde te eindigen.

Gert-Jan Bruggink werd zaterdag zevende in de rubriek over 1,30 meter op tijd met de zesjarige donkerbruine ruin Noaber van de Wolfsslenke (v. I M Special de Muze). Hendrik-Jan Schuttert volgde hem als achtste op de voet met de zevenjarige donkerbruine merrie Mies (v. Harley VDL). Vrijdag tekende Bruggink al voor de negende prijs na de wedstrijd over 1,45 meter op tijd  met de tienjarige schimmelruin Vigalio SHO Z (v. Vigo d’Arsouilles).

Amke Bekhuis klasseerde zich zaterdag tijdens de Sunshine Tour in Vejer de la Frontera met de achtjarige merrie Ligeunerin VDL (v. Corporal VDL) als achtste in de rubriek over 1,35 meter op tijd. Vrijdag werd de combinatie al negende in eenzelfde wedstrijd. 

In Riesenbeck viel Hessel Hoekstra vrijdag en zaterdag in de prijzen met de negenjarige bruine merrie Kosalottie W (v. Chaman). Over 1,45 meter op tijd werd hij vrijdag zesde, een dag later volgde de negende plek in de finale van de Medium Tour over 1,40 meter. Met de zevenjarige schimmelruin Max van de Marijenhoeve (v. Hermantico) eindigde Hoekstra zondag als vijfde in de finale van de Youngster Tour.  
 

Meer Springen

»
Met Michael Greeve, Willem Greve, Hessel Hoekstra, Marc Houtzager en Gerco Schröder als kartrekkers mag het concours van Het Twentse Ros zich in de... (10-04-2025)
»
HAAKSBERGEN – Steven Veldhuis liet zich woensdag van zijn sterkste kant zien tijdens de tweede editie van het midweekse Sectolin Springen bij de... (10-04-2025)
»
Voorzitter Jos Brinkman kijkt uit naar een opnieuw succesvolle editie van het concours van Het Twentse Ros uit Albergen. Het evenement wordt van... (09-04-2025)
»
BASEL - Willem Greve eindigde zondag in zijn  eerste finale van de strijd om de Wereldbeker springen op een heel mooie zevende plaats. De nationaal... (06-04-2025)
»
BASEL - Hoewel Willem Greve en Kim Emmen in het basisparcours van het tweede onderdeel van de wereldbekerfinale in Basel een springfout kregen... (04-04-2025)
»
ERMELO –De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft springpaard Imagine vastgelegd. De twaalfjarige ruin (v. Cassini Gold) van de eigenaren Conny... (04-04-2025)
»
BASEL - Willem Greve begon zijn eerste wereldbekerfinale donderdag met de vijftiende plaats in het eerste onderdeel, een wedstrijd op snelheid en... (03-04-2025)
»
BASEL – Willem Greve bijt donderdagavond in Basel tijdens zijn eerste deelname aan de finale voor de Wereldbeker springen het spits af voor Nederland... (03-04-2025)
»
Gerco Schröder sloot zondag de derde week van de Mediterranean Equestrian Tour (MET) in het onder de rook van Valencia gelegen Oliva met zijn... (31-03-2025)
»
RIJSSEN – Meike Zwartjens had zaterdag het laatste woord tijdens de driedaagse TCN Jumping Tour in Rijssen. De amazone uit Raalte won op knappe wijze... (29-03-2025)
»
RIJSSEN – Met een groots vertoon van macht zegevierde Mart IJland vrijdag tijdens de TCN Jumping Tour in Rijssen in de rubrieken over de drie... (29-03-2025)
»
ERMELO – Lars Schröder veroverde vrijdag met zijn tienjarige donkerbruine merrie Casalla Tendra PS (v. Casallco) zilver in de strijd om de nationale... (28-03-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate heerste als een vorst in de toprubriek over 1,40 meter op de eerste dag van de TCN Jumping Tour in Rijssen. De ruiter uit... (28-03-2025)
»
HAAKSBERGEN – Willem  Greve vertoefde woensdag weer even op vertrouwde oude grond en maakte maar meteen van de gelegenheid gebruik om tijdens het... (27-03-2025)
»
WIERDEN – Remco Been gaat voor zichzelf beginnen. Vanaf 1 april is de Wierdenaar nog halve dagen per week werkzaam voor Hank Melse in Winterswijk... (26-03-2025)
»
VEJER DE LA FRONTERA – De in Borne residerende Zoe Osterhoff moest zondag op haar tienjarige bruine hengst Kentucky TN (v. Verdi TN)  met een... (24-03-2025)
»
ERMELO – Lisa Schröder voltooide zaterdag in Ermelo een ongekende hattrick. Voor het derde jaar op rij veroverde de 14-jarige dochter van Gerco en... (23-03-2025)
»
VEJER DE LA FRONTERA– Voor Amke Bekhuis scheen zaterdag letterlijk en figuurlijk de zon tijdens de Sunshine Tour in het Spaanse Vejer de la Frontera... (23-03-2025)
»
LIER – Hessel Hoekstra was vrijdag tijdens het concours in Lier alle tegenstanders de baas in de rubriek ober 1,45 meter met barrage. Met zijn... (22-03-2025)
»
SAASVELD – De laatste aflevering van de wintercyclus Springen Ankerhal Saasveld (SAS) van dit seizoen leverde woensdag drie winnaars op, die behalve... (20-03-2025)