NEDERLANDERS DOEN HET PRIMA IN RIESENBECK

Bruggink, Drain en Schröder op dreef

RIESENBECK – Gert-Jan Bruggink, Conor Drain en Gerco Schröder deden de afgelopen dagen prima mee om de prijzen tijdens het CSI in het Duitse Riesenbeck. 

Bruggink sloot het evenement zaterdag af met een zesde plaats in de Grote Prijs met zijn achtjarige bruine ruin That’s Mie Z (v. That’s Life). Conor Drain eindigde als tiende met de negenjarige schimmelruin Imagine (v. Cassini Gold) in de door de Duitser Hans-Thorben Rüder met Dakota gewonnen hoofdrubriek over 1,45 meter met barrage.
 
Gerco Schröder werd met de achtjarige Glock’s Briljant Berlin (v. Berlin) tweede in de finale van de Small Tour, een wedstrijd over 1,35 meter met twee fasen. Conor Drain legde met de elfjarige bruine ruin Dialetto (v. Diarade) beslag op de vierde plek en Gert-Jan Bruggink volgde hem als vijfde met de acht jaar oude bruine ruin Kasilias Eas SHO Z (v. Kannan). Bruggink werd ook vijfde in de proef over 1,30 meter op tijd met de zevenjarige bruine hengst Clear Heart (v. Clarimo).

In de finale van Medium Tour over 1,35 meter met twee fasen finishte Conor Drain als vijfde met de tienjarige voshengst Cristo (v. Celllestial) als vijfde. Eenzelfde klassering boekte hij in de rubriek voor zes- en zevenjarige paarden met de zeven jaar oude vosmerrie Covehill Ellie May (v. Emerald).

Le Touquet
Remco Been reed zaterdag tijdens het concours van Le Touquet in Parijs met de achtjarige bruine ruin Jasper in de rubriek over 1,40 meter met barrage naar een derde plek. Vrijdag was hij met hetzelfde paard al achtste geworden in een proef over 1,35 meter op tijd.

Frank Schuttert bezette in de Grote Prijs van Le Touquet de negende positie met zijn elfjarige bruine ruin Gream (v. Verdi TN). Broer Hendrik Jan werd donderdag met de bruine hengst Good Farming HS achtste in een wedstrijd over 1,45 meter op tijd.

Faye Louise Vos blinkt uit
In het Duitse Lamprechtshausen deed Faye-Louise Vos van zich spreken tijdens wedstrijden voor de jeugd. De amazone uit Wierden won zondag bij de children op superieure wijze de proef over 1,15 meter met haar zestien jaar oude bruine hengst Calgary 56 (v. Carinjo). Met de elfjarige bruine merrie Monica LH was ze met een dubbele nulronde uitblinkster bij Nederland in de strijd om de Nations Cup, waarin TeamNL desondanks trevreden moest zijn met de zesde plaats. Ook met Monica LH eindigde ze twee keer als vierde op parcoursen over 1,25 meter op tijd.

Haar broer Thijmen ontpopte zich met Ive Got the Key als tweede man bij de junioren van TeamNL in de strijd om de Nations Cup, die achter de winnende Belgen een tweede plaats opleverde.

Wesley en Quinten ter Harmsel eindigden vrijdag met respectievelijk Geronimo en Unicstar de Courcy als vijfde en zesde in de kwalificatierubriek voor de Grote Prijs voor junioren over 1,35 meter op tijd.

Meer Springen

Willem Greve eindigde afgelopen weekend twee keer als vijfde en even vaak als tiende tijdens het CSI in het Belgische Opglabbeek. (02-03-2026)
ENSCHEDE – Gerben Morsink is er trots op dat zijn 17-jarige zwartbruine dekhengst Navarone Z (v. Nabab de Reve) deze week zowel röntgenologisch als... (28-02-2026)
ERMELO - Cindy Kosse veroverde donderdag op knappe wijze de nationale titel van de KNHS in de klasse over 1,30 meter. Met haar negenjarige bruine... (26-02-2026)
KRONENBERG – De tienjarige donkerbruine ruin Excellence (v. Excentriek) doet zijn naam de laatste weken alle eer aan. In het zadel van Jordy Wilken... (24-02-2026)
GENT – Wesley Mulder legde zondag met zijn negenjarige bruine merrie C-Livia Rv Z (v. Cohinoor VDL) beslag op een keurige vijfde plek in de Grote... (24-02-2026)
KRONENBERG – De tienjarige donkerbruine ruin Excellence (v. Excentriek) doet zijn naam de laatste weken alle eer. In het zadel van Jordy Wilken werd... (24-02-2026)
VEJER DE LA FRONTERA - Thijmen Vos liet zaterdag met de zestien jaar oude ruin Feliek-H (v. Azteca VDL) een mooie tweede plaats noteren in de rubriek... (24-02-2026)
GOTHENBURG - Willem Greve won zondagmiddag in Gothenburg voor de derde keer dit seizoen een wedstrijd voor de  FEI Longines Wereldbeker. Een unieke... (22-02-2026)
Joanne Wes ontpopte zich afgelopen week tot de uitblinker tijdens het Krokusspringen in Luttenberg. Met haar paarden Koh-i-Noor en De Reygers Mory... (19-02-2026)
Willem Greve toonde zich zondag oppermachtig in de strijd om de Grote Prijs Van de VR Classics in Neumünster. Op het parcours over 1,55 meter van het... (16-02-2026)
OPGLABBEEK - Mart IJland boekte donderdag tijdens het concours in het Belgische Opglabbeek een imponerende zege in de toprubriek over 1,45 meter op... (13-02-2026)
MARIËNHEEM - Met een supersnelle rit reed Gert-Jan Bruggink zaterdag al zijn concurrenten op grote afstand tijdens het concours hippique in... (10-02-2026)
RIESENBECK – Jesse Berkers mag terugkijken op een uiterst succesvol verlopen weekend tijdens het internationale concours hippique van Riesenbeck. (10-02-2026)
SAASVELD – Het springen in de Ankerhal van Saasveld leverde woensdag in de hoogste klassen fraaie zeges op voor Conor Drain met Drake Z over 1,35... (05-02-2026)
AMBT DELDEN – Edwin Oosterbroek sloeg een dubbelslag tijdens Indoor Ambt Delden. De 61-jarige Dinkelruiter zegevierde woensdag op superieure wijze in... (01-02-2026)
AMBT DELDEN – Noëlle Klokman had vrijdag het laatste woord in de strijd om de Grote Prijs van Indoor Ambt Delden. De amazone uit Barchem klopte in de... (31-01-2026)
AMSTERDAM – De Fransman  Julien Epaillard won drie jaar geleden met Donatello d’Auge de Amsterdamse omloop van de Wereldbeker wonnen. Aan dat succes... (25-01-2026)
AMSTERDAM - Frank Schuttert won zaterdag met een zinderende barragerit zijn tweede Grote Prijs van Amsterdam. In 2013 pakte een nog piepjonge Frank... (25-01-2026)
AMSTERDAM - Willem Greve boekte zaterdag in der Amsterdamse RAI een prachtige overwinning. Met zijn vijftien jaar oude bruine hengst Grandorado TN... (24-01-2026)
SAASVELD – Hessel Hoekstra was vrijdag de baas in de strijd om de Grote Prijs van het concours van St. Hubertus. In de hoofdrubriek bleek de ruiter... (17-01-2026)