IER WINT DRIE KEER IN LANGEVEEN: IN KLASSEN M, Z EN ZZ

Onemanshow van Conor Drain

LANGEVEEN – Conor Drain verzorgde een ware onemanshow tijdens het concours hippique van de Molenruiters uit Langeveen. De Ier won drie keer op rij, in de klassen M, Z en ZZ.

Als winnaar van de klasse ZZ met Cristo verdiende Drain meteen een startplek voor het CSI1 of CSI2 Twente in Geesteren van 2020. Met Shanroe Barney pakte hij de zege in de klasse Z en met Mekalio was hij de beste in de klasse M.

En dat terwijl de concurrentie toch bepaald  niet kinderachtig was. Koen Westendorp was met Helsinki ‘best of the rest’ in de klasse ZZ, waarin Eveliina Talvio met Chelsea de derde plek opeiste en Hessel Hoekstra met Diazetta en Peter Olthof met Hugo naar de vierde en vijfde positie verwees.

Eric ten Cate was de belangrijkste tegenstander van Conor Drain in de klasse Z. De ruiter uit Geesteren eindigde als tweede met Forry Fox. Eveliina Talvio bezette ook nu de derde positie, dit keer met Hallo Lady. Bas van der Aa werd vierde met Homemade Danga SW en Bas van den Burg vijfde met Ivar.

Van die laatste combinatie had Conor Drain nog het meest te duchten in de klasse M, waarin Lieke Reinders-Ophof met Illinois VDL als derde in de uitslag werd genoteerd.

Mareille Engbers kon met Ich bin ein Loma Britt Schaper met Bad Boy niet van de winst afhouden. Wel voorkwam ze dat de winnares met Miss Universe van Dorperheide ook nog eens tweede werd.

In de klasse B werd zowel zaterdag als zondag gereden. Gido Bruns troefde zaterdag met Jahzara ook Marlène Bels met Elenorfee en Pascalle Donders met Jaleva af. Een dag later ging de zege naar Chloe in het Veld met Ciros, voor Pascalle Donders met Jaleva en Annemieke Hatzmann met Jasper W.

UITSLAGEN PONY’S

Finale DE
1) Annemijn Wolters met Zidane
2) Liz Loman met Kellogs
3) Thomas Schröder met Giorgio

Finale ABC
Liz Loman met Rianwyn Welsh Flyer 
Maud Reekers met Binky
Sieuwke Höften met Popey

Meer Springen

»
AKEN –Het EK springen in La Coruna gaat alsnog aan de neus van Hessel Hoekstra voorbij. De reservecombinatie Michael Greeve en Denver schuift door... (06-07-2025)
»
AKEN – Hessel Hoekstra is zijn eerste CHIO Aken begonnen met een vorstelijk optreden. De ruiter uit Enter opende het toernooi dinsdag met een keurige... (02-07-2025)
»
OMMEN - Zoveel inschrijvingen van deelnemers dat het toezeggen van de ruiters bijna een grotere opgave is dan het organiseren van het internationaal... (01-07-2025)
»
ERMELO – Bondscoach Wout-Jan van der Schans heeft Willem Greve en Hessel Hoekstra aangewezen als deelnemers aan het Europees kampioenschap springen,... (30-06-2025)
»
KRONENBERG – Jeroen Dubbeldam hoefde zondag in de strijd om de Grote Prijs De Peelbergen over 1,45 meter met zijn tienjarige bruine ruin Kentucky N (... (30-06-2025)
»
HEETEN – Jarno Hesselink was zaterdag niet te kloppen in de rubriek over 1,30/1,35 meter met twee fasen tijdens het concours hippique in Heeten. Met... (30-06-2025)
»
BOEDAPEST - Met de derde plaats in de halve finale in Boedapest plaatsten de springruiters van TeamNL met Gert-Jan Bruggink in de gelederen, zich... (27-06-2025)
»
ENTER – Hessel Hoekstra voelt zich vereerd dat hij net als nationaal kampioen Willem Greve deel mag uitmaken van het team, dat Nederland van dinsdag... (27-06-2025)
»
ALMELO – De strijd om de Grote Prijs van de Almelose Ruiterdagen eindigde zaterdag in een fraaie zege voor Kim Bekhuis. Met haar elfjarige bruine... (21-06-2025)
»
ROTTERDAM - De springruiters van TeamNL boekten een fantastische overwinning in de derde wedstrijd van de FEI Longines League of Nations van dit... (20-06-2025)
»
ALMELO – Hessel Hoekstra sloeg tijdens de Almelose Ruiterdagen meteen twee keer toe op de eerste dag van de wedstrijden voor paarden. Met Kratos won... (17-06-2025)
»
VRAGENDER – De eerste drie dagen van Outdoor Gelderland leverden evenveel Twentse zeges op. Joanne Wes won woensdag de rubriek over 1,35 meter voor... (13-06-2025)
»
TUBBERGEN – Drie Twentse springtoppers moesten het zondag uiteindelijk afleggen tegen een ontketende Friezin in de strijd om de Grote Prijs van... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Een Grote Prijs winnen is mooi. Als je dat ook nog eens kunt doen in je eigen gemeente maakt dat het extra leuk. Eric ten Cate deed het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Voor Lars Schröder en Matt Garrigan was de strijd om de Grote Prijs van Twente zondag hun laatste concours bij hun huidige werkgever.... (08-06-2025)
»
DRAMMEN – Thijmen Vos eindigde zaterdag met het Nederlandse team knap als derde bij de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in het Noorse Drammen.... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – De absolute hoofdrol op de voorlaatste dag van Jumping Schröder Twente was zaterdag voor Iris Michels. De 22-jarige amazone uit het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Jeroen Dubbeldam troefde vrijdag dertien concurrenten af in de strijd om de zege in de tweede kwalificatie voor de Grote Prijs van CSI2*... (06-06-2025)
»
TUBBERGEN – Daan van Geel schreef vrijdag tijdens CSI2* Jumping Schröder Twente de rubriek over 1,45 meter op tijd op zijn naam. De ruiter uit het... (05-06-2025)
»
TUBBERGEN – Twee van de drie zeges in de rubrieken op de eerste dag van Jumping Schröder Twente werden woensdag opgeëist door deelnemers uit de... (05-06-2025)