DUO SCOORT TWEE ZEGES BIJ EUROJUMP WIERDEN

‘Dubbel’ voor Veldhuis en Van Haarst

WIERDEN – Steven Veldhuis (foto boven) en Coen van Haarst waren dinsdag tijdens Eurojump Wierden allebei goed voor twee zeges. Veldhuis zegevierde in de ochtend in de klassen M en Z, Van Haarst deed het hem ’s middags na in de klassen Z en ZZ.

Steven Veldhuis had  in de klasse Z met Hayfa-Pinacolada maar tweehonderdste seconde voorsprong op Caroline Müller met Connect. Nummer drie Abdullah al Rodan bleef met La Luna ruim vijf volle tellen achter op het ongenaakbare duo.

In de klasse M was Veldhuis wel superieur. Met Inferno had hij weinig van de concurrentie te duchten. Frank Buitenhuis volgde als nummer twee en drie met respectievelijk Gardian en Huriosa op 5,6 en 6,06 seconde van de Haaksbergenaar. Buitenhuis was met Hiriosa wel de snelste geweest in de klasse L, waarin Christian Bol met Newport Grandia L op ruim een halve seconde volgde en Sander Geerink met Amigo-Star op afstand derde werd.

Albert Nijhof zette de ochtendsessie in de klasse ZZ naar zijn hand met Gamira Musterd. Lisa Everts met Captain Morgan en Sander Geerink met Calimera bleven niet ver bij hem achter. Ook Willem Greve won een rubriek in de ochtend. Met Carewicz troefde hij Carlos de Mollinedo op Cadeautje en Ester Blekkink met It’s Easy af.

Coen van Haarst hoefde ’s middags met Gizmo niet foutloos te blijven om toch de zege in de klasse Z te kunnen opeisen. Thalia Pitzner was met eveneens een springfout op Killian goed voor plek twee. Marit Braamhaar benaderde de tijd van Coen van Haarst dicht, maar tikte met Fortalezza twee balken uit de lepels, waardoor ze met de derde stek genoegen moest nemen. Van Haarst sprong met Geldorado ook naar de winst in de ZZ.

Een klasse apart

Gerben Morsink (rechts) voorkwam dat het spannend werd in de klasse M. Met Nogalina Z was hij een klasse apart. Thalia Pitzner verwees met She can Jump Daphne van der Schaar met Iceman VDS naar de derde plaats.

In de avonduren werd er op de terreinen van De Vossenbos tot en met de klasse M gesprongen. Maiju Kultanen pakte met Wiebelei onbedreigd de zege in de klasse M, voor Marjolijn Stam met Eros M en Annet Wassink met Toronto’s Dingeshof.
Suzan Scheppink zegevierde in de klasse L met Celeste. Ook Wendy Weijenborg met Freedom Reuvekamp en Ruben Hofman met Hildegard konden haar niet verrassen.

In de klasse B op stijl gingen de overwinningen naar achtereenvolgens Marina Grondman met Ilascha V&V in de ochtend (75,5 punt), Claudette Vrugteveen met Eatirah in de middag (73,5) en Bas Bronsvoort met Easy in de avond (80).

Meer Springen

»
DENEKAMP – Dafne Helthuis schreef vrijdag tijdens Euregio Indoor Denekamp het masterspringen op haar naam. Met haar elfjarige vosmerrie Joanna bleef... (27-10-2025)
»
LEEUWARDEN – Willem Greve kan ook dit Jaar terugkijken op een prima optreden tijdens het CSI3* Indoor Friesland. De nationaal kampioen uit Markelo... (26-10-2025)
»
DENEKAMP – Stijn Roelink was dinsdag de baas in de hoogste rubrieken van Euregio Indoor Denekamp. De Lattropper won met respectievelijk Diamond en... (23-10-2025)
»
DENEKAMP – Joël Lustenberger schreef zaterdag tijdens de GMB Wintercompetitie de rubriek voor vijf- en zesjarige paarden over twee fasen op zijn naam... (21-10-2025)
»
HELLENDOORN – Claudia Morsink tekende zaterdag voor de enige Twentse zege in de eerste wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics van... (19-10-2025)
»
OLIVA – Willem Greve schreef zondag de Grote Prijs van de Mediterranean Equestrian Tour in  het Spaanse Oliva over 1,50 meter op zijn naam. (12-10-2025)
»
LUTTENBERG – Edwin Oosterbroek is geen ruiter die geregeld als winnaar voor de prijsuitreiking wordt opgeroepen. Tijdens het indoor Haverspringen in... (07-10-2025)
»
GORLA MINORE – Mart IJland en Jasmin Seppälä-Geerink deden afgelopen weekend beiden een forse greep in de prijzenpot tijdens het CSI in het... (07-10-2025)
»
Hessel Hoekstra boekte prima resultaten in de eerste week van de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva. Hij sloot die zondag af met een... (06-10-2025)
»
SAASVELD – Het kon vrijdag niet op voor Steven Veldhuis tijdens Jumping Indoor Saasveld. De Haaksbergenaar regeerde als een vorst en zegevierde in de... (03-10-2025)
»
SAASVELD – Stef Veldhuis was woensdag de absolute uitblinker op de eerste dag van Jumping Indoor Saasveld. De jonge Haaksbergenaar zegevierde over 1,... (02-10-2025)
»
SAASVELD - De herfst is in aantocht en dat betekent dat de springruiters zich weer verplaatsen naar binnen. De eerst wedstrijd in deze regio is... (25-09-2025)
»
RIESENBECK – Annelies Vorsselmans reisde zondag met een fijn gevoel terug naar Weerselo na haar optreden tijdens het CSI5* in het Duitse Riesenbeck.... (15-09-2025)
»
KRONENBERG – Willem Greve deed van zich spreken tijdens het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg. De nationaal kampioen boekte onder meer een zege in de... (14-09-2025)
»
TUBBERGEN – In zijn woning in Tubbergen is deze week Bernard Schröder op 91-jarige leeftijd overleden. De vader van de broers Ben, Wim en Gerco... (12-09-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate ging dinsdag net als een jaar eerder aan de haal met de zege in de finale van de TCN Jumping Tour. De ruiter uit Geesteren... (09-09-2025)
»
DEURNE – Mart IJland grossierde afgelopen weekend in prijzen tijdens de Summer Tour en de finales voor Young Horses op het Equestrian Estate in... (08-09-2025)
»
LANGEVEEN – Van de steeds zeldzamer wordende concoursen op graspistes is dat van de Molenruiters in Langeveen een fraai overgebleven pareltje. Dat... (07-09-2025)
»
LANGEVEEN – Er gaat bijna geen concours voorbij waar hij aanwezig is, of Hessel Hoekstra slaagt er wel in minimaal één rubriek winnend af te sluiten... (06-09-2025)
»
BRUSSEL – Gerben Morsink kijkt met gemengde gevoelens terug op het afgelopen weekend, waarin hij deelnam aan de Stephex Masters in Brussel. Tegenover... (02-09-2025)