Ten Cate snelt concurrentie vooruit

WIERDEN - Eric ten Cate (foto) snelde op superieure naar de zege in de klasse M tijdens het indoorconcours van De Eschruiters in Wierden. Met Amadé was hij minimaal meer dan 3,5 seconde sneller dan de rest van het in twee groepen opgesplitste deelnemersveld. Joost Siemerink kwam met VMS's Warriena nog het dichtst in zijn buurt en mocht eveneens een eerste prijs afhalen. Remco Been en Volvo's Vitamientje en Liza Tiebot met PST Amadore mochten zich als nummers twee laten huldigen. De derde plaaten waren voor Shanice Roozeboom en Chantal Regter met Zweitse.

Jacques Wilmink en Asjemenou waren veruit de snelsten in de Ook Vicky Helthuis werd daardoor eerste, met Utility. Liza Tiebot veroverde ook in deze klasse een tweede plek, nu met Apache. Chantal Schröder was met Agossi de andere tweede prijswinnaar. Nathalie Slot met Cool Cash en Jan Gohl met Amigo grepen de derde prijzen.
In groep 3 ging de zege naar Hendrika Bakker met a'Lapaz. Ze bleef de concurrentie ruim voor. Arno van den Burg met Adore was de enige, die net als zij foutloos bleef. Nummer drie Lieke Schutten was wel de rapste, maar tikte met Zo-Hee een balk uit de lepels.

Paula Voorneveld was met Fiscur de beste in de eerste groep van de klasse B. Met 56 stijlpunten bleef ze Laura Geurkink met A Lucky Girl (52) en Nathalie Jansen met Zalottey en Evelien Corbeek met Beloperone (beiden 46,5) ruim voor. Jolien van Roon triomfeerde met Sunrise in de tweede groep (50,5), voor Marije Boerman met Phg's Zandor en Danique Munsterhuis met MS Maserati (beiden 47,5).

UITSLAGEN

Meer Springen

»
TUBBERGEN – Drie Twentse springtoppers moesten het zondag uiteindelijk afleggen tegen een ontketende Friezin in de strijd om de Grote Prijs van... (08-06-2025)
»
DRAMMEN – Thijmen Vos eindigde zaterdag met het Nederlandse team knap als derde bij de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in het Noorse Drammen.... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – De absolute hoofdrol op de voorlaatste dag van Jumping Schröder Twente was zaterdag voor Iris Michels. De 22-jarige amazone uit het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Jeroen Dubbeldam troefde vrijdag dertien concurrenten af in de strijd om de zege in de tweede kwalificatie voor de Grote Prijs van CSI2*... (06-06-2025)
»
TUBBERGEN – Daan van Geel schreef vrijdag tijdens CSI2* Jumping Schröder Twente de rubriek over 1,45 meter op tijd op zijn naam. De ruiter uit het... (05-06-2025)
»
TUBBERGEN – Twee van de drie zeges in de rubrieken op de eerste dag van Jumping Schröder Twente werden woensdag opgeëist door deelnemers uit de... (05-06-2025)
»
Toen Rik en Tom Leuveld werden benaderd om een rol te spelen bij Jumping Schröder Twente hoefden de broers uit Borne niet lang na te denken. “Het is... (04-06-2025)
»
De regionale oud-winnaars van Jumping Schröder waren in het verleden niet alleen enthousiast over hun zeges, maar zijn dat nu zeker net zoveel over... (03-06-2025)
»
Al vele jaren bestaat er een hechte band tussen de broers Schröder en Huiskes-Kokkeler. Het autobedrijf is ook nu weer een van de hoofdsponsors van... (02-06-2025)
»
VEENINGEN – Meike Zwartjens was afgelopen weekend tijdens de internationale wedstrijden voor de jeugd in het Drentse Veeningen goed voor twee zeges... (02-06-2025)
»
EINDHOVEN – Willem Greve kwam zondag 0,22 seconde te laat door de finish om de Grote Prijs van het CSI3* in Eindoven aan zijn erelijst te mogen... (01-06-2025)
»
Horst in ’t Veld, de nieuwe voorzitter van Jumping Schröder, is bepaald niet onbekend met de hippische wereld. Hij groeide op in Lemselo, de... (01-06-2025)
»
Het nieuw aan het programma toegevoegde onderdeel Haring & Hoefgetrappel moet tijdens Jumping Schröder Twente een mooi bedrag opleveren voor twee... (31-05-2025)
»
Met de terugkeer na zes jaar van de internationale status is Jumping Schröder van woensdag 4 tot en met zondag 8 juni verzekerd van een zeer sterk... (30-05-2025)
»
Burgemeester Anko Postma van Tubbergen, sinds september 2023 in functie in het ambt, is enthousiast over de nieuwe opzet van Jumping Schröder. Het is... (29-05-2025)
»
Tom Brinkman is samen met Gerco Schröder verantwoordelijk voor het invullen van de wedstrijdorganisatie van Jumping Schröder Tubbergen. De... (28-05-2025)
»
Thijmen Vos was goed in vorm tijdens het CSI in Riesenbeck. De ruiter uit Wierden boekte donderdag een fraaie zege over 1,40 meter op tijd met zijn... (25-05-2025)
»
MARTOFTE – Mart IJland boekte donderdag een mooie zege tijdens het concours in het Deense Martofte. Met de tienjarige bruine ruin Phenix van de... (25-05-2025)
»
ERMELO - De springruiters van TeamNL met Willem Greve en Hessel Hoekstra in de gelederen eindigden vrijdag in de prestigieuze wedstrijd voor de... (23-05-2025)
»
HAAKSBERGEN – Steven en Stef Veldhuis stalen afgelopen weekend de show tijdens Sectolin Jumping Haaksbergen met samen liefst vijf zeges. Vader Steven... (20-05-2025)