Steven Veldhuis derde in Lummen

LUMMEN - Steven Veldhuis (foto) greep zaterdag een derde plaats in het internationale springconcours van Lummen. De Haaksbergenaar deed dat met de zevenjarige bruine hengst Zorro (v. Wolfgang x Swap) in een van de rubrieken over 1,30 meter met barrage. Ook Ben Schröder haalde de barrage, maar met BMC Claire maakte de Tubbergenaar een springfout. Hij eindigde als dertiende.
In een andere groep legde Robert Vos met Tadette beslag op de zevende plek, na twee springfouten in de extra omloop. 

Ben Schröder boekte zondag met BMC Unaniem een tiende plek in een zware rubriek over 1,50 meter met barrage. De Tubbergenaar maakte een springfout in het basisparcours. Annet Willems werd met een tijdfoutje met Armagedon achttiende in de rubriek voor zesjarige paarden.

Steven Veldhuis behaalde vrijdag al de vijfde plaats in een rubriek over 1,30 meter op tijd tijdens het concours hippique in Lummen. Veldhuis reed met de zevenjarige bruine hengst Zihowin (v. Lupicor x Voltaire). Jos Lansink eindigde twee keer als elfde in rubrieken over 1,40 meter met barrage. De Twentse Belg deed dat met Calimero van 't Roth in de rubriek, waarin Veldhuis met Why Not tot een veertiende stek kwam en met Calistro. Een dag eerder was hij met het eerste paard negende geworden in een soortgelijke wedstrijd.

Ben Schröder sloot vrijdag met Zamoeraj het springen over 1,30 meter op tijd foutloos als vijftiende af. Met BMC Unaniem plaatste hij zich met vijftien anderen voor de barrage van de klasse over 1,35 meter, maar hij besloot niet aan een tweede omloop te beginnen. Donderdag was de Tubbergenaar met Unaniem goed voor een twaalfde plek over 1,40 meter met barrage met alleen een tijdfoutje. Hetzelfde overkwam Annet Willems met Armagedon bij de zesjarige paarden. Ze werd twintigste.

In het rubriek over 1,35 meter reikte Willems met Winnipeg na een foutloze eerste rit en een springfout in de barrage tot de zestiende stek. Ben Schröder met Urban Hero (28ste) en Robert Vos met VDL Dogan (31ste) noteerden één strafpunt, Los Lansink en Cavalor Valentina van 't Heike (32ste) kregen er drie aan de rijbroek. 

Meer Springen

»
DEURNE – Willem Greve is de strijd om het nationaal kampioenschap springen in Deurne foutloos begonnen. De titelverdediger sloot het eerste onderdeel... (24-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve verdedigt vanaf donderdag in Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. Dit keer niet met Grandorado TN NOP, waarmee hij... (23-04-2025)
»
SAASVELD – De Ankerhal in Saasveld is maandagavond 28 april weer het toneel van de jaarlijkse finaleavond vrij springen van de Rijpaarden... (23-04-2025)
»
BUSTO ARSIZIO - Jennifer Munsterhuis kijkt ‘onwijs blij’ terug op haar prestaties tijdens haar twee weken durende verblijf bij het concours in het... (21-04-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra beleefde vrijdag een topdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen. In Tubbergen zegevierde hij eerst in de... (18-04-2025)
»
TUBBERGEN – Don Willemsen scoorde donderdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen de meeste stijlpunten in de rubriek voor vijfjarige... (18-04-2025)
»
De organisatie van het concours hippique van PSV Het Twente Ros kan ook dit keer weer een beroep doen op de onmisbare medewerking van de scouts van... (16-04-2025)
»
TUBBERGEN – Gerben Morsink bleek dinsdag niet te kloppen in de rubriek over 1,35 meter op de eerste dag van het concours hippique van Het Twentse Ros... (16-04-2025)
»
Peter Olthof is tijdens het concours van Het Twentse Ros een van de ruiters uit de nabije omgeving, die zijn zinnen zet op goede prestaties. Voor de... (15-04-2025)
»
Ze waren alle drie nog maar twee jaar jong, toen ze voor het eerst op een pony werden gezet. Zeven jaar later deden ze stuk voor stuk al ervaring op... (14-04-2025)
»
Jennifer Munsterhuis kende een geslaagd weekend bij het CSI1* in het Italaanse Busto Arsizio. Met haar negenjarige vosmerrie Pebble Beach (v. Arezzo... (13-04-2025)
»
Het nieuws dat Jumping Schröder pogingen onderneemt in Twente een concours hippique op topniveau te behouden, is bij liefhebbers van de paardensport ... (13-04-2025)
»
Alweer vijf jaar is Hessel Hoekstra de topruiter van Stal Wiefferink in Wierden. Een samenwerking die al resulteerde in mooie successen. Tijdens het... (12-04-2025)
»
Het succes van haar paard Imagine met Kim Emmen in 2024 galmt voor Conny Viscaal ook het jaar erop nog behoorlijk na. In Den Bosch werd de door haar... (11-04-2025)
»
KRONENBERG - Hessel Hoekstra is het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg goed begonnen. De ruiter van Stal Wiefferink legde in de eerste kwalificatie... (10-04-2025)
»
Met Michael Greeve, Willem Greve, Hessel Hoekstra, Marc Houtzager en Gerco Schröder als kartrekkers mag het concours van Het Twentse Ros zich in de... (10-04-2025)
»
HAAKSBERGEN – Steven Veldhuis liet zich woensdag van zijn sterkste kant zien tijdens de tweede editie van het midweekse Sectolin Springen bij de... (10-04-2025)
»
Voorzitter Jos Brinkman kijkt uit naar een opnieuw succesvolle editie van het concours van Het Twentse Ros uit Albergen. Het evenement wordt van... (09-04-2025)
»
BASEL - Willem Greve eindigde zondag in zijn  eerste finale van de strijd om de Wereldbeker springen op een heel mooie zevende plaats. De nationaal... (06-04-2025)
»
BASEL - Hoewel Willem Greve en Kim Emmen in het basisparcours van het tweede onderdeel van de wereldbekerfinale in Basel een springfout kregen... (04-04-2025)