Puike seizoenstart Wesley Heijdens

LONNEKER - Wesley Heijdens was de meest opvallende ruiter tijdens de opening van het winterseizoen in Lonneker. De ruiter uit Zenderen greep de winst in de klasse ZZ met Ullrich en in de klasse M met Apollo en werd met Dallas du Domaine Z derde in de klasse Z. In de zwaarste rubriek was Heijdens in het basisparcours bijna vijf seconden sneller dan Steven Veldhuis met Zingaro, die hem in de barrage aanzienlijk dichter op de hielen zat. Heijdens won in 32 seconden precies, de Haaksbergenaar had 0,39 seconde meer nodig.

Kevin Gielen werd derde met Bolle at Stallex M, Kim Bekhuis vierde met Royal Esquido en Beau Vos vijfde met Enjoy It. Geen van allen maakte een fout in de extra omloop.

Heijdens moest in de klasse Z winnares Lieke Ophof met Welldone en Frank Schuttert met Absalom voor laten gaan. Achter hem bezetten Jonatan Gordon met Winsome en Andres Treve met Sandokan de vierde en vijfde stek.

In de klasase M klopte Wesley eijdens naaste belager Lindy Stuivenberg met Ziezo met een verschil van 0,44 seconde. Hayke Helthuis werd derde met Sainte-Foy op 0,74 seconde van Heijdens. 

Wesley Heijdens kon niet anders dan tevreden terugkijken op zijn seizoensouverture. "Ullrich is een fijn paard, dat vaak geld mee naar huis neemt. Hij is heel geschikt voor twee- en drie sterrenwedstrijden. Ik heb hem een tijdje rust gegeven en maar af en toe een landelijk concours gedaan. Veel heb ik niet gereden, ook al omdat mijn oudere paarden even niet in orde waren. De laatste keer was een maandje of twee geleden. Nee, echt wennen was het niet om weer binnen te rijden. Ik had hier een paar dinsdag al wat geoefend en dat liep ook lekker. En ook met Domaine en Apollo liep het gesmeerd."

Wesley Heijdens zal de komende tijd veel in het buitenland actief zijn en hoopt na de winter weer een niveautje hoger te acteren. "Maar dan moet alles wel meezitten. Continio en Pavarottie H komen er weer aan en ik heb twee goede zevenjarige paarden. Het ziet er weer goed uit."

Meer Springen

»
LEEUWARDEN – Willem Greve kan ook dit Jaar terugkijken op een prima optreden tijdens het CSI3* Indoor Friesland. De nationaal kampioen uit Markelo... (26-10-2025)
»
DENEKAMP – Stijn Roelink was dinsdag de baas in de hoogste rubrieken van Euregio Indoor Denekamp. De Lattropper won met respectievelijk Diamond en... (23-10-2025)
»
DENEKAMP – Joël Lustenberger schreef zaterdag tijdens de GMB Wintercompetitie de rubriek voor vijf- en zesjarige paarden over twee fasen op zijn naam... (21-10-2025)
»
HELLENDOORN – Claudia Morsink tekende zaterdag voor de enige Twentse zege in de eerste wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics van... (19-10-2025)
»
OLIVA – Willem Greve schreef zondag de Grote Prijs van de Mediterranean Equestrian Tour in  het Spaanse Oliva over 1,50 meter op zijn naam. (12-10-2025)
»
LUTTENBERG – Edwin Oosterbroek is geen ruiter die geregeld als winnaar voor de prijsuitreiking wordt opgeroepen. Tijdens het indoor Haverspringen in... (07-10-2025)
»
GORLA MINORE – Mart IJland en Jasmin Seppälä-Geerink deden afgelopen weekend beiden een forse greep in de prijzenpot tijdens het CSI in het... (07-10-2025)
»
Hessel Hoekstra boekte prima resultaten in de eerste week van de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva. Hij sloot die zondag af met een... (06-10-2025)
»
SAASVELD – Het kon vrijdag niet op voor Steven Veldhuis tijdens Jumping Indoor Saasveld. De Haaksbergenaar regeerde als een vorst en zegevierde in de... (03-10-2025)
»
SAASVELD – Stef Veldhuis was woensdag de absolute uitblinker op de eerste dag van Jumping Indoor Saasveld. De jonge Haaksbergenaar zegevierde over 1,... (02-10-2025)
»
SAASVELD - De herfst is in aantocht en dat betekent dat de springruiters zich weer verplaatsen naar binnen. De eerst wedstrijd in deze regio is... (25-09-2025)
»
RIESENBECK – Annelies Vorsselmans reisde zondag met een fijn gevoel terug naar Weerselo na haar optreden tijdens het CSI5* in het Duitse Riesenbeck.... (15-09-2025)
»
KRONENBERG – Willem Greve deed van zich spreken tijdens het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg. De nationaal kampioen boekte onder meer een zege in de... (14-09-2025)
»
TUBBERGEN – In zijn woning in Tubbergen is deze week Bernard Schröder op 91-jarige leeftijd overleden. De vader van de broers Ben, Wim en Gerco... (12-09-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate ging dinsdag net als een jaar eerder aan de haal met de zege in de finale van de TCN Jumping Tour. De ruiter uit Geesteren... (09-09-2025)
»
DEURNE – Mart IJland grossierde afgelopen weekend in prijzen tijdens de Summer Tour en de finales voor Young Horses op het Equestrian Estate in... (08-09-2025)
»
LANGEVEEN – Van de steeds zeldzamer wordende concoursen op graspistes is dat van de Molenruiters in Langeveen een fraai overgebleven pareltje. Dat... (07-09-2025)
»
LANGEVEEN – Er gaat bijna geen concours voorbij waar hij aanwezig is, of Hessel Hoekstra slaagt er wel in minimaal één rubriek winnend af te sluiten... (06-09-2025)
»
BRUSSEL – Gerben Morsink kijkt met gemengde gevoelens terug op het afgelopen weekend, waarin hij deelnam aan de Stephex Masters in Brussel. Tegenover... (02-09-2025)
»
VEENINGEN – Het kan niet op voor Hessel Hoekstra. Ook in de hoofdrubriek van Outdoor Zuidwolde greep de ruiter van Stal Wiefferink de hoofdprijs. (31-08-2025)