Vorsselmans drie keer bij beste vijf

MARIENHEEM - Annelies Vorsselmans (foto) was donderdag goed voor drie posities in de topvijf tijdens het klassiek springen voor de klasse Z bij de Sallandse Ruiiterdagen. De Belgische amazone bezette de plaatsen een, drie en vijf met achtereenvolgens de Eurocommerce-paarden Torino, Philadelphia en Dakota. Kimberberly Winsingh pakte in oude vertrouwde omgeving de tweede plek met El Gauco, Janneke van Noord werd vierde met Zomar. 

Het jachtspringen voor de klasse Z werd gewonnen door Lucrece Aardenburg met Visioen Off Gold, voor Jarno Hesselink met Zorro en Herman Korman met Ziana. Hans van der Kolk met Que Z en Jarno Hesselink met Zamalia werden vierde en vijfde.

Soumaiya Qarbal toonde zich de sterkste in de klasse M-klassiek. Met Bruggeman's Buena Vista bleef ze Coen van Haarst met Bon Bon en Janneke van Noord met Antonov ongeveer een seconde voor.

Liza Tiebot nam het jachtspringen in de klasse M voor haar rekening met Apache. Leonie Jonkers met Berghgraaf en Hayke Helthuis met Sainte-Foy bleven niet ver bij haar achter.

Barbara Wolf was goed voor een eerste en een derde plek in de klasse L. Ze won met Zaza het klassiek springen, voor Clariska Brakke met La Serena en Hans van der Kolk Janse's Agassi. In de progressieve rubriek moest ze met Acajou Dick Baauws met Charisma B en Rob Schipper met Rosanna voor zich dulden.

De finale van de klasse L kwam op naam van Albert Koobs met Ravage. Henk Veldhuis had met Vamalia een achterstand van 0,14 seconde. Jan Diepman en Belle werden derde en verwezen Rianne Nalis met Beauty du Plech naar de vierde positie.

Kim Oude Nijhuis mocht juichen na de finale van de klasse B. Met Bon'aparte troefde ze Linda Klaassen met Babich en Carolien Teggeler met Christina af.

Uitslagen donderdag

Meer Springen

»
OMMEN – Het missen van het EK springen vanwege een blessure van zijn toppaard Comthago VDL heeft vooralsnog geen negatieve invloed op de prestaties... (11-07-2025)
»
OMMEN – Het missen van het EK springen vanwege een blessure van zijn toppaard Comthago VDL heeft vooralsnog geen negatieve invloed op de prestaties... (11-07-2025)
»
OMMEN – Tot en met zondag is Het Overijsselse Ommen 430 internationale springpaarden rijker. Alle deelnemende ruiters uit binnen- en buitenland zijn... (09-07-2025)
»
HAAKSBERGEN – Een noodlottige misstap in de wei heeft plotseling een einde gemaakt aan het leven van de 21-jarige tophengst Carambole (v. Cassini I x... (07-07-2025)
»
AKEN –Het EK springen in La Coruna gaat alsnog aan de neus van Hessel Hoekstra voorbij. De reservecombinatie Michael Greeve en Denver schuift door... (06-07-2025)
»
AKEN – Hessel Hoekstra is zijn eerste CHIO Aken begonnen met een vorstelijk optreden. De ruiter uit Enter opende het toernooi dinsdag met een keurige... (02-07-2025)
»
OMMEN - Zoveel inschrijvingen van deelnemers dat het toezeggen van de ruiters bijna een grotere opgave is dan het organiseren van het internationaal... (01-07-2025)
»
ERMELO – Bondscoach Wout-Jan van der Schans heeft Willem Greve en Hessel Hoekstra aangewezen als deelnemers aan het Europees kampioenschap springen,... (30-06-2025)
»
KRONENBERG – Jeroen Dubbeldam hoefde zondag in de strijd om de Grote Prijs De Peelbergen over 1,45 meter met zijn tienjarige bruine ruin Kentucky N (... (30-06-2025)
»
HEETEN – Jarno Hesselink was zaterdag niet te kloppen in de rubriek over 1,30/1,35 meter met twee fasen tijdens het concours hippique in Heeten. Met... (30-06-2025)
»
BOEDAPEST - Met de derde plaats in de halve finale in Boedapest plaatsten de springruiters van TeamNL met Gert-Jan Bruggink in de gelederen, zich... (27-06-2025)
»
ENTER – Hessel Hoekstra voelt zich vereerd dat hij net als nationaal kampioen Willem Greve deel mag uitmaken van het team, dat Nederland van dinsdag... (27-06-2025)
»
ALMELO – De strijd om de Grote Prijs van de Almelose Ruiterdagen eindigde zaterdag in een fraaie zege voor Kim Bekhuis. Met haar elfjarige bruine... (21-06-2025)
»
ROTTERDAM - De springruiters van TeamNL boekten een fantastische overwinning in de derde wedstrijd van de FEI Longines League of Nations van dit... (20-06-2025)
»
ALMELO – Hessel Hoekstra sloeg tijdens de Almelose Ruiterdagen meteen twee keer toe op de eerste dag van de wedstrijden voor paarden. Met Kratos won... (17-06-2025)
»
VRAGENDER – De eerste drie dagen van Outdoor Gelderland leverden evenveel Twentse zeges op. Joanne Wes won woensdag de rubriek over 1,35 meter voor... (13-06-2025)
»
TUBBERGEN – Drie Twentse springtoppers moesten het zondag uiteindelijk afleggen tegen een ontketende Friezin in de strijd om de Grote Prijs van... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Een Grote Prijs winnen is mooi. Als je dat ook nog eens kunt doen in je eigen gemeente maakt dat het extra leuk. Eric ten Cate deed het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Voor Lars Schröder en Matt Garrigan was de strijd om de Grote Prijs van Twente zondag hun laatste concours bij hun huidige werkgever.... (08-06-2025)
»
DRAMMEN – Thijmen Vos eindigde zaterdag met het Nederlandse team knap als derde bij de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in het Noorse Drammen.... (08-06-2025)