ELIKE EERSTE EN CLAUDIA TWEEDE IN KLASSE OVER 1,35 METER

Zussen Morsink op kop in Mariënheem

Elike Morsink, hier op archieffoto met Dakina II © Ashley Claus

MARIENHEEM – De zussen Elike en Claudia Morsink waren in Mariënheem te sterk voor de rest van het deelnemersveld in de klasse over 1,35 meter met twee fasen. Elike won op Cekina Z, Claudia volgde op bijna 3,5 seconde als tweede met Jokina. Stijn Roelink werd derde met Joyride.

Jaimy Leusink pakte de zege in de klasse over 1,30 meter met Jubelina. Melissa Maatkamp met Celvana en Albert Nijhof met MVH Excellent waren haar naaste belagers. Lisa Everts eindigde als vierde met Captain Morgan en Stijn Roelink als vijfde met Joyride.

Jan Diepman was met Irandalina veel te snel voor de concurrentie in de klasse over 1,20 meter. Joey Lansink volgde op afstand als tweede met Lambik Zk en werd op de voet gevolgd door Albert Nijhof met MVH Excellent. 

Over 1,10 meter ging de eerste prijs zaterdag naar Britt Wevers met Dark en Bright. Isa-Bo Caspers reed naar de tweede plek met Mister Diamant en Marijke Hinderiks sloot als derde aan met Marnick.
Op zondag was de rubriek over 1,10 meter voor Iris Elshof met Koku. Danieke Berends bezette met Iniësta Shizzle de tweede positie, Marijke Hinderiks met Marnick de derde.
Over 1,00 meter was Martin Verschoor met Nikanona de sterkste. Jonne ter Haar met Livio en Yinthe Schutte met Oortje bleven het dichtst bij hem in de buurt.

St. Isidorushoeve
Savannah Brandes schreef in St. Isidorushoeve de rubriek over 130 en 1,35 meter op haar naam met Kensington. Op bijna drie seconden tekende Lotte Beusink met Kampario voor plek twee. Brandes moest over 1,20 meter met hetzelfde paard genoegen nemen met de tweede plek achter Chantal Leusink met Galobke. De derde stek was voor Amy Roekevisch met Manolito VDB.

Tom Siemerink besliste de klasse over 1,10 meter in zijn voordeel op San Berley. Ook Ea Boerman met Izaak Es en Amy Roekevisch met Manolita VDB hadden het nakijken. 
Bo Vloothuis won de klasse over 1,00 meter. Ze vergaarde 82,5 stijlpunt met Naranto. Daar konden ook Charlotte van Loon met Dolce Vita (75,5) en Kirsten Brinkman met Nicky B (75) niet tegenop.

Meer Springen

»
VRIEZENVEEN – Een dag na zijn eclatante overwinning in de Grote Prijs van Geesteren was Hessel Hoekstra opnieuw de complete concurrentie de baas.... (26-08-2025)
»
VRAGENDER – Jennifer Munsterhuis toonde zaterdag tijdens Outdoor Vragender geen medelijden met haar tegenstanders in de rubriek over 1,35 meter. Met... (25-08-2025)
»
VALKENSWAARD - Frank Schuttert mocht zondag de eerste prijs in ontvangst nemen na de strijd om de Grote Prijs van het CSI2* over 1,45 meter met... (25-08-2025)
»
TUBBERGEN – De eerste editie van Hippisch Geesteren op de accommodatie van de BWG Stables in Tubbergen leverde zondag in de strijd om de Grote Prijs... (24-08-2025)
»
TUBBERGEN – Lars Schröder boekte vrijdag én zaterdag tijdens Hippisch Geesteren een mooie zege op het voor hem vertrouwde terrein van de BWG Stables... (23-08-2025)
»
VALKENSWAARD – Willem Greve beleefde een uitstekend verlopen vrijdag tijdens het evenement voor de Global Champions Tour op de terreinen van Jan Tops... (22-08-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra voegde donderdag nog maar eens een overwinning toe aan zijn ondertussen al best lange erelijst. Tijdens Hippisch Twente... (21-08-2025)
»
Vorig jaar was ze er vanwege vakantie niet bij, maar bij de komende editie van Hippisch Geesteren hanteert ze weer enthousiast haar camera. Els ten... (21-08-2025)
»
TUBBERGEN – Albert Nijhof sloeg woensdag een dubbelslag in de toprubriek van Hippisch Geesteren, dat voor het eerst wordt gehouden bij de BWG Stables... (20-08-2025)
»
Al sinds 1 januari 1973 is Rudy Maathuis een trouw lid van Sint Joris. Hij is zo aan de vereniging verknocht, dat er nooit vergeefs een beroep op hem... (20-08-2025)
»
In navolging van de Almelose Ruiterdagen, de Schröder Masterclass én de KNHS omarmt ook Hippisch Geesteren het razendsnel in populariteit groeiende... (19-08-2025)
»
Al tientallen jaren is Marian Boerman een zeer gewaardeerde verschijning bij concoursen binnen de gemeente Tubbergen. Dat is ze nog steeds, ook nu ze... (18-08-2025)
»
Hippisch Geesteren brengt van woensdag 20 tot en met zondag 24 augustus vijf dagen lang vanaf 8.00 uur springsport op alle niveaus. Dit keer dus voor... (17-08-2025)
»
Bij het momenteel ontbreken van een voorzitter verdeelt Rob Scherphof de taken van preses van PSV Sint Joris samen met de andere bestuursleden Robert... (16-08-2025)
»
STEGEREN – Steven en zoon Stef Veldhuis heersten vrijdag in de hoogste rubrieken tijdens het concours van de Heideruiters op de terreinen van de... (16-08-2025)
»
TUBBERGEN – De Schröder Masterclass is een garantie voor spektakel. De 24ste editie van het evenement op het Tubbergse stadhuisplein voor de... (12-08-2025)
»
TUBBERGEN – Het plein voor de Pancratius Basiliek in Tubbergen was op de maandag tijdens de Schröder Masterclass gebruikelijk het domein voor de... (12-08-2025)
»
HOUTEN – Amke Bekhuis presteerde zondag uitstekend met de tweede plaats in de strijd om de Grote Prijs van het CSI2* in Houten. Met haar tienjarige... (12-08-2025)
»
TUBBERGEN – Het venijn in de strijd om de Ladies Cup tijdens de 24ste editie van de Schröder Materclass zat zaterdag weer eens in de... (10-08-2025)
»
Organisaties van sportieve evenementen drijven doorgaans in hoge mate op de inzet van vrijwilligers. Ze vormen vaak het cement van het bouwwerk, dat... (09-08-2025)