AMKE BEKHUIS OOK OP SLOTDAG VAN SUNSHINE TOUR GOED MEE VOORAAN

Zoe Osterhoff tweede in GP Vejer

Zoe Osterhoff met Kentucky TN op archieffoto.

VEJER DE LA FRONTERA – De in Borne residerende Zoe Osterhoff moest zondag op haar tienjarige bruine hengst Kentucky TN (v. Verdi TN)  met een verschil van slechts 0,11 seconde de zege in de Grote Prijs van de Sunshine Tour over 1,55 meter laten aan de Fransman Emeric George met Dune du Ru.

Amke Bekhuis presteerde ook zondag uitstekend op Spaanse bodem. Met Acuero, waarmee ze zaterdag de rubriek over 1,45 meter winnend afsloot, eindigde ze als vierde in de Grote Prijs van de small tour over 1,45 meter met barrage. In de hoofdrubriek van de classic tour over 1,35 meter met barrage reed ze met Quickstep VDB naar de derde en met Lunar naar de achtste plaats. Pernilla Josse nam de tiende plek voor haar rekening en finishte over 1,25 meter met twee fasen op de vijfde positie.

Gerco Schröder in Oliva
Bij de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva klasseerde Gerco Schröder zich met zijn elfjarige schimmelruin Jackpot (v. Zirocco Blue) als tiende in de Grote Prijs van zondag over met barrage.

Bij Jumping Indoor Tolbert reed zijn neef Lars Schröder donderdag met EIC Ambiance du Seigneur naar de vierde plaats in de rubriek over 1,40 meter met twee fasen. Een dag later eindigde Koen Kerbert met Kelesta als zesde op een parcours met winning round over dezelfde hoogte. In zijn  spoor volgden Jessie Wiefferink met Arhaya Z, Wesley ter Harmsel met Fleur en Evi Wiefferink met Hot Lips als zevende, achtste en negende. Jessie Wiefferink finishte zaterdag met Arhaya Z als tiende in de finale over 1,40 meter met barrage. Over 1,20 meter met barrage werd ze tweede met Believe Es Z. Zus Evi klasseerde zich als achtste in de finale van de medium tour over 1,35 meter met barrage.

Jordy Wilken liet donderdag met Kinglaer van de Kalevallei een vijfde positie noteren in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen. Britt Wiefferink was woensdag met Tumblr Z goed voor de vierde stek over 1,10 meter met twee fasen. Dezelfde dag finishte Esmé Ekkelkamp op Only Boy KSH met 85,5 punt als tweede in de stijlrubriek over 1,00 meter. Over dezelfde hoogte op tijd pakte Denny Olde Agterhuis de derde prijs mee met Talou Forever Z. Brit Weusthof tenslotte eiste dinsdag met Picobello B de tweede plaats op in een rubriek voor vijfjarige paarden. 
.  

Meer Springen

»
RIJSSEN – Meike Zwartjens had zaterdag het laatste woord tijdens de driedaagse TCN Jumping Tour in Rijssen. De amazone uit Raalte won op knappe wijze... (29-03-2025)
»
RIJSSEN – Met een groots vertoon van macht zegevierde Mart IJland vrijdag tijdens de TCN Jumping Tour in Rijssen in de rubrieken over de drie... (29-03-2025)
»
ERMELO – Lars Schröder veroverde vrijdag met zijn tienjarige donkerbruine merrie Casalla Tendra PS (v. Casallco) zilver in de strijd om de nationale... (28-03-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate heerste als een vorst in de toprubriek over 1,40 meter op de eerste dag van de TCN Jumping Tour in Rijssen. De ruiter uit... (28-03-2025)
»
HAAKSBERGEN – Willem  Greve vertoefde woensdag weer even op vertrouwde oude grond en maakte maar meteen van de gelegenheid gebruik om tijdens het... (27-03-2025)
»
WIERDEN – Remco Been gaat voor zichzelf beginnen. Vanaf 1 april is de Wierdenaar nog halve dagen per week werkzaam voor Hank Melse in Winterswijk... (26-03-2025)
»
ERMELO – Lisa Schröder voltooide zaterdag in Ermelo een ongekende hattrick. Voor het derde jaar op rij veroverde de 14-jarige dochter van Gerco en... (23-03-2025)
»
VEJER DE LA FRONTERA– Voor Amke Bekhuis scheen zaterdag letterlijk en figuurlijk de zon tijdens de Sunshine Tour in het Spaanse Vejer de la Frontera... (23-03-2025)
»
LIER – Hessel Hoekstra was vrijdag tijdens het concours in Lier alle tegenstanders de baas in de rubriek ober 1,45 meter met barrage. Met zijn... (22-03-2025)
»
SAASVELD – De laatste aflevering van de wintercyclus Springen Ankerhal Saasveld (SAS) van dit seizoen leverde woensdag drie winnaars op, die behalve... (20-03-2025)
»
DEN BOSCH – Lars Schröder duldde vrijdag in de Brabanthallen te Den Bosch geen concurrentie in de strijd voor regioruiters tijdens The Dutch Masters... (15-03-2025)
»
DEN BOSCH – Willem Greve ontpopte zich donderdag tot de grote winnaar van de rubriek met paardenwissel tijdens The Dutch Masters in Den Bosch. De... (14-03-2025)
»
BATHMEN – Nano Healy hield woensdag het hoofd koel in de winning round van de klassieke derby tijdens Bathmen te Paard. De Ierse ruiter van Stal... (07-03-2025)
»
OLIVA – Faye Louise Vos maakte afgelopen week een succesvol debuut op het nivea van 1,40 meter tijdens de Mediterranean Equestrian Tour (MET) in het... (03-03-2025)
»
OLIVA - Robert en Thijmen Vos boekten afgelopen weekend een podiumplek tijdens de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva. Vader Robert... (24-02-2025)
»
DEN BOSCH - “Een overwinning om nooit te vergeten!” Dat waren de woorden van Willem Greve na zijn spectaculaire overwinning in de Rolex Grand Prix... (17-02-2025)
»
OPGLABBEEK – Frank Schuttert mocht zich zondag in het Sentowerpark met zijn twaalfjarige bruine merrie Isis ((v. Cardento 933) laten kronen tot... (17-02-2025)
»
BALKBRUG – Jesse Berkers over 1,35 meter en Merle Bodde over 1,20 meter veroverden zaterdag namens Kring Twente springtitels in hun klasse tijdens de... (09-02-2025)
»
BORDEAUX – Willem Greve plaatste zich zaterdag dankzij de derde plaats in de Longines FEI Wereldbekerwedstrijd in Bordeaux voor de finale begin april... (09-02-2025)
»
SAASVELD – Met twee zeges kon Eric ten Cate woensdag tevreden zijn over zijn optreden tijdens de  midweekse springwedstrijden in de Ankerhallen te... (06-02-2025)