Zeges Kemper en Ekkelenkamp

MARKELO - Desiree Kemper met Zeldzaam en Janeska Ekkelenkamp (foto) met Traviata zegevierden zondag in de twee klassieke rubrieken in de klasse Z/ZZ tijdens de Snorrewindse Paardendagen. Carmen Derksen legde met Desert Treasure beide keren beslag op de tweede plaats. In de klasse M was Bart Hartman met Zaniek de snelste in de eerste wedstrijd. Hij bleef Inge Kamp met Simbalabim en Annet Wassink met Vip voor. Sarisa Tiemessen zette met Zalantro de tweede omloop in winst om, gevolgd door Hendrika Beunk.

Op het eerste parcours van de klasse L kwam Johan hebben met Hebben's Anneke het best uit de voeten. Hein ter Weele met Whizzkid en Mandy Asbroek met Zazulou legden beslag op de volgende plaatsen. Thomas Arendsen Raedt was met Why Not goed voor de winst in de tweede ronde. Micky Morsinkhof met Lucas en Maud Roosendaal inden de volgprijzen.

In de klasse B scoorde Anouk Zwiers met Balito de meeste stijlpunten (52) in de eerste rit. Daphne Postma met Zoratine (51) en Maud Rossendaal met Utah (50,5) gaven niet veel terrein prijs. In de tweede serie was Kim Overweg duidelijk de sterkste. Met Breezer (52,5) en Biaggi (50) werd ze eerste en tweede. Anouk Zwiers restte hier met Balito de derde positie (48).

Dianne en Inge Biemolt wonnen zaterdag de twee klassieke rubrieken in de klasse L. Dianne won met Zorro de eerste omloop met duidelijke voorsprong op Erik Tempert met Zabriskie. Inge Biemolt was veel rapper dan Dianne, maar maakte onderweg met Axel ook twee springfouten. Dat maakte ze in de tweede rit goed met . Ondanks een springfout in de barrage, pakte ze de zege, voor Yo-Anne Kuipers, die met H.o.k's Nijinski tweede en met H.o.k's Elmo Dl derde werd.

In de klasse B was Wendy Ligtenberg in de eerste ronde met Radorette goed voor 54 stijlpunten. Sanne Lampers eindigde met Wannadoo Uno als tweede (52,5) en Jolijn van Asselt met Palichon Wls als derde (47,5). Renske Geertman en Can Fly kregen in de tweede rit dezelfde waardering als Ligtenberg in de eerste (54), waarmee ze Sander Vosman met Kirscha (48) en Helene Delfgauw met Nemetza (46,5) royaal aftroefde. 

UITSLAG

Meer Springen

»
DIEPENHEIM – Meike Zwartjens mocht zich dinsdagavond laten kronen tot winnares van de zesde editie van het Masterspringen in Diepenheim. De amazone... (22-07-2025)
»
DIEPENHEIM – Bij SV Diepenheim staat dinsdagavond de zesde editie van het masterspringen op het programma. Vorig jaar greep Hessel Hoekstra de... (21-07-2025)
»
BENTELO – Lars Schröder was zaterdag afgetekend de sterkste in de toprubriek over 1,30/1,35 meter tijdens de eerste wedstrijd voor de Twentse... (21-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Mart IJland was zondag de aanvoerder van vijf regioruiters, die tijdens de strijd om de Grote Prijs van het CSI1* in Zuidwolde een plek... (21-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Mart IJland was zondag de aanvoerder van vijf regioruiters, die tijdens de strijd om de Grote Prijs van het CSI1* in Zuidwolde een plek... (21-07-2025)
»
LA CORUNA - De climax van het EK springen vond zondag plaats met de individuele finale. De 30-jarige Kim Emmen begon vanaf de veertiende plek aan... (20-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Twentse combinaties beleefden vrijdag een topdag tijdens het CH De Wolden. Liefst vier rubrieken leverden een zege op voor ruiters uit... (19-07-2025)
»
LA CORUNA – Kim Emmen en Willem Greve rukten vrijdag tijdens het EK in La Coruna op naar de posities veertien en vijftien in het individuele... (18-07-2025)
»
LA CORUNA – Mede door foutloze ritten van Willem Greve met Pretty Woman van ’t Paradijs en Kim Emmen met Imagine NOP steeg het springteam van... (17-07-2025)
»
BENTELO – Het concours van De Hagmolenruiters in Bentelo is komende weekend het decor van de eerste wedstrijd voor de Twentse grascompetitie. Het... (17-07-2025)
»
LA CORUNA – De Nederlandse springruiters zijn het EK in  het Spaanse La Coruna bescheiden begonnen. In de eerste kwalificatie van de titelstrijd... (17-07-2025)
»
RIESENBECK – De pas vijftienjarige Faye Louise Vos veroverde afgelopen weekend zilver met het nationaal juniorenteam tijdens het EK in Riesenbeck.... (14-07-2025)
»
RAALTE – Jarno Hesselink, eerder dit jaar al de beste indoor, zegevierde afgelopen weekend met No Mercy ook outdoor in de strijd om de regiotitel van... (14-07-2025)
»
OMMEN - Nog altijd revaliderend van zijn gebroken heup heeft Frank Schuttert het thuisfeest op CSI Ommen op zondagmiddag laten exploderen. Negen jaar... (13-07-2025)
Annelies Vorselmans met C. Kulottie W Z tijdens de prijsuitreiking en in actie. Foto's © Fototrailer
»
OMMEN – Annelies Vorsselmans duldde zaterdag tijdens CSI Ommen niemand in haar buurt in de finale van de Medium Tour over1,45 met winning round. Met... (12-07-2025)
»
OMMEN – Het missen van het EK springen vanwege een blessure van zijn toppaard Comthago VDL heeft vooralsnog geen negatieve invloed op de prestaties... (11-07-2025)
»
OMMEN – Tot en met zondag is Het Overijsselse Ommen 430 internationale springpaarden rijker. Alle deelnemende ruiters uit binnen- en buitenland zijn... (09-07-2025)
»
HAAKSBERGEN – Een noodlottige misstap in de wei heeft plotseling een einde gemaakt aan het leven van de 21-jarige tophengst Carambole (v. Cassini I x... (07-07-2025)
»
AKEN –Het EK springen in La Coruna gaat alsnog aan de neus van Hessel Hoekstra voorbij. De reservecombinatie Michael Greeve en Denver schuift door... (06-07-2025)
»
AKEN – Hessel Hoekstra is zijn eerste CHIO Aken begonnen met een vorstelijk optreden. De ruiter uit Enter opende het toernooi dinsdag met een keurige... (02-07-2025)