Youngster-rubriek voor Heijdens

ROOSENDAAL - Wesley Heijdens (foto) won zaterdag in Roosendaal met zijn zevenjarige voshengst Dallas du Domaine Z. (v. Darco x Calido I) de rubriek voor zes- en zevenjarige paarden. Op de terreinen van Den Goubergh was de ruiter uit Zenderen 0,26 seconde langzamer dan de Belgische winnaar Lieven Devos met Escape. Dominique Roelofsen eindigde als vijfde met Ardenta. In de Derby legde Anne-Liza Makkinga met Boeve's Saforet beslag op de derde plaats en werd Kirsten Rikkert vierde met Sorrento.

Beiden noteerden een springfout in de terreinrit, waarin slechts deelnemers de lei schoon hielden. In de barrage was Mark Jespers met Varmen wel sneller dan Siri M. Bakker met Upwood, maar hij maakte ook een springfout. Dat deed Bakker niet, waardoor de winst naar Noorwegen ging.

Anne-Liza Makkinga pakte met Boeve's Montreux een vierde plek in de rubriek over 1,40 meter tegen de klok. Dominique Roelofsen werd ook nu vijfde, dit keer met S Umonia I. Met Vienna noteerde ze een springfout en werd ze 33ste. Doron Kuipers was met Ups-a-Daisy de snelste foutloze deelnemer in deze wedstrijd.

In de wedstrijd over twee fasen (1,35 meter) eindigden Kirsten Rikkert met Winde RAG en Wesley Heijdens met Zomotti direct achter elkaar als elfde en twaalfde. Anne-Liza Makkinga maakte met Tobias een fout in het tweede deel van het parcours en kwam niet verder dan de 26ste positie. Vincent Lambrecht ging met Diabeau met de winst aan de haal.

Dominique Roelofsen haalde met Sly haar tweede vijfde prijs op in de rubriek over 1,30 meter met barrage voor de Small Tour. Wesley Heijdens tikte met Zweitze een balk af en werd dertiende. Lennard de Boer stuurde Duc d'Elzenwalle naar de zege. 

 

Meer Springen

»
LANGEVEEN – Van de steeds zeldzamer wordende concoursen op graspistes is dat van de Molenruiters in Langeveen een fraai overgebleven pareltje. Dat... (07-09-2025)
»
LANGEVEEN – Er gaat bijna geen concours voorbij waar hij aanwezig is, of Hessel Hoekstra slaagt er wel in minimaal één rubriek winnend af te sluiten... (06-09-2025)
»
BRUSSEL – Gerben Morsink kijkt met gemengde gevoelens terug op het afgelopen weekend, waarin hij deelnam aan de Stephex Masters in Brussel. Tegenover... (02-09-2025)
»
VEENINGEN – Het kan niet op voor Hessel Hoekstra. Ook in de hoofdrubriek van Outdoor Zuidwolde greep de ruiter van Stal Wiefferink de hoofdprijs. (31-08-2025)
»
VEENINGEN – Twee dagen na zijn fraaie zege in Veeningen over 1,40 meter met twee fasen mocht Willem Greve zich vrijdag opnieuw als winnaar laten... (29-08-2025)
»
ZUIDWOLDE - Willem Greve kende woensdag een puike start bij Outdoor Zuidwolde. In de wedstrijd over 1,40 meter met twee fasen eindigde Greve als... (29-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Een dag na zijn eclatante overwinning in de Grote Prijs van Geesteren was Hessel Hoekstra opnieuw de complete concurrentie de baas.... (26-08-2025)
»
VRAGENDER – Jennifer Munsterhuis toonde zaterdag tijdens Outdoor Vragender geen medelijden met haar tegenstanders in de rubriek over 1,35 meter. Met... (25-08-2025)
»
VALKENSWAARD - Frank Schuttert mocht zondag de eerste prijs in ontvangst nemen na de strijd om de Grote Prijs van het CSI2* over 1,45 meter met... (25-08-2025)
»
TUBBERGEN – De eerste editie van Hippisch Geesteren op de accommodatie van de BWG Stables in Tubbergen leverde zondag in de strijd om de Grote Prijs... (24-08-2025)
»
TUBBERGEN – Lars Schröder boekte vrijdag én zaterdag tijdens Hippisch Geesteren een mooie zege op het voor hem vertrouwde terrein van de BWG Stables... (23-08-2025)
»
VALKENSWAARD – Willem Greve beleefde een uitstekend verlopen vrijdag tijdens het evenement voor de Global Champions Tour op de terreinen van Jan Tops... (22-08-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra voegde donderdag nog maar eens een overwinning toe aan zijn ondertussen al best lange erelijst. Tijdens Hippisch Twente... (21-08-2025)
»
Vorig jaar was ze er vanwege vakantie niet bij, maar bij de komende editie van Hippisch Geesteren hanteert ze weer enthousiast haar camera. Els ten... (21-08-2025)
»
TUBBERGEN – Albert Nijhof sloeg woensdag een dubbelslag in de toprubriek van Hippisch Geesteren, dat voor het eerst wordt gehouden bij de BWG Stables... (20-08-2025)
»
Al sinds 1 januari 1973 is Rudy Maathuis een trouw lid van Sint Joris. Hij is zo aan de vereniging verknocht, dat er nooit vergeefs een beroep op hem... (20-08-2025)
»
In navolging van de Almelose Ruiterdagen, de Schröder Masterclass én de KNHS omarmt ook Hippisch Geesteren het razendsnel in populariteit groeiende... (19-08-2025)
»
Al tientallen jaren is Marian Boerman een zeer gewaardeerde verschijning bij concoursen binnen de gemeente Tubbergen. Dat is ze nog steeds, ook nu ze... (18-08-2025)