Willem Greve swingt met Abitibi Blues

SIBCULO - Willem Greve swingde zondagmiddag naar de zege in de finalerubriek voor jonge paarden (1,25/1,30 meter) tijdens het CSI Jumping Tour Holland in Sibculo. Met de zevenjarige vosruin Abitibi Blues (v. Andiamo x Goenland), die hij samen met Henri Stegeman en Hilde Woudstra in eigendom heeft, scheerde de Diepenheimer in 38,78 seconde over het barrageparcours. Greve was de snelste van elf kandidaten voor de eindzege.

Julia Kayser werd tweede met haar Holsteiner Alicante, de Fransman Guillaume Batillat derde met Carlo, ook al een Holsteiner. Wesley Mulder kwalificeerde zich als vierde met zijn bruine KWPN-merrie Basic Instinct, Ruben Romp pakte ondanks een springfout met Rimbo du Chateau de vijfde positie en Steven Veldhuis was met de bruine KWPN-merrie als snelste man van het veld met een balk goed voor de zesde plek. Wim Schröder nam de achtste positie voor zijn rekening op B. Rubertha R. 

"De paarden sprongen deze dagen goed", blikte Willem Greve tevreden terug op het concours in Sibculo. "En dit concours was in één woord fantastisch", vatte hij maar meteen zijn mening over het CSI Jumping Tour Holland samen. "Ik heb geweldig genoten. Super, petje af. Natuurlijk hadden we geluk met het weer, maar ik ben hier heel positief over. Iedereen was goed te pas, vooral omdat je hier rustig met je paarden kunt werken en het hier niet om de massa aan de kassa gaat. Die hele familie Altena heeft de nek uitgestoken en er iets geweldigs van gemaakt."

Uitslag finale jonge paarden

Meer Springen

VRAGENDER – Hessel Hoekstra is goed van start gegaan bij Outdoor Gelderland. Op de terreinen van PSC Lichtenvoorde in Vragender eindigde de ruiter... (12-06-2026)
SANKT GALLEN – Annelies Vorsselmans kan terugkijken op een voor haar goed verlopen optreden tijdens het internationale topconcours in het Zwitserse... (08-06-2026)
TUBBERGEN – Bas van der Aa sloot zondag een voor hem al zeer geslaagde tweede editie van Jumping Schröder Twente als een ware grootmeester af. (07-06-2026)
TUBBERGEN – Meike Zwartjens kwam zaterdag als laatste aan de start voor de finale van de Medium Tour van het CSI2* Jumping Schröder Tubbergen over 1,... (06-06-2026)
TUBBERGEN - De Olympic Dream Auction bleek vrijdagavond tijdens Jumping Schröder Twente een schot in de roos.  (06-06-2026)
TUBBERGEN –  Door ook de tweede kwalificatie voor de strijd om de Grote Prijs in winst om te zetten, ging Bas van der Aa vrijdag met Gaen op... (06-06-2026)
TUBBERGEN – Bas van der Aa maakte donderdag tijdens Jumping Schröder Twente indruk tijdens de rubriek over 1,45 meter op tijd, de eerste kwalificatie... (04-06-2026)
TUBBERGEN – Jennifer Munsterhuis was woensdag dicht bij de zege in de toprubriek van de eerste dag van Jumping Schroder Twente. Met de KWPN-merrie... (04-06-2026)
Evenementen als Jumping Schröder zouden niet kunnen blijven bestaan als ze niet worden ondersteund door een redelijk aantal onontbeerlijke sponsors.... (02-06-2026)
RAALTE – Met een eerste en een tweede plaats heerste Eric ten Cate vrijdag in de rubriek over 1,30 meter tijdens het Horka Concours in Raalte. De... (01-06-2026)
Nathan Greftenhuis mag met recht de ‘meesterknecht’ van de BWG Stables worden genoemd. Alweer achttien jaar is de Tubbergenaar als trouwe kracht... (31-05-2026)
VEENINGEN – Wesley ter Harmsel presteerde zaterdag prima als lid van het Nederlandse team young riders tijdens het CH De Wolden. (30-05-2026)
Net als vorig jaar staat tijdens Jumping Schröder weer een veiling van veulens en jonge springpaarden van topverervers op het programma.  (30-05-2026)
De regionale ruitertop gaat op zondag 7 juni een poging wagen de zege in de Grote Prijs van het CSI2* Jumping Schröder Twente weer in Twente te... (29-05-2026)
Voor Emma Sophia Spanko ging in het tweede weekend van mei een droom in vervulling. Nog young rider mocht ze in het Belgische Lier voor Tsjechië in... (28-05-2026)
DENEKAMP – Jesse Berkers bleef zaterdag met Qornets Pleasure de complete concurrentie voor in de eerste Grote Prijs van Outdoor Denekamp over 1,30 en... (27-05-2026)
Na zijn twee oudere broers, de tweeling Ben en Wim, houdt ook Gerco Schröder zich steeds meer bezig met de begeleiding van vooral veelbelovende jonge... (27-05-2026)
DENEKAMP – Stijn Roelink met Diamond in de klasse over 1,35 meter en Merle Bodde met Just Kharley over 1,30 meter mochten zich afgelopen weekend in... (27-05-2026)
Van woensdag 3 tot en met zondag 7 juni staat op de terreinen van de BWG Stables de tweede editie van Jumping Schröder Twente op het programma. Er... (26-05-2026)
KRONENBERG – Hessel Hoekstra overtuigde donderdag en zaterdag tijdens het CSI2 De Peelbergen in het Limburgse Kronenberg met zijn nieuwste troef, de... (24-05-2026)