Vincent Geerink mooi vooraan

WIERDEN - Vincent Geerink sloot vrijdag de rubriek over 1,40 meter met barrage voor young riders tijdens het Dutch Youngster Festival in Wierden af met een nette derde plaats. Met Strikey moest de ruiter uit Gelselaar bijna drie seconden toegeven op de superieure winnaar Tom Krog met Vigo. Stefanie van den Brink eindigde met Ace als tweede op ruim twee tellen van de Zweed. Jesper Romp werd vijfde met Agodinus, Isabelle van Straaten met Zeuchelle-S negende na een springfout in de extra omloop.

Eerder op de dag had Bart Haselbekke laten blijken geen nadelige gevolgen te hebben ondervonden van de feestvreugde na zijn succesvolle optreden van een dag eerder. De Wierdenaar stuurde de tienjarige bruine ruin Sterrehof's Waterloo (v. Numero Uno x Voltaire) naar een tweede plaats in de rubriek over 1,35 meter met barrage voor de Small Tour. Alleen de Deen Martin Neergaard met Zilagro bleef hem voor. Jesper Romp kwam met Winterberg uit op de vierde plek. Don Willemsen landde na twee springfouten in de barrage op de elfde positie.

Veronique Morsink mocht na de wedstrijd over 1,40 met barrage de zesde prijs afhalen na twee foutloze ritten met Belina. De Poolse Zusanna Gowin won met Emperio van 't Roosakker.

Eva Ruiter maakte er met U2 in de barrage van de rubriek over 1,30 meter bij de pony's een mooi gevecht van met Sjoerd Kommers op Atlanta. De jonge amazone uit Wierden moest uiteindelijk op tijd buigen voor haar landgenoot, die 1,12 seonde sneller was. De Fransman Julie Braut was als derde gegadigde voor de zege met Ocean de Bourdons niet opgewassen tegen het Nederlandse geweld. Josta van Straaten noteerde met Jumb vijf strafpunten in het basisparcours en werd direct achter Rhowen van de Mheen met Alexa negende.

 
  

Meer Springen

»
LANGEVEEN – Er gaat bijna geen concours voorbij waar hij aanwezig is, of Hessel Hoekstra slaagt er wel in minimaal één rubriek winnend af te sluiten... (06-09-2025)
»
BRUSSEL – Gerben Morsink kijkt met gemengde gevoelens terug op het afgelopen weekend, waarin hij deelnam aan de Stephex Masters in Brussel. Tegenover... (02-09-2025)
»
VEENINGEN – Het kan niet op voor Hessel Hoekstra. Ook in de hoofdrubriek van Outdoor Zuidwolde greep de ruiter van Stal Wiefferink de hoofdprijs. (31-08-2025)
»
VEENINGEN – Twee dagen na zijn fraaie zege in Veeningen over 1,40 meter met twee fasen mocht Willem Greve zich vrijdag opnieuw als winnaar laten... (29-08-2025)
»
ZUIDWOLDE - Willem Greve kende woensdag een puike start bij Outdoor Zuidwolde. In de wedstrijd over 1,40 meter met twee fasen eindigde Greve als... (29-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Een dag na zijn eclatante overwinning in de Grote Prijs van Geesteren was Hessel Hoekstra opnieuw de complete concurrentie de baas.... (26-08-2025)
»
VRAGENDER – Jennifer Munsterhuis toonde zaterdag tijdens Outdoor Vragender geen medelijden met haar tegenstanders in de rubriek over 1,35 meter. Met... (25-08-2025)
»
VALKENSWAARD - Frank Schuttert mocht zondag de eerste prijs in ontvangst nemen na de strijd om de Grote Prijs van het CSI2* over 1,45 meter met... (25-08-2025)
»
TUBBERGEN – De eerste editie van Hippisch Geesteren op de accommodatie van de BWG Stables in Tubbergen leverde zondag in de strijd om de Grote Prijs... (24-08-2025)
»
TUBBERGEN – Lars Schröder boekte vrijdag én zaterdag tijdens Hippisch Geesteren een mooie zege op het voor hem vertrouwde terrein van de BWG Stables... (23-08-2025)
»
VALKENSWAARD – Willem Greve beleefde een uitstekend verlopen vrijdag tijdens het evenement voor de Global Champions Tour op de terreinen van Jan Tops... (22-08-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra voegde donderdag nog maar eens een overwinning toe aan zijn ondertussen al best lange erelijst. Tijdens Hippisch Twente... (21-08-2025)
»
Vorig jaar was ze er vanwege vakantie niet bij, maar bij de komende editie van Hippisch Geesteren hanteert ze weer enthousiast haar camera. Els ten... (21-08-2025)
»
TUBBERGEN – Albert Nijhof sloeg woensdag een dubbelslag in de toprubriek van Hippisch Geesteren, dat voor het eerst wordt gehouden bij de BWG Stables... (20-08-2025)
»
Al sinds 1 januari 1973 is Rudy Maathuis een trouw lid van Sint Joris. Hij is zo aan de vereniging verknocht, dat er nooit vergeefs een beroep op hem... (20-08-2025)
»
In navolging van de Almelose Ruiterdagen, de Schröder Masterclass én de KNHS omarmt ook Hippisch Geesteren het razendsnel in populariteit groeiende... (19-08-2025)
»
Al tientallen jaren is Marian Boerman een zeer gewaardeerde verschijning bij concoursen binnen de gemeente Tubbergen. Dat is ze nog steeds, ook nu ze... (18-08-2025)
»
Hippisch Geesteren brengt van woensdag 20 tot en met zondag 24 augustus vijf dagen lang vanaf 8.00 uur springsport op alle niveaus. Dit keer dus voor... (17-08-2025)