Verlate finale vrijspringen Saasveld

SAASVELD - Springruiter Willem Greve en fokkerijdeskundige Cor Loeffen beoordelen maandag de 22 finalisten van het vrijspringen in Saasveld voor drie- en vierjarige paarden. Ze jureren de prestaties en lichten hun oordeel voor het publiek toe. De eindstrijd zou aanvankelijk op 19 maart worden gehouden, maar werd toen uitgesteld vanwege het uitgebroken rhinovirus. 

Organisator de Rijpaarden Fokvereniging Twente heeft net als de laatste jaren Dirk Willem Rosie gestrikt om de avond te presenteren en waar mogelijk de fokkerijachtergronden verder toe te lichten. Hengstenhouder Stal Roelofs uit Den Ham verzorgt het showblok. Alle bezoekers ontvangen een lot, waarmee ze kans maken op een gratis dekking van de hengst Dexter R, verrichtingskampioen in 2011 en afkomstig uit de stoeterij van Roelofs. De aanvang van het vrijspringen in de Ankerhal in Saasveld is om 19.30 uur.

Foto Dexter R van Stal Roelofs

STARTLIJST

Meer Springen

Robert Vos tekende zaterdag voor een mooie overwinning in de vijfde week van de Andalucia Sunshine Tour in het Spaanse Vejer de la Frontera. De... (09-03-2026)
HERNING – Hessel Hoekstra voegde zaterdag weer een fraaie zege toe aan zijn toch al uitgebreide erelijst. (08-03-2026)
Willem Greve eindigde afgelopen weekend twee keer als vijfde en even vaak als tiende tijdens het CSI in het Belgische Opglabbeek. (02-03-2026)
ENSCHEDE – Gerben Morsink is er trots op dat zijn 17-jarige zwartbruine dekhengst Navarone Z (v. Nabab de Reve) deze week zowel röntgenologisch als... (28-02-2026)
ERMELO - Cindy Kosse veroverde donderdag op knappe wijze de nationale titel van de KNHS in de klasse over 1,30 meter. Met haar negenjarige bruine... (26-02-2026)
KRONENBERG – De tienjarige donkerbruine ruin Excellence (v. Excentriek) doet zijn naam de laatste weken alle eer aan. In het zadel van Jordy Wilken... (24-02-2026)
GENT – Wesley Mulder legde zondag met zijn negenjarige bruine merrie C-Livia Rv Z (v. Cohinoor VDL) beslag op een keurige vijfde plek in de Grote... (24-02-2026)
KRONENBERG – De tienjarige donkerbruine ruin Excellence (v. Excentriek) doet zijn naam de laatste weken alle eer. In het zadel van Jordy Wilken werd... (24-02-2026)
VEJER DE LA FRONTERA - Thijmen Vos liet zaterdag met de zestien jaar oude ruin Feliek-H (v. Azteca VDL) een mooie tweede plaats noteren in de rubriek... (24-02-2026)
GOTHENBURG - Willem Greve won zondagmiddag in Gothenburg voor de derde keer dit seizoen een wedstrijd voor de  FEI Longines Wereldbeker. Een unieke... (22-02-2026)
Joanne Wes ontpopte zich afgelopen week tot de uitblinker tijdens het Krokusspringen in Luttenberg. Met haar paarden Koh-i-Noor en De Reygers Mory... (19-02-2026)
Willem Greve toonde zich zondag oppermachtig in de strijd om de Grote Prijs Van de VR Classics in Neumünster. Op het parcours over 1,55 meter van het... (16-02-2026)
OPGLABBEEK - Mart IJland boekte donderdag tijdens het concours in het Belgische Opglabbeek een imponerende zege in de toprubriek over 1,45 meter op... (13-02-2026)
MARIËNHEEM - Met een supersnelle rit reed Gert-Jan Bruggink zaterdag al zijn concurrenten op grote afstand tijdens het concours hippique in... (10-02-2026)
RIESENBECK – Jesse Berkers mag terugkijken op een uiterst succesvol verlopen weekend tijdens het internationale concours hippique van Riesenbeck. (10-02-2026)
SAASVELD – Het springen in de Ankerhal van Saasveld leverde woensdag in de hoogste klassen fraaie zeges op voor Conor Drain met Drake Z over 1,35... (05-02-2026)
AMBT DELDEN – Edwin Oosterbroek sloeg een dubbelslag tijdens Indoor Ambt Delden. De 61-jarige Dinkelruiter zegevierde woensdag op superieure wijze in... (01-02-2026)
AMBT DELDEN – Noëlle Klokman had vrijdag het laatste woord in de strijd om de Grote Prijs van Indoor Ambt Delden. De amazone uit Barchem klopte in de... (31-01-2026)
AMSTERDAM – De Fransman  Julien Epaillard won drie jaar geleden met Donatello d’Auge de Amsterdamse omloop van de Wereldbeker wonnen. Aan dat succes... (25-01-2026)
AMSTERDAM - Frank Schuttert won zaterdag met een zinderende barragerit zijn tweede Grote Prijs van Amsterdam. In 2013 pakte een nog piepjonge Frank... (25-01-2026)