PASCALLE LIENESCH EN BRITT WIEFFERINK TWEEDE EN DERDE OVER 1,30 EN 1,35 METER

Tessa Delger sterkste in Wierden

Tessa Delger met Melodie V op archieffoto

WIERDEN – De zege in de toprubriek over 1,30 en 1,35 meter tijdens het concours van afgelopen weekeinde in Wierden ging zaterdag naar Tessa Delger. De amazone uit Winterswijk  troefde met Melodie V de complete concurrentie af. Pascalle Lienesch eiste de tweede plek op met Kamille Mp.

Britt Wiefferink mocht met respectievelijk Jon Jon en Leomar zowel de derde als de vijfde prijs afhalen. Joey Lansink werd vierde met Next Heartbreaker. 

Justin Zwartjens was met Gin Lady Tivoli Z de sterkste over 1,20 meter. Sanne Vermeulen volgde met Gravin B.Z als tweede en Aleksansra Pushkarskaya bezette de derde rang. 

Over 1,10 meter was de winst zaterdag voor Judith Vermeulen-Vetker met Othello WV. Ze verwees Pascalle Donders met Cute Puppenfee en Kim  Loman met Leonardo K naar de posities twee en drie. 
Tanja Moorman werd de winnares van zondag met No Mercy. Susan Wiefferink met Numero Dos Tr en Linda Podt met Champion konden haar het best volgen.

De meeste stijlpunten in de rubrieken over 1,00 meter gingen zondag naar Lotte Paus met Di Maria. Met 85 punten bleef ze Noa Grevinga met One (82,5) en Claudette Vrugteveen met Eatirah (80) voor.
Laureen Verschoor had een dag eerder met Aicanona aan 80 punten voldoende voor de winst. Nanda van den Hazel met Canabis (78) en Elke Timmerman met Douglas (76) sloten als tweede en derde bij haar aan.
 

Meer Springen

Samen met voorzitter Jos Brinkman en Willem Schepers uit Roden vormt Jeroen van der Kolk het trio parcoursbouwers tijdens het concours van Het... (10-04-2026)
BONHEIDEN – Gert-Jan Bruggink reed donderdag prima in het voorste gelid mee in de rubriek over 1,40 meter op tijd tijdens het CSI2* Jumping Bonheiden... (10-04-2026)
FORTWORTH – Willem Greve kende donderdagavond in de Dickies Arena in het Amerikaanse Fortworth (Texas) als tweede starter in het eerste onderdeel van... (09-04-2026)
HAAKSBERGEN – Wesley Mulder en Joanne Wes maakten woensdag de dienst uit in de toprubrieken van de eerste editie van het Sectolin Springen van 2026.... (09-04-2026)
Bart Haselbekke kijkt verlangend uit naar het concours van het Albergse Twentse Ros bij de BWG Stables in Tubbergen. De Wierdenaar beschouwt het... (09-04-2026)
Lars Schröder is een van de deelnemers, die het concours van Het Twentse Ros uit Albergen als een heuse thuiswedstrijd mag beschouwen. Al is het nog... (08-04-2026)
Mart IJland presteerde ook afgelopen week weer goed tijdens de Toscana Tour in Arezzo. In de Italiaanse plaats reed de ruiter uit Hengelo onder meer... (08-04-2026)
Voorzitter Jos Brinkman kijkt verwachtingsvol uit naar een nieuwe editie van het jaarlijkse concours van PSV Het Twentse Ros Albergen. Van woensdag... (07-04-2026)
RIJSSEN – Eric ten Cate lachte vrijdag het laatste tijdens de drie dagen durende eerste editie van TCN Jumping in Rijssen van dit jaar. (04-04-2026)
WIERDEN - De eerste editie van Eurojump Wierden van 2026 zit er weer op. Roderick van den Engh besliste de rubriek over 1,30 meter met twee fasen in... (31-03-2026)
Mart IJland reed afgelopen week goed van voren mee tijdens de Toscana Tour in het Italiaanse Arezzo. De ruiter van Stal Geerink boekte een zege en... (30-03-2026)
De Ankerhal in Saasveld vormt vanavond (vrijdag 27 maart) en morgen het decor van de voorselecties voor de finale van het traditionele vrij springen... (27-03-2026)
Lars Wigger mocht zich zondag twee maal tot winnaar laten kronen tijdens het Noaber Springen in Denekamp. In de buitenlucht zegevierde hij in eigen... (26-03-2026)
Steven Veldhuis heeft een uitstekend weekend achter de rug op het Green Valley Estate in Deurne, waar jaarlijks ook het NK springen wordt gehouden.... (25-03-2026)
PARIJS – Willem Greve hield zijn prima vorm afgelopen weekend vast in de Franse hoofdstad Parijs. Tijdens het CSI5* Saut Hermès eindigde de... (24-03-2026)
Van de twaalf beloftes die dit jaar deel uitmaken van het KNHS Talententeam 2026 komen er twee uit Twente. Sterre van Houte bij de eventing en... (18-03-2026)
DEN BOSCH – Hessel Hoekstra sloot zondag een voor hem prima verlopen CSI5* The Dutch Masters af met een mooie negende plaats in de strijd om de Grote... (15-03-2026)
DEN BOSCH – Hessel Hoekstra opende zijn driedaagse tijdens het CSI5* The Dutch Masters in Den Hosch vrijdag met een keurige vierde plek op zijn... (14-03-2026)
DEN BOSCH – Willem Greve slaagde er donderdagavond tijdens The Dutch Masters op knappe wijze in zijn titel als Best of Champions te prolongeren. (13-03-2026)
RIJSSEN – Cindy Kosse staat de komende dagen voor een mooie nieuwe uitdaging. De kersverse nationaal kampioene over 1,30 meter gaat vanaf vrijdag van... (12-03-2026)