LATTROPPER WINT MET DIAMOND EN JOYRIDE TWEE TOPRUBRIEKEN IN ANKERHAL

Stijn Roelink heerst bij Indoor Saasveld

Stijn Roelink met Joyride.

SAASVELD – Stijn Roelink was afgelopen weekend niet te kloppen in de twee toprubrieken van Indoor Saasveld. De ruiter uit Lattrop zegevierde vrijdag eerst over 1,30 meter met Diamond en voegde er later die dag met Joyride een zege aan toe over 1,35 meter.

In die laatste proef tekende Joel Lustenberger met I Am en Liberty One voor de plaatsen twee en drie. Lars Schröder troefde met Colando in de strijd om plek vier Gert-Jan Bruggink met That’s Mie af. 
Over de vijf centimeter lagere hindernissen legde Tom Brinkman met Luc de winnende Roelink het vuur het meest aan de schenen. Achter hem verdeelden Britt ter Harmsel met Kitile Horta EB, Peter Olthof met Lodoklahoma VDL en Wesley Mulder met Royal Dutch WM in deze volgorde de posities drie tot en met vijf.

Twee keer Eric ten Cate
Ook Eric ten Cate was tweemaal succesvol in Saasveld. Met Luna RAG greep hij vrijdag de overwinning over 1,20 meter, voor Eva Geers met Kiss Dame en Ivo Busscher met Cablue PS. Over 1,10 meter had Ten Cate met Metrix het meest te duchten van Rens Grootelaar, die met Burberry tweede en met Hanna derde werd.

Benthe Lammertink won met Neymar van de Watermolen twee keer een proef over 1,10 meter. Vrijdag volgde Tania van Leeuwen in haar spoor met Milaviana op slechts 0,03 seconde en klasseerde Sandra de Bruin zich met Aprimavista als derde. Ook zondag werd het podium bezet door drie amazones. Lieke Reinders-Ophof met Numago en Bo Oude Nijhuis met Happy flankeerden Lammertink als tweede en derde. In eenzelfde rubriek op donderdag was Anouk Mulder de sterkste met Moët en waren de volgende prijzen voor Bo Vloothuis met Nazanto en Jesse Berkers met Mon Chou.

Ook de deelnemers aan de klasse over 1,00 meter mochten drie keer van start in de opgeknapte Ankerhal. De jury was het meest gul met scores op zondag, toen Susan Wiefferink met Numero DOS TR 88 stijlpunten kreeg toebedeeld en Bas Haarhuis met Orkun maar weinig bij haar achter bleef (87,5). Mette de Jong was met Captain Cardinale goed voor 82 punten. 

Linn Hofsté had donderdag met Lady Z vh Drienerwolde aan 85 punten voldoende voor de winst met Birgitte Meier op Ciao Bella GB (82) en Rick Plegt met BCO Bangles Z (81) als naaste achtervolgers. Dezelfde dag nam ook Daniel Wiesemann met Queen Avvicini WM een eerste prijs in ontvangst (85), voor Lauren Spikkert met My Lady (80) en Numando (76).
 

Meer Springen

GOTHENBURG - Willem Greve won zondagmiddag in Gothenburg voor de derde keer dit seizoen een wedstrijd voor de  FEI Longines Wereldbeker. Een unieke... (22-02-2026)
Joanne Wes ontpopte zich afgelopen week tot de uitblinker tijdens het Krokusspringen in Luttenberg. Met haar paarden Koh-i-Noor en De Reygers Mory... (19-02-2026)
Willem Greve toonde zich zondag oppermachtig in de strijd om de Grote Prijs Van de VR Classics in Neumünster. Op het parcours over 1,55 meter van het... (16-02-2026)
OPGLABBEEK - Mart IJland boekte donderdag tijdens het concours in het Belgische Opglabbeek een imponerende zege in de toprubriek over 1,45 meter op... (13-02-2026)
MARIËNHEEM - Met een supersnelle rit reed Gert-Jan Bruggink zaterdag al zijn concurrenten op grote afstand tijdens het concours hippique in... (10-02-2026)
RIESENBECK – Jesse Berkers mag terugkijken op een uiterst succesvol verlopen weekend tijdens het internationale concours hippique van Riesenbeck. (10-02-2026)
SAASVELD – Het springen in de Ankerhal van Saasveld leverde woensdag in de hoogste klassen fraaie zeges op voor Conor Drain met Drake Z over 1,35... (05-02-2026)
AMBT DELDEN – Edwin Oosterbroek sloeg een dubbelslag tijdens Indoor Ambt Delden. De 61-jarige Dinkelruiter zegevierde woensdag op superieure wijze in... (01-02-2026)
AMBT DELDEN – Noëlle Klokman had vrijdag het laatste woord in de strijd om de Grote Prijs van Indoor Ambt Delden. De amazone uit Barchem klopte in de... (31-01-2026)
AMSTERDAM – De Fransman  Julien Epaillard won drie jaar geleden met Donatello d’Auge de Amsterdamse omloop van de Wereldbeker wonnen. Aan dat succes... (25-01-2026)
AMSTERDAM - Frank Schuttert won zaterdag met een zinderende barragerit zijn tweede Grote Prijs van Amsterdam. In 2013 pakte een nog piepjonge Frank... (25-01-2026)
AMSTERDAM - Willem Greve boekte zaterdag in der Amsterdamse RAI een prachtige overwinning. Met zijn vijftien jaar oude bruine hengst Grandorado TN... (24-01-2026)
SAASVELD – Hessel Hoekstra was vrijdag de baas in de strijd om de Grote Prijs van het concours van St. Hubertus. In de hoofdrubriek bleek de ruiter... (17-01-2026)
MÜNSTER – Nog nooit in de rijke historie van het CSI in Münster won een Nederlander het Championat  van die stad. Tot Gerben Morsink de ban brak. Met... (12-01-2026)
BASEL - Kim Emmen schreef dit weekend in Basel geschiedenis. Met haar machtige schimmelruin Imagine NOP werd ze vrijdagavond voor het eerst winnaar... (12-01-2026)
GRONINGEN - Steven Veldhuis en Annelies Vorsselmans eindigden zaterdag keurig als tweede en derde in de strijd om de Grote Prijs van het IICH... (11-01-2026)
GEESTEREN (G) – De veertienjarige bruine hengst Highway TN (v. Eldorado van de Zeshoek) is voor de rest van dit jaar verhuurd aan de Amerikaanse... (10-01-2026)
GRONINGEN – Mart IJland boekte donderdag een fraaie zege in de eerste kwalificatie voor de Grote Prijs van het IICH Groningen. Met zijn elfjarige... (09-01-2026)
MARIENHEEM – Het duo Veldhuis liet zich tijdens de Sallandse Ruiterdagen weer eens van zijn beste kant zien. Vader Steven en zoon  Stef bezetten... (07-01-2026)
WIERDEN – Cindy Kosse vertolkte de absolute hoofdrol tijdens het Kerstindoor in Wierden. In manege De Vossenbos eiste de talentvolle amazone in de... (05-01-2026)