MET JERSEY GIRL STERKSTE OVER 1,40 METER MET TWEE FASEN BIJ NATIONAAL INDOOR SALLAND

Steven Veldhuis wint de toprubriek

Steven Veldhuis.

MARIENHEEM – Steven Veldhuis schreef donderdag de hoofdrubriek van Nationaal Indoor Salland over 1,40 meter met twee fasen op zijn naam met Jersey Girl. 

De Haaksbergenaar troefde daarmee Mariette Smit-Hoekstra af, die met Lilie Cooper en Jappeloup tweede en derde werd. Over 1,30 meter met twee fasen moest Veldhuis op Jersey Girl wel zijn meerdere erkennen in Smit-Hoekstra, die toen met Nibbit naar de zege reed en met Nijerite ook nog derde werd.

Met ADSL van www.olland.biz was Hakvoort wel de sterkste over 1,35 meter met twee fasen. Gert van den Hof met Let’s Go en Mariette Smit-Hoekstra met Lilie Cooper tekenden voor de posities twee en drie.

Ook vrijdag en dinsdag werd in manege Bartels in Marienheem over 1,35 meter gesprongen. Vrijdag zegevierde Kars Bonhof met Mojo TN, voor Stijn Hokse met Cascaralda G Z en Aleksandra Pushkarskay met Lautier VDL .
Dinsdag was de winst voor Edwin Klokman met Kardinaal de Span en volgden Karin Dijkstra met Malanta van ’t Bonnerhof en Josta van Straaten met Lichelle-S in zijn spoor.

Renate Beuving eiste vrijdag met Miss Congeniality de hoogste eer op na de rubriek over 1,30 meter met twee fasen. Pim Mulder bezette met Incredible Z de tweede en met Luigi-S de derde stek. 
Over 1,20 meter met twee fasen gingen de overwinningen naar achtereenvolgens Natasha Carolan met Omthago S (dinsdag), Irene van den Ho met Anemone (woensdag), Iza Venhoven met Comistrade (donderdag) en Mick Flintrop met Sushi (vrijdag).

Over 1,10 meter trokken Wybe Scholten met Obelineke, Dyanne van ’t Hul met Martina Riana H, Rosan Heethaar met Katja, Emiel Hut met Naylan en Amber Kiewit met Glow of Fire aan het langste eind. Op stijl over 1,00 meter gingen respectievelijk Silke Reuvekamp met Emerton CZ (81), Suus Kuipers met Grand National (80,5), Esmé Ekkelkamp met Odano (82,5) en Béanke Roeland met Leowell Z (85,5) met de meeste punten naar huis.
 

Meer Springen

»
RIESENBECK – Annelies Vorsselmans reisde zondag met een fijn gevoel terug naar Weerselo na haar optreden tijdens het CSI5* in het Duitse Riesenbeck.... (15-09-2025)
»
KRONENBERG – Willem Greve deed van zich spreken tijdens het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg. De nationaal kampioen boekte onder meer een zege in de... (14-09-2025)
»
TUBBERGEN – In zijn woning in Tubbergen is deze week Bernard Schröder op 91-jarige leeftijd overleden. De vader van de broers Ben, Wim en Gerco... (12-09-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate ging dinsdag net als een jaar eerder aan de haal met de zege in de finale van de TCN Jumping Tour. De ruiter uit Geesteren... (09-09-2025)
»
DEURNE – Mart IJland grossierde afgelopen weekend in prijzen tijdens de Summer Tour en de finales voor Young Horses op het Equestrian Estate in... (08-09-2025)
»
LANGEVEEN – Van de steeds zeldzamer wordende concoursen op graspistes is dat van de Molenruiters in Langeveen een fraai overgebleven pareltje. Dat... (07-09-2025)
»
LANGEVEEN – Er gaat bijna geen concours voorbij waar hij aanwezig is, of Hessel Hoekstra slaagt er wel in minimaal één rubriek winnend af te sluiten... (06-09-2025)
»
BRUSSEL – Gerben Morsink kijkt met gemengde gevoelens terug op het afgelopen weekend, waarin hij deelnam aan de Stephex Masters in Brussel. Tegenover... (02-09-2025)
»
VEENINGEN – Het kan niet op voor Hessel Hoekstra. Ook in de hoofdrubriek van Outdoor Zuidwolde greep de ruiter van Stal Wiefferink de hoofdprijs. (31-08-2025)
»
VEENINGEN – Twee dagen na zijn fraaie zege in Veeningen over 1,40 meter met twee fasen mocht Willem Greve zich vrijdag opnieuw als winnaar laten... (29-08-2025)
»
ZUIDWOLDE - Willem Greve kende woensdag een puike start bij Outdoor Zuidwolde. In de wedstrijd over 1,40 meter met twee fasen eindigde Greve als... (29-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Een dag na zijn eclatante overwinning in de Grote Prijs van Geesteren was Hessel Hoekstra opnieuw de complete concurrentie de baas.... (26-08-2025)
»
VRAGENDER – Jennifer Munsterhuis toonde zaterdag tijdens Outdoor Vragender geen medelijden met haar tegenstanders in de rubriek over 1,35 meter. Met... (25-08-2025)
»
VALKENSWAARD - Frank Schuttert mocht zondag de eerste prijs in ontvangst nemen na de strijd om de Grote Prijs van het CSI2* over 1,45 meter met... (25-08-2025)
»
TUBBERGEN – De eerste editie van Hippisch Geesteren op de accommodatie van de BWG Stables in Tubbergen leverde zondag in de strijd om de Grote Prijs... (24-08-2025)
»
TUBBERGEN – Lars Schröder boekte vrijdag én zaterdag tijdens Hippisch Geesteren een mooie zege op het voor hem vertrouwde terrein van de BWG Stables... (23-08-2025)
»
VALKENSWAARD – Willem Greve beleefde een uitstekend verlopen vrijdag tijdens het evenement voor de Global Champions Tour op de terreinen van Jan Tops... (22-08-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra voegde donderdag nog maar eens een overwinning toe aan zijn ondertussen al best lange erelijst. Tijdens Hippisch Twente... (21-08-2025)