VANAF ZATERDAG MET ALS EERSTE RUBRIEKEN VOOR GMB COMPETITIE JONGE PAARDEN

Springen Euregio Indoor van start

Lars Schröder met Peter Olthof en vader Ben.

DENEKAMP – Rond de 200 combinatie verschijnen zaterdag aan de start voor de GMB Jonge Paarden Competitie voor vier- en vijfjarige springpaarden, waarmee de springrubrieken van de 27ste editie van Euregio Indoor Denekamp beginnen.

Deelnemers uit het hele land hebben zich aangemeld en proberen zich in manege De Zonnebeek te plaatsen voor de finale in Vragender. Zondag, woensdag en donderdag komen in de reguliere springrubrieken vanaf 70 centimeter tot en met 1,35 meter. Het evenement wordt vrijdag als gebruikelijk afgesloten met het masterspringen, vorig jaar verrassend gewonnen door de jonge Lars Schröder met Dynamite TN.

Dat onderdeel staat al sinds de eerste editie van Euregio Indoor Denekamp op de laatste vrijdag van oktober op het programma tijdens de traditionele showavond. Die kent dit jaar weer nieuwe spectaculaire elementen. Om 18 uur trappen de ponycombinaties af voor een behendigheidswedstrijd. Aansluitend vindt een spectaculaire ‘Ride and Trike’plaats. De ruiters en amazones springen eerst een parcours met hun paard en rijden aansluitend een traject met een Trike. Nieuw is ook ‘Euregio by Night’, waarbij zes dressuurcombinaties een lichtshow zullen verzorgen. 

Rond 20.30 uur begint het masterspringen, waarbij de combinaties over hindernissen met een hoogte van meer dan 1,50 m zullen springen en de tijd beslissend is bij een gelijk aantal fouten. Na afloop van de wedstrijden is er feest met medewerking van de bekende Denekampse DJ Stef.

De dressuur tijdens Euregio Indoor Denekamp werd al afgelopen weekeinde afgewerkt.
Zie daarvoor ons artikel in onze rubriek dressuur.

Programma komende week
Zaterdag 21 oktober 10.00 uur: Springen GMB Competitie Jonge Paarden
Zondag 22 oktober 9.00 uur: Springen klasse 0,70 tot en met 1,20 meter.
Woensdag 25 oktober 18.00 uur: Springen klasse 1,20 tot en met 1,35 meter.
Donderdag 26 oktober 18.00 uur: Springen klasse 0,80 tot en met 1,10 meter.
Vrijdag 27 oktober 18:00 uur: Showavond en afsluiting met feest met DJ Stef.
Voor meer info, zie www.manegedezonnebeek/euregioindoordenekamp

Meer Springen

TUBBERGEN – Bas van der Aa maakte donderdag tijdens Jumping Schröder Twente indruk tijdens de rubriek over 1,45 meter op tijd, de eerste kwalificatie... (04-06-2026)
TUBBERGEN – Jennifer Munsterhuis was woensdag dicht bij de zege in de toprubriek van de eerste dag van Jumping Schroder Twente. Met de KWPN-merrie... (04-06-2026)
Evenementen als Jumping Schröder zouden niet kunnen blijven bestaan als ze niet worden ondersteund door een redelijk aantal onontbeerlijke sponsors.... (02-06-2026)
RAALTE – Met een eerste en een tweede plaats heerste Eric ten Cate vrijdag in de rubriek over 1,30 meter tijdens het Horka Concours in Raalte. De... (01-06-2026)
Nathan Greftenhuis mag met recht de ‘meesterknecht’ van de BWG Stables worden genoemd. Alweer achttien jaar is de Tubbergenaar als trouwe kracht... (31-05-2026)
VEENINGEN – Wesley ter Harmsel presteerde zaterdag prima als lid van het Nederlandse team young riders tijdens het CH De Wolden. (30-05-2026)
Net als vorig jaar staat tijdens Jumping Schröder weer een veiling van veulens en jonge springpaarden van topverervers op het programma.  (30-05-2026)
De regionale ruitertop gaat op zondag 7 juni een poging wagen de zege in de Grote Prijs van het CSI2* Jumping Schröder Twente weer in Twente te... (29-05-2026)
Voor Emma Sophia Spanko ging in het tweede weekend van mei een droom in vervulling. Nog young rider mocht ze in het Belgische Lier voor Tsjechië in... (28-05-2026)
DENEKAMP – Jesse Berkers bleef zaterdag met Qornets Pleasure de complete concurrentie voor in de eerste Grote Prijs van Outdoor Denekamp over 1,30 en... (27-05-2026)
Na zijn twee oudere broers, de tweeling Ben en Wim, houdt ook Gerco Schröder zich steeds meer bezig met de begeleiding van vooral veelbelovende jonge... (27-05-2026)
DENEKAMP – Stijn Roelink met Diamond in de klasse over 1,35 meter en Merle Bodde met Just Kharley over 1,30 meter mochten zich afgelopen weekend in... (27-05-2026)
Van woensdag 3 tot en met zondag 7 juni staat op de terreinen van de BWG Stables de tweede editie van Jumping Schröder Twente op het programma. Er... (26-05-2026)
KRONENBERG – Hessel Hoekstra overtuigde donderdag en zaterdag tijdens het CSI2 De Peelbergen in het Limburgse Kronenberg met zijn nieuwste troef, de... (24-05-2026)
DENEKAMP – Met voor het eerst een heuse afsluitende strijd om de Grote Prijs op het programma is manege De Zonnebeek in Denekamp van donderdag 21 tot... (16-05-2026)
EINDHOVEN – Hessel Hoekstra was vrijdag tijdens het CSI Eindhoven dichtbij een overwinning in de rubriek over 1,40 meter met twee fasen. (15-05-2026)
ST. MARGARETHEN – Nina Stegeman liet donderdag en vrijdag opnieuw een prima indruk achter bij wedstrijden in het Oostenrijkse St. Margarethen. Ze... (15-05-2026)
Jennifer Munsterhuis leverde donderdag prima werk af tijdens Jumping Bonheiden. De amazone uit De Lutte eindigde met haar tienjarige vosmerrie Pebble... (14-05-2026)
Anja Moret reed zondag met haar merrie Ilamine du Thurin (v. Dakar VDL) naar een fraaie derde plaats in de Grote prijs van de Good Tour in Deurne. De... (11-05-2026)
WIERDEN – Het verschil tussen de nummer een en twee in de Grote Prijs van het meiconcours in Wierden bedroeg uiteindelijk slechts 0,02 seconde. Met... (09-05-2026)