Sleiderink tweede achter Mulder

OMMEN – Sjaak Sleiderink moest donderdag tijdens het CSI 3 Ommen op de terreinen van de familie Schuttert in Stegeren in een van de rubrieken over 1,40 meter op tijd alleen Pim Mulder met Blizzerd voorrang te verlenen. Met de schimmelruin Avalon (v. Nassau x Ramona) had de Denekamp bijna een seconde achterstand op de winnaar. De Spaanse Pilar Lucrecia Cordon eindigde met Barnaby als derde op 0,04 seconde van Sleiderink.

Annet Willems legde met Armagedon beslag op de vijfde plaats, Mareille van Geel-Schröder werd achtste met Brayn en Hilde Woudstra tiende met Titania.

De andere wedstrijd over 1,40 meter werd een prooi voor Karim El Zoghby met Symphonie de Fantelle. Hij bleef nummer twee Caroline Poels met Dorenta ruim voor. De Belg Pieter Devos nestelde zich met Simba van Generhese op de derde positie, voor Albert Zoer met Charlie Chaplin en Wout-Jan van der Schans met Zorro. De laatste werd met Zlatan ook nog negende.

Robert Vos pakte de zege bij het twee fasenspringen over 1,35 meter in de Big Tour voor het CSI 1. Met de elfjarige vosruin Wakiekie (v. Animo x Goodwill) was Vos royaal te snel voor de Belg Clarys met Best Mix Evana en Roberto Teran Tafur met Farina. Nederlanders tekenden voor de posities vier tot en met negen. Dat waren achtereenvolgens Megan  Laseur met Zorah, Michiel Brusse met Santana, Daphne van der Schaar met Atureusa vdS, Remco Been met Brunetti, Maaike Koopmans met Soraya en Leon Thijssne met Celine.

Het twee fasenspringen over 1,25 meter in de Small Tour van het CSI 1 ging naar Diana Marsa-Lafarge met Oural Villelongue. Abdulrahman Al Fuzae finishte met Vision als tweede en de derde plek was voor Michiel Brusse met Chardon. Micky Morssinkhof werd vierde met Colarde, Hendrik Jan Schuttert zesde met Celottie HS, Leonie Jonkers zevende met Berghgraaf en Liza Tiebot negende met Do.

UITSLAGEN JUMPING DE DRIEHOEK

Meer Springen

DEURNE – Ook vorig jaar waren ze al eerste en tweede bij het NK springen. Dit keer waren de rollen omgedraaid en ging Michael Greeve er met de zege... (26-04-2026)
DEURNE – Nog volop verwikkeld in de strijd om prolongatie van zijn nationale titel springen bij de senioren was Willem  Greve zaterdag niet te... (25-04-2026)
DEURNE – Willem Greve bleef vrijdag met beide paarden foutloos op de tweede dag van het NK springen voor senioren. (24-04-2026)
DEURNE – Op de eerste dag van het NK springen bij de senioren zit drievoudig en regerend kampioen Willem Greve na de eerste dag op het vinkentouw.... (23-04-2026)
DEURNE - Het beste resultaat van een regionale deelnemer bij het NK springen kwam donderdag van Thijmen Vos. Op het eerste onderdeel voor de young... (23-04-2026)
Willem Greve met Party in de Hus tijdens de Grote Prijs van afgelopen zondag in Albergen.
DEURNE - Willem Greve verdedigt dit weekend in  Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. De laatste drie keer dat hij deelnam won de ruiter... (22-04-2026)
SAASVELD – De vosmerrie Tadessa (v. Tattoo H&DB TN x Poker de Mariposa x Quality Time TN) maakte maandag de beste indruk tijdens de finale van... (21-04-2026)
TUBBERGEN – De strijd om de René Viscaal Memorial Zodiac Grote Prijs van het concours van PSV Het Twentse Ros Albergen mondde zondag voor veel... (19-04-2026)
TUBBERGEN – Pascalle Lienesch zegevierde vrijdag in de strijd om de Kleine Grote Prijs van het concours van PSV Het Twente Ros met haar zeven jaar... (18-04-2026)
SAASVELD – Bij de finale van het vrij springen in de Ankerhal te Saasveld komen maandag 20 april in totaal 22 drie- en vierjarige paarden aan de... (18-04-2026)
BONHEIDEN – Met vier keer een plek in de top vijf kan Steven Veldhuis terugkijken op een goed geslaagd concours in Bonheiden. Het leverde de ruiter... (16-04-2026)
TUBBERGEN – Rob Scherphof snelde woensdag met zijn negenjarige bruine merrie Miss Montreal (v. Vigo d’Arsouilles) de concurrentie ver vooruit in de... (15-04-2026)
Tijdens het concours hippique Het Twentse Ros in Tubbergen maakt dit jaar een bijzondere voorziening haar debuut: een paardenambulance. Achter dit... (14-04-2026)
Het concours hippische van Het Twentse Ros mag zich in een dusdanig grote belangstelling van ruiters en amazones verheugen dat de startlijsten al... (13-04-2026)
KRONENBERG – Hessel Hoekstra boekte zaterdag met zijn negenjarige bruine hengst VDL Mindset ES (v. Aganix du Seigneur) een prachtige zege in de Grote... (11-04-2026)
Daan Hesselink (25) draait al elf jaar mee Via een zaterdagbaantje kwam hij als 14-jarige terecht op het Concours Hippique Het Twentse Ros. Nu, op... (11-04-2026)
FORT WORTH – Willem Greve is niet van start gegaan in de tweede ronde van de finalestrijd om de Worldcup springen in Forth Worth Texas. Na het... (11-04-2026)
Samen met voorzitter Jos Brinkman en Willem Schepers uit Roden vormt Jeroen van der Kolk het trio parcoursbouwers tijdens het concours van Het... (10-04-2026)
BONHEIDEN – Gert-Jan Bruggink reed donderdag prima in het voorste gelid mee in de rubriek over 1,40 meter op tijd tijdens het CSI2* Jumping Bonheiden... (10-04-2026)
FORT WORTH – Willem Greve kende donderdagavond in de Dickies Arena in het Amerikaanse Fort Worth (Texas) als tweede starter in het eerste onderdeel... (09-04-2026)