Robert Vos tweede in GP Roosendaal

test titel

ROOSENDAAL - Robert Vos moest in de barrage van de strijd om de Grote Prijs in Den Goubergh in Roosendaal uiteindelijk zijn meerdere erkennen in Ruben Romp. Met Carat eindigde de Wierdenaar als tweede. In een barrage met zestien kandidaten waren de Nederlandse ruiters oppermachtig. 

In de barrage profiteerde Ruben Romp van het springvermogen en de ruime galop van zijn merrie Audi’s Teavanta II C. Ze verbeterden het resultaat van Robert Vos die de leiding had genomen. 

Romp reed dit jaar met zijn merrie wedstrijden voor de Nations Cup in Dublin en Hickstead over een hoogte van 1,60 meter. In de Grote Prijs van Roosendaal stonden de hindernissen op 1,45 meter en daar had Teavanta geen enkele moeite mee. 

Dat gold voor de gehele top vijf van Nederlandse combinaties die op het niveau van vijf sterren succesvol zijn geweest. Daarmee kreeg het concours in Roosendaal een mooie climax en genoot het publiek van een spannende barrage. Henk van de Pol begon als eerste in de barrage met Willink en deed dat meteen foutloos. Zijn tijd werd verbeterd door Brabander Leopold van Asten met VDL Groep Beauty.

Robert Vos leek het Brabantse feestje te gaan verpesten, maar moest uiteindelijk zijn meerdere erkennen in Ruben Romp de regerend kampioen van Roosendaal. Gerco Schröder eindigde met Glock's Lausejunge als vijfde.

Uitslag Grote Prijs CSI 2 Den Goubergh, Roosendaal
1. Ruben Romp - Audi’s Teavanta II C Z (.Treasure Z) 0 - 0 - 35,12 seconde
2. Robert Vos - Carat (v. Cardento) 0 - 0 - 35,51
3. Leopold van Asten - VDL Groep Beauty (v. For Pleasure) 0 - 0 - 66,58
4. Henk van de Pol - Willink (v. Twister) 0 - 0 - 38,74
5. Gerco Schröder -  Glock’s Lausejunge (v. Ludwig’s As) 0 - 0 - 39,03.

Archieffoto Robert Vos met Carat van www.fototrailer.nl

Meer Springen

DEURNE – Ook vorig jaar waren ze al eerste en tweede bij het NK springen. Dit keer waren de rollen omgedraaid en ging Michael Greeve er met de zege... (26-04-2026)
DEURNE – Nog volop verwikkeld in de strijd om prolongatie van zijn nationale titel springen bij de senioren was Willem  Greve zaterdag niet te... (25-04-2026)
DEURNE – Willem Greve bleef vrijdag met beide paarden foutloos op de tweede dag van het NK springen voor senioren. (24-04-2026)
DEURNE – Op de eerste dag van het NK springen bij de senioren zit drievoudig en regerend kampioen Willem Greve na de eerste dag op het vinkentouw.... (23-04-2026)
DEURNE - Het beste resultaat van een regionale deelnemer bij het NK springen kwam donderdag van Thijmen Vos. Op het eerste onderdeel voor de young... (23-04-2026)
Willem Greve met Party in de Hus tijdens de Grote Prijs van afgelopen zondag in Albergen.
DEURNE - Willem Greve verdedigt dit weekend in  Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. De laatste drie keer dat hij deelnam won de ruiter... (22-04-2026)
SAASVELD – De vosmerrie Tadessa (v. Tattoo H&DB TN x Poker de Mariposa x Quality Time TN) maakte maandag de beste indruk tijdens de finale van... (21-04-2026)
TUBBERGEN – De strijd om de René Viscaal Memorial Zodiac Grote Prijs van het concours van PSV Het Twentse Ros Albergen mondde zondag voor veel... (19-04-2026)
TUBBERGEN – Pascalle Lienesch zegevierde vrijdag in de strijd om de Kleine Grote Prijs van het concours van PSV Het Twente Ros met haar zeven jaar... (18-04-2026)
SAASVELD – Bij de finale van het vrij springen in de Ankerhal te Saasveld komen maandag 20 april in totaal 22 drie- en vierjarige paarden aan de... (18-04-2026)
BONHEIDEN – Met vier keer een plek in de top vijf kan Steven Veldhuis terugkijken op een goed geslaagd concours in Bonheiden. Het leverde de ruiter... (16-04-2026)
TUBBERGEN – Rob Scherphof snelde woensdag met zijn negenjarige bruine merrie Miss Montreal (v. Vigo d’Arsouilles) de concurrentie ver vooruit in de... (15-04-2026)
Tijdens het concours hippique Het Twentse Ros in Tubbergen maakt dit jaar een bijzondere voorziening haar debuut: een paardenambulance. Achter dit... (14-04-2026)
Het concours hippische van Het Twentse Ros mag zich in een dusdanig grote belangstelling van ruiters en amazones verheugen dat de startlijsten al... (13-04-2026)
KRONENBERG – Hessel Hoekstra boekte zaterdag met zijn negenjarige bruine hengst VDL Mindset ES (v. Aganix du Seigneur) een prachtige zege in de Grote... (11-04-2026)
Daan Hesselink (25) draait al elf jaar mee Via een zaterdagbaantje kwam hij als 14-jarige terecht op het Concours Hippique Het Twentse Ros. Nu, op... (11-04-2026)
FORT WORTH – Willem Greve is niet van start gegaan in de tweede ronde van de finalestrijd om de Worldcup springen in Forth Worth Texas. Na het... (11-04-2026)
Samen met voorzitter Jos Brinkman en Willem Schepers uit Roden vormt Jeroen van der Kolk het trio parcoursbouwers tijdens het concours van Het... (10-04-2026)
BONHEIDEN – Gert-Jan Bruggink reed donderdag prima in het voorste gelid mee in de rubriek over 1,40 meter op tijd tijdens het CSI2* Jumping Bonheiden... (10-04-2026)
FORT WORTH – Willem Greve kende donderdagavond in de Dickies Arena in het Amerikaanse Fort Worth (Texas) als tweede starter in het eerste onderdeel... (09-04-2026)