MET CARAMBOLE VIERDE IN TOPRUBRIEK OVER TWEE MANCHES IN AKEN

Prima herstel van Willem Greve

AKEN – Een dag na de wat teleurstellend verlopen wedstrijd om de landenprijs, maakte Willem Greve een prima indruk tijdens het CHIO in Aken.

Met zijn vijftienjarige bruine hengst Carambole (v. San Patrignano Cassini) reed de ruiter uit Markelo twee foutloze zware ronden in de toprubriek van vrijdag. Zijn  prestatie was goed voor de knappe vierde plaats en een premie van 10.000 euro. De proef werd gewonnen door de Duitser Daniel Deusser met Killer Queen VDM. Van de Nederlands slaagde behalve Greve alleen Jur Vrieling er in de tweede ronde voor de beste twaalf combinaties te bereiken. Met in totaal zes strafpunten eindigde hij met Davall als tiende.

Eerder op de dag zat Willem Greve er ook al goed van voren bij in een rit over twee fasen. Met de negen jaar oude Faro (v. Calvaro FC) werd hij derde. De Zweedse Evelina Tovek met Cortina en (dit keer wel) Jur Vrieling met Dallas VDL gingen hem voor.

Meer Springen

TUBBERGEN –  Door ook de tweede kwalificatie voor de strijd om de Grote Prijs in winst om te zetten, ging Bas van der Aa vrijdag met Gaen op... (06-06-2026)
TUBBERGEN – Bas van der Aa maakte donderdag tijdens Jumping Schröder Twente indruk tijdens de rubriek over 1,45 meter op tijd, de eerste kwalificatie... (04-06-2026)
TUBBERGEN – Jennifer Munsterhuis was woensdag dicht bij de zege in de toprubriek van de eerste dag van Jumping Schroder Twente. Met de KWPN-merrie... (04-06-2026)
Evenementen als Jumping Schröder zouden niet kunnen blijven bestaan als ze niet worden ondersteund door een redelijk aantal onontbeerlijke sponsors.... (02-06-2026)
RAALTE – Met een eerste en een tweede plaats heerste Eric ten Cate vrijdag in de rubriek over 1,30 meter tijdens het Horka Concours in Raalte. De... (01-06-2026)
Nathan Greftenhuis mag met recht de ‘meesterknecht’ van de BWG Stables worden genoemd. Alweer achttien jaar is de Tubbergenaar als trouwe kracht... (31-05-2026)
VEENINGEN – Wesley ter Harmsel presteerde zaterdag prima als lid van het Nederlandse team young riders tijdens het CH De Wolden. (30-05-2026)
Net als vorig jaar staat tijdens Jumping Schröder weer een veiling van veulens en jonge springpaarden van topverervers op het programma.  (30-05-2026)
De regionale ruitertop gaat op zondag 7 juni een poging wagen de zege in de Grote Prijs van het CSI2* Jumping Schröder Twente weer in Twente te... (29-05-2026)
Voor Emma Sophia Spanko ging in het tweede weekend van mei een droom in vervulling. Nog young rider mocht ze in het Belgische Lier voor Tsjechië in... (28-05-2026)
DENEKAMP – Jesse Berkers bleef zaterdag met Qornets Pleasure de complete concurrentie voor in de eerste Grote Prijs van Outdoor Denekamp over 1,30 en... (27-05-2026)
Na zijn twee oudere broers, de tweeling Ben en Wim, houdt ook Gerco Schröder zich steeds meer bezig met de begeleiding van vooral veelbelovende jonge... (27-05-2026)
DENEKAMP – Stijn Roelink met Diamond in de klasse over 1,35 meter en Merle Bodde met Just Kharley over 1,30 meter mochten zich afgelopen weekend in... (27-05-2026)
Van woensdag 3 tot en met zondag 7 juni staat op de terreinen van de BWG Stables de tweede editie van Jumping Schröder Twente op het programma. Er... (26-05-2026)
KRONENBERG – Hessel Hoekstra overtuigde donderdag en zaterdag tijdens het CSI2 De Peelbergen in het Limburgse Kronenberg met zijn nieuwste troef, de... (24-05-2026)
DENEKAMP – Met voor het eerst een heuse afsluitende strijd om de Grote Prijs op het programma is manege De Zonnebeek in Denekamp van donderdag 21 tot... (16-05-2026)
EINDHOVEN – Hessel Hoekstra was vrijdag tijdens het CSI Eindhoven dichtbij een overwinning in de rubriek over 1,40 meter met twee fasen. (15-05-2026)
ST. MARGARETHEN – Nina Stegeman liet donderdag en vrijdag opnieuw een prima indruk achter bij wedstrijden in het Oostenrijkse St. Margarethen. Ze... (15-05-2026)
Jennifer Munsterhuis leverde donderdag prima werk af tijdens Jumping Bonheiden. De amazone uit De Lutte eindigde met haar tienjarige vosmerrie Pebble... (14-05-2026)
Anja Moret reed zondag met haar merrie Ilamine du Thurin (v. Dakar VDL) naar een fraaie derde plaats in de Grote prijs van de Good Tour in Deurne. De... (11-05-2026)