STEVEN VELDHUIS OOK IN SAASVELD AAN DE WINNENDE HAND

Prachtige zege Lars Schröder in RAI

Foto Lars Schröder met Colando © Ashley Claus

AMSTERDAM – Lars Schröder schreef donderdag tijdens Jumping Amsterdam in de RAI een prachtige overwinning bij op zijn erelijst met zijn zege in de nationale finale over 1,35 meter.
 

Met zijn dertienjarige bruine Oldenburger Colando (v. Contarghos) was de jonge Tubbergenaar bijna een volle seconde sneller dan nummer twee Benny Wagenaar op Kerenia. De zoon van Ben Schröder was een van de vier deelnemers die ook in de barrage foutloos bleef.
In de wedstrijd over 1,40 meter legde Hessel Hoekstra met zijn elfjarige bruine merrie Helena van Perbeemd beslag op de tiende plaats.

SAS Saasveld
Een dag eerder werd Hoekstra met Just Impression nog tweede over 1,35 meter tijdens het springen in de Ankerhal van Saasveld. Pim Mulder was hem te snel af met Koekoek’s Cornet. De derde plek was voor Sander Geerink met Monica OA. 

De winst over 1,30 meter ging naar Eva Oude Wolcherink met La Rosso Lady. Ze had een ruime voorsprong op Pim Mulder met Cleveland Z en Olivia Pleysier met Itos S. Sanne ter Haar werd vierde met Champ Z, Sander Geerink vijfde met Jacobus S.

Steven Veldhuis was twee keer de sterkste in Saasveld. De Haaksbergenaar won over 1,20 meter met Condios CC Z met een straatlengte voorsprong op Olivia Pleysier met E-Clinton. Jasmin Seppälä bezette de derde plek met Zadoc Adelheid Z.

Met Neralsina won Veldhuis ook over 1,10 meter. Nuri Dijks bleef met Ambassador slechts 0,27 seconde bij hem achter. Puck Haverkate nam met Dorus de derde positie voor haar rekening. 
Pia Blaauwgeers-Brinkman bleef op Desert Rose met 77,5 stijlpunt haar enige concurrente Jogé Nijhof met Holette (75) voor. Zelf werd ze met Narcos ook derde (72,5).  

Meer Springen

»
Burgemeester Anko Postma van Tubbergen, sinds september 2023 in functie in het ambt, is enthousiast over de nieuwe opzet van Jumping Schröder. Het is... (29-05-2025)
»
Tom Brinkman is samen met Gerco Schröder verantwoordelijk voor het invullen van de wedstrijdorganisatie van Jumping Schröder Tubbergen. De... (28-05-2025)
»
Thijmen Vos was goed in vorm tijdens het CSI in Riesenbeck. De ruiter uit Wierden boekte donderdag een fraaie zege over 1,40 meter op tijd met zijn... (25-05-2025)
»
MARTOFTE – Mart IJland boekte donderdag een mooie zege tijdens het concours in het Deense Martofte. Met de tienjarige bruine ruin Phenix van de... (25-05-2025)
»
ERMELO - De springruiters van TeamNL met Willem Greve en Hessel Hoekstra in de gelederen eindigden vrijdag in de prestigieuze wedstrijd voor de... (23-05-2025)
»
HAAKSBERGEN – Steven en Stef Veldhuis stalen afgelopen weekend de show tijdens Sectolin Jumping Haaksbergen met samen liefst vijf zeges. Vader Steven... (20-05-2025)
»
KESSEL – Bas van der Aa schreef zaterdag tijdens het CSI3* Jumping Peel & Maas International in het Limburgse Kessel op fraaie wijze de... (19-05-2025)
»
KESSEL – Amke Bekhuis reed op de eerste dagen van Jumping Peel & Maas International in Kessel goed vooraan mee. In beide rubrieken over 1,40... (17-05-2025)
»
WIERDEN – Jennifer Munsterhuis vertolkte na donderdag ook zaterdag een hoofdrol tijdens het meiconcours van De Eschruiters in Wierden. Met opnieuw... (11-05-2025)
»
WIERDEN – Hessel Hoekstra en Wesley ter Harmsel van Stal Wiefferink sprongen er donderdag uit in de hoofdrubriek over 1,40 meter op de eerste dag van... (09-05-2025)
»
MANNHEIM – Zoe Osterhoff boekte dinsdag een mooi succes in de Grote Prijs van Mannheim over 1,60 meter met barrage. De Duitse amazone van Stal De... (07-05-2025)
»
DEURNE – Lars Schröder imponeerde de afgelopen dagen tijdens het Riders Festival op de terreinen van Green Valley Estate in Deurne. De jonge... (05-05-2025)
»
ERMELO – Op de twee slotdagen van het CSI1* op het sportcentrum van de KNHS in Ermelo waren er overwinningen voor Jeroen Dubbeldam over 1,35 meter... (05-05-2025)
»
MANNHEIM - Hessel Hoekstra was zondag een van de beste Nederlandse ruiters tijdens de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in Mannheim. De ruiter van... (05-05-2025)
»
ERMELO – Matt Garrigan met de elfjarige bruine merrie Grace V (v. London) en Anke Bekhuis met de vijftien jaar oude ruin Acuero (v. Acorado,... (03-05-2025)
»
SAASVELD -  Het vrij springen van maandag in Saasveld draaide voor Emily Sanders uit op een bijzondere avond. De Hengelose won met twee loten... (30-04-2025)
»
SAASVELD – De vierjarige bruine ruin Ribolensky (v. Ibolensky x Action Breaker x Canturano I) werd maandag in de prima gevulde Ankerhal te Saasveld... (29-04-2025)
»
HAGEN – Annelies Vorsselmans legde zondag beslag op een fraaie tweede plaats in de strijd om de Grote Prijs van het toernooi Horses & Dreams... (28-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve hield op de laatste dag van het NK springen in Deurne zijn hoofd koel. De titelverdediger en koploper na twee onderdelen was... (27-04-2025)
»
DEURNE - Meike Zwartjens veroverde zondag brons in het NK voor young riders. De amazone uit Raalte had voldoende aan een vijfde plaats op de slotdag... (27-04-2025)