Podiumplekken Robert en Thijmen Vos

Robert Vos op archieffoto © Kiek4Fun

OLIVA - Robert en Thijmen Vos boekten afgelopen weekend een podiumplek tijdens de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva.
Vader Robert eindigde met de zevenjarige schimmelruin Action Flow Z als tweede over 1,40 meter met twee fasen, zoon Thijmen met de vijftien jaar oude bruine ruin Feliek-H als derde over 1,35 meter op tijd.

Met de tienjarige bruine ruin Cadillac Z klasseerde Thijmen Vos zich ook nog als zevende in een rubriek over 1,45 meter op tijd.

Gotenburg
In Gotenburg, waar de laatste voorronde in het circuit om de Wereldbeker werd verreden, haalde de al voor de finale geplaatste Willem Greve zondag met de twaalfjarige bruine hengst Impian D een derde prijs af na de wedstrijd over 1,45 meter op tijd. Jasmin Seppälä reed met de zevenjarige bruine merrie Indita drie keer naar een plek in de top tien. Ze werd achter Kim Emmen met Nimrod Duck tweede over 1,30 meter met twee fasen en daarna negende over 1,35 meter op tijd en tiende over dezelfde hoogte met barrage.

Sunshine Tour
Tijdens de Sunshine Tour in Vejer de la Frontera (Spanje) liet Sally Schuttert met de elfjarige Fadograaf een tweede plek noteren in een rubriek over 1,40 meter met twee fasen. Echtgenoot Hendrik Jan Schuttert reed er met Agana Christie naar een negende positie op een progressief parcours over 1,30m meter. Zevende plaatsen waren er voor Jodie Hall McAteer op Kingsborough Kasper in de ‘kleine’ Grote Prijs over 1,45 meter met barrage en voor Emma Spanko met Adonis van de Nosahoeve in een progressieve proef over 1,30 meter.

In Gent was Gerben Morsink tijdens de Flanders Horse Expo goed voor de tiende plaats in de rubriek over 1,45 meter met zijn achtjarige schimmelhengst Corthago Z.

Meer Springen

DEURNE – Nog volop verwikkeld in de strijd om prolongatie van zijn nationale titel springen bij de senioren was Willem  Greve zaterdag niet te... (25-04-2026)
DEURNE – Willem Greve bleef vrijdag met beide paarden foutloos op de tweede dag van het NK springen voor senioren. (24-04-2026)
DEURNE – Op de eerste dag van het NK springen bij de senioren zit drievoudig en regerend kampioen Willem Greve na de eerste dag op het vinkentouw.... (23-04-2026)
DEURNE - Het beste resultaat van een regionale deelnemer bij het NK springen kwam donderdag van Thijmen Vos. Op het eerste onderdeel voor de young... (23-04-2026)
Willem Greve met Party in de Hus tijdens de Grote Prijs van afgelopen zondag in Albergen.
DEURNE - Willem Greve verdedigt dit weekend in  Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. De laatste drie keer dat hij deelnam won de ruiter... (22-04-2026)
SAASVELD – De vosmerrie Tadessa (v. Tattoo H&DB TN x Poker de Mariposa x Quality Time TN) maakte maandag de beste indruk tijdens de finale van... (21-04-2026)
TUBBERGEN – De strijd om de René Viscaal Memorial Zodiac Grote Prijs van het concours van PSV Het Twentse Ros Albergen mondde zondag voor veel... (19-04-2026)
TUBBERGEN – Pascalle Lienesch zegevierde vrijdag in de strijd om de Kleine Grote Prijs van het concours van PSV Het Twente Ros met haar zeven jaar... (18-04-2026)
SAASVELD – Bij de finale van het vrij springen in de Ankerhal te Saasveld komen maandag 20 april in totaal 22 drie- en vierjarige paarden aan de... (18-04-2026)
BONHEIDEN – Met vier keer een plek in de top vijf kan Steven Veldhuis terugkijken op een goed geslaagd concours in Bonheiden. Het leverde de ruiter... (16-04-2026)
TUBBERGEN – Rob Scherphof snelde woensdag met zijn negenjarige bruine merrie Miss Montreal (v. Vigo d’Arsouilles) de concurrentie ver vooruit in de... (15-04-2026)
Tijdens het concours hippique Het Twentse Ros in Tubbergen maakt dit jaar een bijzondere voorziening haar debuut: een paardenambulance. Achter dit... (14-04-2026)
Het concours hippische van Het Twentse Ros mag zich in een dusdanig grote belangstelling van ruiters en amazones verheugen dat de startlijsten al... (13-04-2026)
KRONENBERG – Hessel Hoekstra boekte zaterdag met zijn negenjarige bruine hengst VDL Mindset ES (v. Aganix du Seigneur) een prachtige zege in de Grote... (11-04-2026)
Daan Hesselink (25) draait al elf jaar mee Via een zaterdagbaantje kwam hij als 14-jarige terecht op het Concours Hippique Het Twentse Ros. Nu, op... (11-04-2026)
FORT WORTH – Willem Greve is niet van start gegaan in de tweede ronde van de finalestrijd om de Worldcup springen in Forth Worth Texas. Na het... (11-04-2026)
Samen met voorzitter Jos Brinkman en Willem Schepers uit Roden vormt Jeroen van der Kolk het trio parcoursbouwers tijdens het concours van Het... (10-04-2026)
BONHEIDEN – Gert-Jan Bruggink reed donderdag prima in het voorste gelid mee in de rubriek over 1,40 meter op tijd tijdens het CSI2* Jumping Bonheiden... (10-04-2026)
FORT WORTH – Willem Greve kende donderdagavond in de Dickies Arena in het Amerikaanse Fort Worth (Texas) als tweede starter in het eerste onderdeel... (09-04-2026)
HAAKSBERGEN – Wesley Mulder en Joanne Wes maakten woensdag de dienst uit in de toprubrieken van de eerste editie van het Sectolin Springen van 2026.... (09-04-2026)