Mosman voor Morsink in Rossum

ROSSUM - Gijs Mosman heeft zondag tijdens het concours hippique in Rossum het springen in zowel de klasse M als de klasse Z/ZZ gewonnen. In de zwaarste rubriek troefde hij met Wiggy (foto) in de barrage Gerben Morsink met Zemilion af. Mosman maakte een springfout in de extra omloop, Morsink twee. Met Alina pakte de Enschedeer de winst in de klasse M. Hij was de enige van de drie starters in de barrage, die voor de tweede keer foutloos bleef. 

Evelien Walkot en Arno van den Burg permitteerden zich een springfout. Gijs Mosman plaatste zich ook met Wiggy voor de extra omloop, maar besloot zijn paard daarvoor te sparen.
Iris Oude Ophuis was met Bas veruit de snelste foutloze deelnemer in de klasse L. Op een kleine vierenhalve seconde eindigde Edwin Oosterbroek met Tuinpoints Zariska als tweede. Tess Oude Veldhuis eiste de derde plek op met Varise.

Anouk Zwiers kreeg de meeste stijlpunten in de klasse B. Met Balito veroverde ze in de eerste groep 54 punten. Lieke Ophof kwam met Carlos tot 51,5 punt, Lieke Hofman moest als nummer drie met Talieta tevreden zijn met 45,5 punt. Daan Brunink was de sterkste in de tweede groep. Met 51,5 had hij een nipte voorsprong op Joy Meckelenkamp met Bibelot (51). Gijs Brunink werd derde met Chanel Z (47).

Het springen voor 40-plussers leverde winst op voor Jos Luttikhuis met Priamos. Hij ging Harry Holsbeek met Bongiorno en Wim Koekoek met Next vooraf.   

UITSLAG

Meer Springen

»
DENEKAMP – Stijn Roelink was dinsdag de baas in de hoogste rubrieken van Euregio Indoor Denekamp. De Lattropper won met respectievelijk Diamond en... (23-10-2025)
»
DENEKAMP – Joël Lustenberger schreef zaterdag tijdens de GMB Wintercompetitie de rubriek voor vijf- en zesjarige paarden over twee fasen op zijn naam... (21-10-2025)
»
HELLENDOORN – Claudia Morsink tekende zaterdag voor de enige Twentse zege in de eerste wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics van... (19-10-2025)
»
OLIVA – Willem Greve schreef zondag de Grote Prijs van de Mediterranean Equestrian Tour in  het Spaanse Oliva over 1,50 meter op zijn naam. (12-10-2025)
»
LUTTENBERG – Edwin Oosterbroek is geen ruiter die geregeld als winnaar voor de prijsuitreiking wordt opgeroepen. Tijdens het indoor Haverspringen in... (07-10-2025)
»
GORLA MINORE – Mart IJland en Jasmin Seppälä-Geerink deden afgelopen weekend beiden een forse greep in de prijzenpot tijdens het CSI in het... (07-10-2025)
»
Hessel Hoekstra boekte prima resultaten in de eerste week van de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva. Hij sloot die zondag af met een... (06-10-2025)
»
SAASVELD – Het kon vrijdag niet op voor Steven Veldhuis tijdens Jumping Indoor Saasveld. De Haaksbergenaar regeerde als een vorst en zegevierde in de... (03-10-2025)
»
SAASVELD – Stef Veldhuis was woensdag de absolute uitblinker op de eerste dag van Jumping Indoor Saasveld. De jonge Haaksbergenaar zegevierde over 1,... (02-10-2025)
»
SAASVELD - De herfst is in aantocht en dat betekent dat de springruiters zich weer verplaatsen naar binnen. De eerst wedstrijd in deze regio is... (25-09-2025)
»
RIESENBECK – Annelies Vorsselmans reisde zondag met een fijn gevoel terug naar Weerselo na haar optreden tijdens het CSI5* in het Duitse Riesenbeck.... (15-09-2025)
»
KRONENBERG – Willem Greve deed van zich spreken tijdens het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg. De nationaal kampioen boekte onder meer een zege in de... (14-09-2025)
»
TUBBERGEN – In zijn woning in Tubbergen is deze week Bernard Schröder op 91-jarige leeftijd overleden. De vader van de broers Ben, Wim en Gerco... (12-09-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate ging dinsdag net als een jaar eerder aan de haal met de zege in de finale van de TCN Jumping Tour. De ruiter uit Geesteren... (09-09-2025)
»
DEURNE – Mart IJland grossierde afgelopen weekend in prijzen tijdens de Summer Tour en de finales voor Young Horses op het Equestrian Estate in... (08-09-2025)
»
LANGEVEEN – Van de steeds zeldzamer wordende concoursen op graspistes is dat van de Molenruiters in Langeveen een fraai overgebleven pareltje. Dat... (07-09-2025)
»
LANGEVEEN – Er gaat bijna geen concours voorbij waar hij aanwezig is, of Hessel Hoekstra slaagt er wel in minimaal één rubriek winnend af te sluiten... (06-09-2025)
»
BRUSSEL – Gerben Morsink kijkt met gemengde gevoelens terug op het afgelopen weekend, waarin hij deelnam aan de Stephex Masters in Brussel. Tegenover... (02-09-2025)
»
VEENINGEN – Het kan niet op voor Hessel Hoekstra. Ook in de hoofdrubriek van Outdoor Zuidwolde greep de ruiter van Stal Wiefferink de hoofdprijs. (31-08-2025)
»
VEENINGEN – Twee dagen na zijn fraaie zege in Veeningen over 1,40 meter met twee fasen mocht Willem Greve zich vrijdag opnieuw als winnaar laten... (29-08-2025)