WEER ZEGE IN RESPECTIEVELIJK HOHEN-WIESCHENDORF EN BONHEIDEN

Morsink en Ten Cate op herhaling

Foto Gerben Morsink © Kiek4Fun

Gerben Morsink en Eric ten Cate herhaalden vrijdag hun kunstje van een dag eerder. Beiden wonnen opnieuw, ion respectievelijk Hogen-Wieschendorf en Bonheiden.

Morsink boekte met de tienjarige vosruin Carsey Z (v. Carthino Z) zijn tweede zege op Duitse bodem, dit keer over 1,45 meter op tijd voor de Big Tour. Met de veertienjarige hengst Navarone Z (v. Nabab de Reve) werd hij zevende over 1,45 meter op tijd voor de Medium Tour. In die rubriek reed Annelies Vorsselmans met de achtjarige donkerbruine ruin Montgomery (v. Monte Bellini) naar de zevende plek.

Eric ten Cate was dit keer met de zevenjarige schimmelmerrie Lunette van de Marijenhoeve (v. Zirocco Blue) goed voor de overwinning over 1,35 meter met twee fasen. 

Hessel Hoekstra nam bij CSI De Peelbergen in Kronenberg met de zevenjarige vosruin VDL Legodermus PP (Harley) de derde prijs in ontvangst na de rubriek over 1,30/1,35 meter voor zeven- en achtjarige paarden. Met de achtjarige donkere merrie Kosalottie (v. Chaman) klasseerde hij zich als achtste in de rubriek over 1,45 meter op tijd.

Sander Geerink met de negenjarige bruine hengst Jacobus S (v. Numero Uno) en Luciano Zandvliet met der zeventien jaar oude bruine hengst Captain finishten in Slowakije als negende en tiende op een parcours over 1,45 meter op tijd, waarmee beiden zich kwalificeerden voor de Grote Prijs van het CSI2* Samorin. 

Meer Springen

»
AKEN – Voor Hessel Hoekstra verliepen de donderdag en de vrijdag van het CHIO met sterk wisselend succes. De landenwedstrijd leverde de ruiter uit... (04-07-2025)
»
AKEN – Hessel Hoekstra is zijn eerste CHIO Aken begonnen met een vorstelijk optreden. De ruiter uit Enter opende het toernooi dinsdag met een keurige... (02-07-2025)
»
OMMEN - Zoveel inschrijvingen van deelnemers dat het toezeggen van de ruiters bijna een grotere opgave is dan het organiseren van het internationaal... (01-07-2025)
»
ERMELO – Bondscoach Wout-Jan van der Schans heeft Willem Greve en Hessel Hoekstra aangewezen als deelnemers aan het Europees kampioenschap springen,... (30-06-2025)
»
KRONENBERG – Jeroen Dubbeldam hoefde zondag in de strijd om de Grote Prijs De Peelbergen over 1,45 meter met zijn tienjarige bruine ruin Kentucky N (... (30-06-2025)
»
HEETEN – Jarno Hesselink was zaterdag niet te kloppen in de rubriek over 1,30/1,35 meter met twee fasen tijdens het concours hippique in Heeten. Met... (30-06-2025)
»
BOEDAPEST - Met de derde plaats in de halve finale in Boedapest plaatsten de springruiters van TeamNL met Gert-Jan Bruggink in de gelederen, zich... (27-06-2025)
»
ENTER – Hessel Hoekstra voelt zich vereerd dat hij net als nationaal kampioen Willem Greve deel mag uitmaken van het team, dat Nederland van dinsdag... (27-06-2025)
»
ALMELO – De strijd om de Grote Prijs van de Almelose Ruiterdagen eindigde zaterdag in een fraaie zege voor Kim Bekhuis. Met haar elfjarige bruine... (21-06-2025)
»
ROTTERDAM - De springruiters van TeamNL boekten een fantastische overwinning in de derde wedstrijd van de FEI Longines League of Nations van dit... (20-06-2025)
»
ALMELO – Hessel Hoekstra sloeg tijdens de Almelose Ruiterdagen meteen twee keer toe op de eerste dag van de wedstrijden voor paarden. Met Kratos won... (17-06-2025)
»
VRAGENDER – De eerste drie dagen van Outdoor Gelderland leverden evenveel Twentse zeges op. Joanne Wes won woensdag de rubriek over 1,35 meter voor... (13-06-2025)
»
TUBBERGEN – Drie Twentse springtoppers moesten het zondag uiteindelijk afleggen tegen een ontketende Friezin in de strijd om de Grote Prijs van... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Een Grote Prijs winnen is mooi. Als je dat ook nog eens kunt doen in je eigen gemeente maakt dat het extra leuk. Eric ten Cate deed het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Voor Lars Schröder en Matt Garrigan was de strijd om de Grote Prijs van Twente zondag hun laatste concours bij hun huidige werkgever.... (08-06-2025)
»
DRAMMEN – Thijmen Vos eindigde zaterdag met het Nederlandse team knap als derde bij de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in het Noorse Drammen.... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – De absolute hoofdrol op de voorlaatste dag van Jumping Schröder Twente was zaterdag voor Iris Michels. De 22-jarige amazone uit het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Jeroen Dubbeldam troefde vrijdag dertien concurrenten af in de strijd om de zege in de tweede kwalificatie voor de Grote Prijs van CSI2*... (06-06-2025)
»
TUBBERGEN – Daan van Geel schreef vrijdag tijdens CSI2* Jumping Schröder Twente de rubriek over 1,45 meter op tijd op zijn naam. De ruiter uit het... (05-06-2025)
»
TUBBERGEN – Twee van de drie zeges in de rubrieken op de eerste dag van Jumping Schröder Twente werden woensdag opgeëist door deelnemers uit de... (05-06-2025)