Mooi optreden Isabelle van Straaten

OMMEN - Isabelle van Straaten leverde een puike prestatie in de openingsrubriek van het eerste CSI3 van Ommen, dat tot en met zondag wordt afgewerkt op de terreinen van de familie Schuttert in Stegeren. De jeugdige amazone uit Den Ham, die zaterdag twintig jaar wordt, eindigde met haar negenjarige bruine merrie Zeuchelle S (v. Rash R x Zeus) knap als derde in het sterke deelnemersveld. Ze was daarmee de beste Nederlandse in de wedstrijd over 1,40 meter op tijd. 

De zege op de Driehoekhoeve ging naar Tim Rieskamp-Goedeking die met Quartz Z 65,97 seconde nodig had. De Engelsman David McPherson werd tweede met Eckham van het Steentje (66,52), Van Straaten noteerde 67,32 seconde. 

"Zeuchelle doet het heel goed", prees Isabelle van Straaten haar negenjarige merrie. "Ze is niet so simpel, maar is ondertussen echt een vriendinnetje van me geworden. Ik heb in die ongeveer 2,5 jaar dat ik haar nu rijd gewoon een prima band met haar gekregen. Het is een heerlijk paard om te rijden. Ze is heel voorzichtig, ontzettend werklustig en wil altijd van de paal afblijven. Ze is goudeerlijk en zal nooit stoppen."

Zeuchelle is een fokproduct van De Hazelhorst, de stoeterij van haar ouders waar ze ook zelf actief is en een dochter van Neuvelle S, zelf ook niet de minste in de springring. "Ook zij heeft Z en hoger gelopen", herinnert Isabelle zich haarfijn. "Zeuchelle heeft het dus niet van de verkeerde."

Wesley Heijdens legde bij het twee fasenspringen over 1,45 meter met zijn achtjarige bruine ruin Riadloc Fly Ly (v. Dollar dela Pierre x Avec Espoir) beslag op de achtste plaats. De Litouwer Andrius Petrovas was met Aragorn de snelste foutloze op beide delen van het parcours en werd gevolgd door David McPherson met Undicci en de Zweed Peter Fredricson met H & M Cash In.

ZIE DE UITSLAGEN

Foto Isabelle van Straaten met Zeuchelle S van www.fototrailer.nl

Meer Springen

»
POZNAN – Hessel Hoekstra maakte zondag een prima indruk in de strijd om de Grote Prijs tijdens de Cavaliada Tour in het Poolse Poznan over 1,50 meter... (10-12-2025)
»
A CORUÑA – Willem Greve blijft schitteren op absoluut topniveau. Zondag zegevierde hij met zijn topmerrie Pretty Woman van ’t Paradijs (v. Vigo d’... (07-12-2025)
»
SAASVELD – Het scenario kon niet beter zijn. Een voorzitter die zich de hele week de benen uit het lijf loopt en toch nog even de tijd vindt om op... (07-12-2025)
»
SAASVELD – Noëlle Klokman stal vrijdagavond de show tijdens de Grote Prijs van de Twentse Ruiterdagen in  Saasveld. In de barrage van de wedstrijd... (06-12-2025)
»
SAASVELD – Eric ten Cate was woensdag in de Ankerhal van Saasveld na een spannend verlopen wedstrijd met twee fasen de lachende winnaar na de rubriek... (03-12-2025)
»
VRAGENDER – Met onder het zadel onder meer een van zijn recente troeven Sir Minka Z presenteerde Willem Greve zich afgelopen weekend uitstekend... (03-12-2025)
»
VRAGENDER – Beide zeges in de finales van de GMB Jonge Paarden Competitie in Vragender werden afgelopen weekend en prooi voor Twentse combinaties. (03-12-2025)
»
PRAAG – In de schaduw van het prestigieuze concours van de Global Champions Tour in Praag boekte Lars Schröder met de elfjarige schimmelruin Jaguar (... (24-11-2025)
»
BATHMEN - In de vierde wedstrijd van de GMB Jonge Springpaarden Competitie gingen de overwinningen zaterdag naar Steven Veldhuis en Mart IJland. (24-11-2025)
»
SAASVELD – De volle zussen Lunette en Nanette van de Marijenhoeve (v. Zirocco Blue VDL) bezorgden Enola Mulder woensdag beide een zege op de eerste... (21-11-2025)
»
STUTTGART - Willem Greve won zondag met zijn tienjarige merrie Pretty Woman van ’t Paradijs NOP in Stuttgart op indrukwekkende wijze de vierde... (16-11-2025)
»
MARIËNHEEM – Gerben Morsink maakte zaterdag in Mariënheem in de derde wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics een einde aan de... (16-11-2025)
»
MAASTRICHT – Hessel Hoekstra presenteerde zich zaterdag en zondag drie keer in het voorste gelid tijdens het CSI4* Jumping Indoor Maastricht. (09-11-2025)
»
LUTTENBERG – Drie Twentse combinaties vormden zaterdag de helft van de overgebleven kandidaten voor de zege in de Grote Prijs van de Roelofsen Horse... (08-11-2025)
»
SAMORIN – Mart IJland beleefde een mooie zondag in het Slowaakse Samorin. Hoogtepunt van de dag was zijn overwinning in de finale van de Big Tour... (03-11-2025)
»
WIERDEN – De strijd om de Grote Prijs van Indoor Wierden draaide zaterdag uit op een mooi succes voor ruiters die actief zijn voor stallen uit de... (02-11-2025)
»
LYON – Willem Greve is prima op dreef tijdens het CSI5* Equita Lyon. De nationaal kampioen uit Markelo zegevierde vrijdag in de rubriek over 1,50... (01-11-2025)
»
WIERDEN – Roderick van den Engh was donderdag tijdens Indoor Wierden veruit de beste ruiter in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen. Met zijn... (31-10-2025)
»
LEEUWARDEN – In de schaduw van Willem Greve en Hessel Hoekstra, die succesvol acteerden in het CSI3*, deden Jessie en Evi Wiefferink afgelopen week... (29-10-2025)
»
ERMELO– De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft twee talentvolle paarden vastgelegd die daarmee in ieder geval tot en met het WK in Aken 2026... (27-10-2025)