Kirsten Rikkert sterkste Small Tour

ROGGEL - Kirsten Rikkert was zondag de sterkste in de finale van de Small Tour tijdens het CSI van Roggel. Met Winde RAG bleef ze nummer twee Helena Hacklander met Sue Curly 1,1 seconde voor. In de Grote Prijs voor young riders moest de Enterse zich tevreden stellen met de zevende en achtste plaats. Zowel met Ugano als met Sorrento maakte ze drie springfouten. Charlotte Verhagen haalde met Acodetto de zege binnen.  

Lisa Everts legde met Stakkato na een springfout in de barrage beslag op de vijfde plek in de finale van de Small Tour bij de pony's. In de Grote Prijs moest Amke Bekhuis met Temptation genoegen nemen met de achtste positie. Lisa Nooren voegde met Ronja weer eens een fraaie overwinning aan haar erelijst toe.

Kirsten Rikkert was zaterdag bij de young riders met Sorrento tiende geworden in de rubriek over 1,35 meter met barrage. Ze liep daarin vijf strafpunten op. Hacklander greep toen wel de zege met Sue Curly. Met een tijdfoutje sloot Rikkert de rubriek over twee fasen als zevende af, net voor Liza Tiebot met Winchester.

Lisa Everts was met July goed voor de vijfde stek bij de pony's in de barrage van de rubriek over 1,25 meter met barrage. Amke Bekhuis maakte haar springfout al in het basisparcours en werd negende met Temptation. In het springen over twee fasen bleef Emiel Richter ook in de extra rondgang foutloos met Vivaldi. Hij eindigde als achtste. Lisa Everts en Temptation hoorden een balk vallen in de barrage en kwam uit op de twaalfde positie.

Meer Springen

DEN BOSCH – Hessel Hoekstra sloot zondag een voor hem prima verlopen CSI5* The Dutch Masters af met een mooie negende plaats in de strijd om de Grote... (15-03-2026)
DEN BOSCH – Hessel Hoekstra opende zijn driedaagse tijdens het CSI5* The Dutch Masters in Den Hosch vrijdag met een keurige vierde plek op zijn... (14-03-2026)
DEN BOSCH – Willem Greve slaagde er donderdagavond tijdens The Dutch Masters op knappe wijze in zijn titel als Best of Champions te prolongeren. (13-03-2026)
RIJSSEN – Cindy Kosse staat de komende dagen voor een mooie nieuwe uitdaging. De kersverse nationaal kampioene over 1,30 meter gaat vanaf vrijdag van... (12-03-2026)
Robert Vos tekende zaterdag voor een mooie overwinning in de vijfde week van de Andalucia Sunshine Tour in het Spaanse Vejer de la Frontera. De... (09-03-2026)
HERNING – Hessel Hoekstra voegde zaterdag weer een fraaie zege toe aan zijn toch al uitgebreide erelijst. (08-03-2026)
Willem Greve eindigde afgelopen weekend twee keer als vijfde en even vaak als tiende tijdens het CSI in het Belgische Opglabbeek. (02-03-2026)
ENSCHEDE – Gerben Morsink is er trots op dat zijn 17-jarige zwartbruine dekhengst Navarone Z (v. Nabab de Reve) deze week zowel röntgenologisch als... (28-02-2026)
ERMELO - Cindy Kosse veroverde donderdag op knappe wijze de nationale titel van de KNHS in de klasse over 1,30 meter. Met haar negenjarige bruine... (26-02-2026)
KRONENBERG – De tienjarige donkerbruine ruin Excellence (v. Excentriek) doet zijn naam de laatste weken alle eer aan. In het zadel van Jordy Wilken... (24-02-2026)
GENT – Wesley Mulder legde zondag met zijn negenjarige bruine merrie C-Livia Rv Z (v. Cohinoor VDL) beslag op een keurige vijfde plek in de Grote... (24-02-2026)
KRONENBERG – De tienjarige donkerbruine ruin Excellence (v. Excentriek) doet zijn naam de laatste weken alle eer. In het zadel van Jordy Wilken werd... (24-02-2026)
VEJER DE LA FRONTERA - Thijmen Vos liet zaterdag met de zestien jaar oude ruin Feliek-H (v. Azteca VDL) een mooie tweede plaats noteren in de rubriek... (24-02-2026)
GOTHENBURG - Willem Greve won zondagmiddag in Gothenburg voor de derde keer dit seizoen een wedstrijd voor de  FEI Longines Wereldbeker. Een unieke... (22-02-2026)
Joanne Wes ontpopte zich afgelopen week tot de uitblinker tijdens het Krokusspringen in Luttenberg. Met haar paarden Koh-i-Noor en De Reygers Mory... (19-02-2026)
Willem Greve toonde zich zondag oppermachtig in de strijd om de Grote Prijs Van de VR Classics in Neumünster. Op het parcours over 1,55 meter van het... (16-02-2026)
OPGLABBEEK - Mart IJland boekte donderdag tijdens het concours in het Belgische Opglabbeek een imponerende zege in de toprubriek over 1,45 meter op... (13-02-2026)
MARIËNHEEM - Met een supersnelle rit reed Gert-Jan Bruggink zaterdag al zijn concurrenten op grote afstand tijdens het concours hippique in... (10-02-2026)
RIESENBECK – Jesse Berkers mag terugkijken op een uiterst succesvol verlopen weekend tijdens het internationale concours hippique van Riesenbeck. (10-02-2026)
SAASVELD – Het springen in de Ankerhal van Saasveld leverde woensdag in de hoogste klassen fraaie zeges op voor Conor Drain met Drake Z over 1,35... (05-02-2026)