MET FOREVER SFN IN PROEF OVER 1,55 METER TIJDENS CSI ROME

Jeroen Dubbeldam knap vijfde

Jeroen Dubbeldam met Forever SFN. Foto © Jacob Melissen/Springpaarden Fonds Nederland

WIERDEN – Jeroen Dubbeldam presteerde vrijdag voortreffelijk met zijn elfjarige bruine ruin Forever SFN (v. Azteca VDL) tijdens het CSI van Rome..

Op een parcours over 1,55 meter op tijd reed hij met het door het Springpaardenfonds Nederland (SFN) geadopteerde paard naar een prima vijfde plaats. De overwinning was voor Kent Farrington met Creedence, die in een veld van 52 starters ruim vier seconden sneller rondging dan de Twentse meervoudig internationaal kampioen uit Weerselo. Onlangs in Valkenswaard won Forever al twee keer onder het zadel met Dubbeldam. De combinatie startte donderdag voor het eerst op dit niveau.

In Kronenberg leverden Willem Greve en Conor Drain goede prestaties. Greve eindigde als vijfde in de rubriek over twee fasen (1,30 meter) bij de zevenjarige paarden met zijn bruine hengst Opium JW van de Moerhoeve (v. Kannan) en werd negende in de proef voor vijf- en zesjarige paarden met de in 2015 geboren donkere ruin Kaydaro (v. Carambole).
Conor Drain stuurde op het parcours over 1,20 meter voor het CSI1 zijn bruine merrie Kirena (v. El Salvador) naar de vijfde plaats.

Meer Springen

ERMELO - Cindy Kosse veroverde donderdag op knappe wijze de nationale titel van de KNHS in de klasse over 1,30 meter. Met haar negenjarige bruine... (26-02-2026)
KRONENBERG – De tienjarige donkerbruine ruin Excellence (v. Excentriek) doet zijn naam de laatste weken alle eer aan. In het zadel van Jordy Wilken... (24-02-2026)
GENT – Wesley Mulder legde zondag met zijn negenjarige bruine merrie C-Livia Rv Z (v. Cohinoor VDL) beslag op een keurige vijfde plek in de Grote... (24-02-2026)
KRONENBERG – De tienjarige donkerbruine ruin Excellence (v. Excentriek) doet zijn naam de laatste weken alle eer. In het zadel van Jordy Wilken werd... (24-02-2026)
VEJER DE LA FRONTERA - Thijmen Vos liet zaterdag met de zestien jaar oude ruin Feliek-H (v. Azteca VDL) een mooie tweede plaats noteren in de rubriek... (24-02-2026)
GOTHENBURG - Willem Greve won zondagmiddag in Gothenburg voor de derde keer dit seizoen een wedstrijd voor de  FEI Longines Wereldbeker. Een unieke... (22-02-2026)
Joanne Wes ontpopte zich afgelopen week tot de uitblinker tijdens het Krokusspringen in Luttenberg. Met haar paarden Koh-i-Noor en De Reygers Mory... (19-02-2026)
Willem Greve toonde zich zondag oppermachtig in de strijd om de Grote Prijs Van de VR Classics in Neumünster. Op het parcours over 1,55 meter van het... (16-02-2026)
OPGLABBEEK - Mart IJland boekte donderdag tijdens het concours in het Belgische Opglabbeek een imponerende zege in de toprubriek over 1,45 meter op... (13-02-2026)
MARIËNHEEM - Met een supersnelle rit reed Gert-Jan Bruggink zaterdag al zijn concurrenten op grote afstand tijdens het concours hippique in... (10-02-2026)
RIESENBECK – Jesse Berkers mag terugkijken op een uiterst succesvol verlopen weekend tijdens het internationale concours hippique van Riesenbeck. (10-02-2026)
SAASVELD – Het springen in de Ankerhal van Saasveld leverde woensdag in de hoogste klassen fraaie zeges op voor Conor Drain met Drake Z over 1,35... (05-02-2026)
AMBT DELDEN – Edwin Oosterbroek sloeg een dubbelslag tijdens Indoor Ambt Delden. De 61-jarige Dinkelruiter zegevierde woensdag op superieure wijze in... (01-02-2026)
AMBT DELDEN – Noëlle Klokman had vrijdag het laatste woord in de strijd om de Grote Prijs van Indoor Ambt Delden. De amazone uit Barchem klopte in de... (31-01-2026)
AMSTERDAM – De Fransman  Julien Epaillard won drie jaar geleden met Donatello d’Auge de Amsterdamse omloop van de Wereldbeker wonnen. Aan dat succes... (25-01-2026)
AMSTERDAM - Frank Schuttert won zaterdag met een zinderende barragerit zijn tweede Grote Prijs van Amsterdam. In 2013 pakte een nog piepjonge Frank... (25-01-2026)
AMSTERDAM - Willem Greve boekte zaterdag in der Amsterdamse RAI een prachtige overwinning. Met zijn vijftien jaar oude bruine hengst Grandorado TN... (24-01-2026)
SAASVELD – Hessel Hoekstra was vrijdag de baas in de strijd om de Grote Prijs van het concours van St. Hubertus. In de hoofdrubriek bleek de ruiter... (17-01-2026)
MÜNSTER – Nog nooit in de rijke historie van het CSI in Münster won een Nederlander het Championat  van die stad. Tot Gerben Morsink de ban brak. Met... (12-01-2026)
BASEL - Kim Emmen schreef dit weekend in Basel geschiedenis. Met haar machtige schimmelruin Imagine NOP werd ze vrijdagavond voor het eerst winnaar... (12-01-2026)