Jeanette Corbeek mist zege nipt

's-GRAVENWEEZEL - Jeanette Corbeek greep vrijdag maar net naast de zege in het  1,20 meter-parcours tijdens het CSI van Stal Hazebroek in het Belgische 's-Gravenwezel. De Hengelosese zadelde Silk-ka's Rose. Tom Brinkman werd zevende met Webster Lady. Ben Schröder haalde in het Master-springen een uitstekende derde plaats met BMC Floreen SFN. 

Brinkman en Corbeek haalden de barrage in de rubriek over 1,40 meter. Tom werd zevende met Tobalio, Corbeek met een springfout twaalfde op Landjonker. Jeanette Corbeek maakte met Warina een fout in het 1,30 meter-springen en eindigde daarin als twintigste.

Jeanette Corbeek eindigde zaterdag met Silk-ka's Rose voorin het klassement na de proef over 1,20 meter over twee fasen. Ze werd derde. Ben Schröder veroverde de zesde en de achtste plaats in de rubriek over 1,30 meter met barrage met respectievelijk BMC Claire en BMC Unaniem. Jeanette Corbeek nestelde zich met Warina als zevende tussen die twee combinaties in. 

In de zware kwalificatiewedstrijd voor de Grote Prijs was Jeanette Corbeek met Landjonker (foto) een van de vijf combinaties in het vijftig deelnemers tellende veld, die een dubbele nulronde liet noteren. "Hij sprong fantastisch", jubelde een uiterst tevreden amazone, "die haar vier concurrenten op snelheid voor zich moest laten."

Meer Springen

»
TUBBERGEN – Twee van de drie zeges in de rubrieken op de eerste dag van Jumping Schröder Twente werden woensdag opgeëist door deelnemers uit de... (05-06-2025)
»
Toen Rik en Tom Leuveld werden benaderd om een rol te spelen bij Jumping Schröder Twente hoefden de broers uit Borne niet lang na te denken. “Het is... (04-06-2025)
»
De regionale oud-winnaars van Jumping Schröder waren in het verleden niet alleen enthousiast over hun zeges, maar zijn dat nu zeker net zoveel over... (03-06-2025)
»
Al vele jaren bestaat er een hechte band tussen de broers Schröder en Huiskes-Kokkeler. Het autobedrijf is ook nu weer een van de hoofdsponsors van... (02-06-2025)
»
VEENINGEN – Meike Zwartjens was afgelopen weekend tijdens de internationale wedstrijden voor de jeugd in het Drentse Veeningen goed voor twee zeges... (02-06-2025)
»
EINDHOVEN – Willem Greve kwam zondag 0,22 seconde te laat door de finish om de Grote Prijs van het CSI3* in Eindoven aan zijn erelijst te mogen... (01-06-2025)
»
Horst in ’t Veld, de nieuwe voorzitter van Jumping Schröder, is bepaald niet onbekend met de hippische wereld. Hij groeide op in Lemselo, de... (01-06-2025)
»
Het nieuw aan het programma toegevoegde onderdeel Haring & Hoefgetrappel moet tijdens Jumping Schröder Twente een mooi bedrag opleveren voor twee... (31-05-2025)
»
Met de terugkeer na zes jaar van de internationale status is Jumping Schröder van woensdag 4 tot en met zondag 8 juni verzekerd van een zeer sterk... (30-05-2025)
»
Burgemeester Anko Postma van Tubbergen, sinds september 2023 in functie in het ambt, is enthousiast over de nieuwe opzet van Jumping Schröder. Het is... (29-05-2025)
»
Tom Brinkman is samen met Gerco Schröder verantwoordelijk voor het invullen van de wedstrijdorganisatie van Jumping Schröder Tubbergen. De... (28-05-2025)
»
Thijmen Vos was goed in vorm tijdens het CSI in Riesenbeck. De ruiter uit Wierden boekte donderdag een fraaie zege over 1,40 meter op tijd met zijn... (25-05-2025)
»
MARTOFTE – Mart IJland boekte donderdag een mooie zege tijdens het concours in het Deense Martofte. Met de tienjarige bruine ruin Phenix van de... (25-05-2025)
»
ERMELO - De springruiters van TeamNL met Willem Greve en Hessel Hoekstra in de gelederen eindigden vrijdag in de prestigieuze wedstrijd voor de... (23-05-2025)
»
HAAKSBERGEN – Steven en Stef Veldhuis stalen afgelopen weekend de show tijdens Sectolin Jumping Haaksbergen met samen liefst vijf zeges. Vader Steven... (20-05-2025)
»
KESSEL – Bas van der Aa schreef zaterdag tijdens het CSI3* Jumping Peel & Maas International in het Limburgse Kessel op fraaie wijze de... (19-05-2025)
»
KESSEL – Amke Bekhuis reed op de eerste dagen van Jumping Peel & Maas International in Kessel goed vooraan mee. In beide rubrieken over 1,40... (17-05-2025)
»
WIERDEN – Jennifer Munsterhuis vertolkte na donderdag ook zaterdag een hoofdrol tijdens het meiconcours van De Eschruiters in Wierden. Met opnieuw... (11-05-2025)
»
WIERDEN – Hessel Hoekstra en Wesley ter Harmsel van Stal Wiefferink sprongen er donderdag uit in de hoofdrubriek over 1,40 meter op de eerste dag van... (09-05-2025)
»
MANNHEIM – Zoe Osterhoff boekte dinsdag een mooi succes in de Grote Prijs van Mannheim over 1,60 meter met barrage. De Duitse amazone van Stal De... (07-05-2025)