MET ELFJARIGE MERRIE HELENA VAN DE HERENBEEMD 

Hessel Hoekstra vierde in GP Gorla

Hessel Hoekstra met VDL Helena van de Herenbeemd in Gorla Minore

GORLA MINORE – Hessel Hoekstra eindigde zondag uitstekend als vierde in de Grote Prijs van Gorla Minore over 1,55 meter met barrage. De ruiter van Stal Wiefferink was met de elfjarige merrie VDL Helena van de Herenbeemd een van de vijf deelnemers, die ook in de extra omloop foutloos bleef. De Zwitser Steve Guerdat won met Double Jeu d’Honvault.

Hoekstra was in Italië sowieso goed op dreef. Vrijdag werd hij tweede over 1,35 meter op tijd met de dertienjarige merrie Famariloma. Met de vosruin VDL Legodermus PP finishte hij donderdag als derde in de rubriek voor zevenjarige paarden. Dezelfde combinatie legde zaterdag in een proef over dezelfde hoogte beslag op de vierde plek en vrijdag op de zevende.

Annelies Vorsselmans noteerde zaterdag een negende positie over 1,45 meter op tijd met Quo Vadis DKG. Haar partner Jeroen Dubbeldam sloot donderdag een rit over 1,35 meter met twee fasen als zevende af op de achtjarige bruine hengst PBM Cesario. Jodie Hall McAteer eindigde twee keer als negende. Dat deed ze vrijdag over 1,50 meter met twee fasen op de elfjarige bruine merrie Hardessa (v. Berlin) en zondag over 1,25 meter met de achtjarige donkere vosmerrie Chica van het Ven Z .(v. Comme il Faut). Vrijdag werd hij met de negenjarige bruine ruin Kasilias Eas SHO Z goed voor plek zeven in de eerste groep van de kwalificatie over 1,45 meter voor de Grote Prijs.

Amber van Marle veroverde zaterdag brons met de Nederlandse juniorenploeg in de landenwedstrijd in Opglabbeek. Met de elfjarige bruine ruin Händel VDW incasseerde ze in de eerste manche negen strafpunten, waarna ze er een foutloze tweede ronde op liet volgen. Oranje eindigde met dertien strafpunten. In een rubriek over 1,30 meter met twee fasen voor junioren werd ze vijfde met de achtjarige Kansas (v. Baltic VDL). Ierland beperkte de schade tot één strafpunt, nummer twee Duitsland noteerde er twee.

Meer Springen

»
KESSEL – Bas van der Aa schreef zaterdag tijdens het CSI3* Jumping Peel & Maas International in het Limburgse Kessel op fraaie wijze de... (19-05-2025)
»
KESSEL – Amke Bekhuis reed op de eerste dagen van Jumping Peel & Maas International in Kessel goed vooraan mee. In beide rubrieken over 1,40... (17-05-2025)
»
WIERDEN – Jennifer Munsterhuis vertolkte na donderdag ook zaterdag een hoofdrol tijdens het meiconcours van De Eschruiters in Wierden. Met opnieuw... (11-05-2025)
»
WIERDEN – Hessel Hoekstra en Wesley ter Harmsel van Stal Wiefferink sprongen er donderdag uit in de hoofdrubriek over 1,40 meter op de eerste dag van... (09-05-2025)
»
MANNHEIM – Zoe Osterhoff boekte dinsdag een mooi succes in de Grote Prijs van Mannheim over 1,60 meter met barrage. De Duitse amazone van Stal De... (07-05-2025)
»
DEURNE – Lars Schröder imponeerde de afgelopen dagen tijdens het Riders Festival op de terreinen van Green Valley Estate in Deurne. De jonge... (05-05-2025)
»
ERMELO – Op de twee slotdagen van het CSI1* op het sportcentrum van de KNHS in Ermelo waren er overwinningen voor Jeroen Dubbeldam over 1,35 meter... (05-05-2025)
»
MANNHEIM - Hessel Hoekstra was zondag een van de beste Nederlandse ruiters tijdens de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in Mannheim. De ruiter van... (05-05-2025)
»
ERMELO – Matt Garrigan met de elfjarige bruine merrie Grace V (v. London) en Anke Bekhuis met de vijftien jaar oude ruin Acuero (v. Acorado,... (03-05-2025)
»
SAASVELD -  Het vrij springen van maandag in Saasveld draaide voor Emily Sanders uit op een bijzondere avond. De Hengelose won met twee loten... (30-04-2025)
»
SAASVELD – De vierjarige bruine ruin Ribolensky (v. Ibolensky x Action Breaker x Canturano I) werd maandag in de prima gevulde Ankerhal te Saasveld... (29-04-2025)
»
HAGEN – Annelies Vorsselmans legde zondag beslag op een fraaie tweede plaats in de strijd om de Grote Prijs van het toernooi Horses & Dreams... (28-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve hield op de laatste dag van het NK springen in Deurne zijn hoofd koel. De titelverdediger en koploper na twee onderdelen was... (27-04-2025)
»
DEURNE - Meike Zwartjens veroverde zondag brons in het NK voor young riders. De amazone uit Raalte had voldoende aan een vijfde plaats op de slotdag... (27-04-2025)
»
DEURNE – Uitgerekend bij de strijd om de nationale springtitel meldde Gert-Jan Bruggink zich vrijdag nadrukkelijk terug aan het front. Met een knappe... (26-04-2025)
»
DEURNE – Met Willem Greve op goudkoers, Hessel Hoekstra op de vierde en Gert-Jan Bruggink op de zevende plaats gaat hippisch Twente met een hoopvol... (25-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve is de strijd om het nationaal kampioenschap springen in Deurne foutloos begonnen. De titelverdediger sloot het eerste onderdeel... (24-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve verdedigt vanaf donderdag in Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. Dit keer niet met Grandorado TN NOP, waarmee hij... (23-04-2025)
»
SAASVELD – De Ankerhal in Saasveld is maandagavond 28 april weer het toneel van de jaarlijkse finaleavond vrij springen van de Rijpaarden... (23-04-2025)
»
BUSTO ARSIZIO - Jennifer Munsterhuis kijkt ‘onwijs blij’ terug op haar prestaties tijdens haar twee weken durende verblijf bij het concours in het... (21-04-2025)