GP Dinxperlo voor Gijs Mosman

DINXPERLO - Gijs Mosman won zondag met Lady Luidam op knappe wijze de Grote Prijs van Dinxperlo. Met zijn tijd van 43,06 seconde bleef de Enschedeër acht concurrenten voor in de barrage. Van hen eindigde Steven Veldhuis met Zjuliana Fairy V op minder dan een seconde als tweede (43,93). De derde en vierde plaats waren voor Julian Kraay met achtereenvolgens Wings en Vernando. In de extra omloop maakten Don Willemsen met Sid (zesde), Jeanette Corbeek met Landjonker (achtste) en Hilde Woudstra (negende) een springfout.

Paul Janssen trok zowel de klasse Z als de klasse ZZ naar zich toe. Met Zidane ging hij in de ZZ Nuri Dijks met Vision en Julian Kraay met Vernando vooraf. Steven Veldhuis was met Aletta de runner-up in de Z-klasse, waarin Maud Roosendaal met Sale Roos derde werd.

De topdrie in de klasse M werd gevormd door Ann-Christian Klaas met Valentijn, Desiree Kemper met Latino Z en Paul Janssen met Breitling Toltien. Sophie Koppelman was met Quatta van 't Vossenhof een van de winnaressen in de klasse L. Angelique van Arem was met Odin de andere. In het festival met dubbele prijswinnaars pakten Ellen Huls met Crespo en Julian Kok met Down Under de tweede plekken. Elizabeth Kozlova met Winston en Kevin Mengerink met Bertine bezetten de derde posities.

Zaterdag moesten Bas van den Burg met Bailey's R en Chantal Leusink met Anoveva in de klasse M hun meerdere erkennen in Anouk Lam met Chivas Regal. Martine Roosendaal met Aphrodite en Maud Roosendaal met Sale Roos klopten Hanno Ellermann met Allegro in de klasse Z.

Meer Springen

»
STUTTGART - Willem Greve won zondag met zijn tienjarige merrie Pretty Woman van ’t Paradijs NOP in Stuttgart op indrukwekkende wijze de vierde... (16-11-2025)
»
MARIËNHEEM – Gerben Morsink maakte zaterdag in Mariënheem in de derde wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics een einde aan de... (16-11-2025)
»
MAASTRICHT – Hessel Hoekstra presenteerde zich zaterdag en zondag drie keer in het voorste gelid tijdens het CSI4* Jumping Indoor Maastricht. (09-11-2025)
»
LUTTENBERG – Drie Twentse combinaties vormden zaterdag de helft van de overgebleven kandidaten voor de zege in de Grote Prijs van de Roelofsen Horse... (08-11-2025)
»
SAMORIN – Mart IJland beleefde een mooie zondag in het Slowaakse Samorin. Hoogtepunt van de dag was zijn overwinning in de finale van de Big Tour... (03-11-2025)
»
WIERDEN – De strijd om de Grote Prijs van Indoor Wierden draaide zaterdag uit op een mooi succes voor ruiters die actief zijn voor stallen uit de... (02-11-2025)
»
LYON – Willem Greve is prima op dreef tijdens het CSI5* Equita Lyon. De nationaal kampioen uit Markelo zegevierde vrijdag in de rubriek over 1,50... (01-11-2025)
»
WIERDEN – Roderick van den Engh was donderdag tijdens Indoor Wierden veruit de beste ruiter in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen. Met zijn... (31-10-2025)
»
LEEUWARDEN – In de schaduw van Willem Greve en Hessel Hoekstra, die succesvol acteerden in het CSI3*, deden Jessie en Evi Wiefferink afgelopen week... (29-10-2025)
»
ERMELO– De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft twee talentvolle paarden vastgelegd die daarmee in ieder geval tot en met het WK in Aken 2026... (27-10-2025)
»
DENEKAMP – Dafne Helthuis schreef vrijdag tijdens Euregio Indoor Denekamp het masterspringen op haar naam. Met haar elfjarige vosmerrie Joanna bleef... (27-10-2025)
»
LEEUWARDEN – Willem Greve kan ook dit Jaar terugkijken op een prima optreden tijdens het CSI3* Indoor Friesland. De nationaal kampioen uit Markelo... (26-10-2025)
»
DENEKAMP – Stijn Roelink was dinsdag de baas in de hoogste rubrieken van Euregio Indoor Denekamp. De Lattropper won met respectievelijk Diamond en... (23-10-2025)
»
DENEKAMP – Joël Lustenberger schreef zaterdag tijdens de GMB Wintercompetitie de rubriek voor vijf- en zesjarige paarden over twee fasen op zijn naam... (21-10-2025)
»
HELLENDOORN – Claudia Morsink tekende zaterdag voor de enige Twentse zege in de eerste wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics van... (19-10-2025)
»
OLIVA – Willem Greve schreef zondag de Grote Prijs van de Mediterranean Equestrian Tour in  het Spaanse Oliva over 1,50 meter op zijn naam. (12-10-2025)
»
LUTTENBERG – Edwin Oosterbroek is geen ruiter die geregeld als winnaar voor de prijsuitreiking wordt opgeroepen. Tijdens het indoor Haverspringen in... (07-10-2025)
»
GORLA MINORE – Mart IJland en Jasmin Seppälä-Geerink deden afgelopen weekend beiden een forse greep in de prijzenpot tijdens het CSI in het... (07-10-2025)
»
Hessel Hoekstra boekte prima resultaten in de eerste week van de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva. Hij sloot die zondag af met een... (06-10-2025)
»
SAASVELD – Het kon vrijdag niet op voor Steven Veldhuis tijdens Jumping Indoor Saasveld. De Haaksbergenaar regeerde als een vorst en zegevierde in de... (03-10-2025)