MET ELFJARIGE SCHIMMELRUIN JACKPOT BIJ MEDITERRANEAN EQUESTRIAN TOUR IN OLIVA

Gerco Schröder keurig vierde in GP

Gerco Schröder met Jackpot.

Gerco Schröder sloot zondag de derde week van de Mediterranean Equestrian Tour (MET) in het onder de rook van Valencia gelegen Oliva met zijn elfjarige schimmelruin Jackpot (v. VDL Zirocco Blue) af met een keurige vierde plaats in de Grote Prijs over 1,50 meter met barrage.

Gerco Schröder kijkt uiterst tevreden terug op zijn drie weken durende verblijf in Spanje. “Jackpot heeft drie keer meegedaan aan de kwalificaties voor de Grote Prijs en de hoofdrubriek zelf en geen enkele springfout gemaakt. Dat was de bevestiging dat hij goed springt. Indoor was het nog een beetje van alles wat. We hebben rustig naar het buitenseizoen toegewerkt en hij voelde prima aan. Chactula werd vorige week vierde en zaterdag zesde in de Grote Prijs van de Silver Tour en ook daar ben ik heel tevreden over. Verder had ik ook nog twee zesjarigen mee. Olivia en Otis Roads hebben mooi ervaring kunnen opdoen en die lijken ook goed. Die hebben veel geleerd. Ik ben dus over het geheel genomen bijzonder tevreden.”

Of hij ook aan  het komende NK in Deurne meedoet, weet Gerco Schröder nog niet. “De paarden zijn nog onderweg naar huis en als ze er weer zijn zetten we alles even op een rijtje.”

De winst was voor de Duitse amazone Janne Friederike Meijer met Iron Dames Just a Dream. De Tubbergenaar eindigde zaterdag met de negenjarige vosmerrie Chactula PS (v. Exelero 2) als zesde in de hoofdrubriek van de small tour over 1,40 meter met barrage.

Gert-Jan Bruggink
In het Italiaanse Gorla Minore reed Gert-Jan Bruggink zaterdag met zijn eerder door Eric ten Cate gezadelde twaalfjarige vosmerrie HorseDeals Nada van Spieveld (v. Elvis ter Putte) naar de zevende plaats in de rubriek over 1,45 meter met barrage.

Stalruiter Matt Garrigan van de BWG Stables was tijdens het concours in het Duitse Riesenbeck met de zeven jaar oude bruine hengst Aganix Babe (v. Aganix du Seigneur) goed voor een vijfde en een zevende plaats in rubrieken voor in 2018 en 2019 geboren paarden.

Meer Springen

»
RIJSSEN – Meike Zwartjens had zaterdag het laatste woord tijdens de driedaagse TCN Jumping Tour in Rijssen. De amazone uit Raalte won op knappe wijze... (29-03-2025)
»
RIJSSEN – Met een groots vertoon van macht zegevierde Mart IJland vrijdag tijdens de TCN Jumping Tour in Rijssen in de rubrieken over de drie... (29-03-2025)
»
ERMELO – Lars Schröder veroverde vrijdag met zijn tienjarige donkerbruine merrie Casalla Tendra PS (v. Casallco) zilver in de strijd om de nationale... (28-03-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate heerste als een vorst in de toprubriek over 1,40 meter op de eerste dag van de TCN Jumping Tour in Rijssen. De ruiter uit... (28-03-2025)
»
HAAKSBERGEN – Willem  Greve vertoefde woensdag weer even op vertrouwde oude grond en maakte maar meteen van de gelegenheid gebruik om tijdens het... (27-03-2025)
»
WIERDEN – Remco Been gaat voor zichzelf beginnen. Vanaf 1 april is de Wierdenaar nog halve dagen per week werkzaam voor Hank Melse in Winterswijk... (26-03-2025)
»
VEJER DE LA FRONTERA – De in Borne residerende Zoe Osterhoff moest zondag op haar tienjarige bruine hengst Kentucky TN (v. Verdi TN)  met een... (24-03-2025)
»
ERMELO – Lisa Schröder voltooide zaterdag in Ermelo een ongekende hattrick. Voor het derde jaar op rij veroverde de 14-jarige dochter van Gerco en... (23-03-2025)
»
VEJER DE LA FRONTERA– Voor Amke Bekhuis scheen zaterdag letterlijk en figuurlijk de zon tijdens de Sunshine Tour in het Spaanse Vejer de la Frontera... (23-03-2025)
»
LIER – Hessel Hoekstra was vrijdag tijdens het concours in Lier alle tegenstanders de baas in de rubriek ober 1,45 meter met barrage. Met zijn... (22-03-2025)
»
SAASVELD – De laatste aflevering van de wintercyclus Springen Ankerhal Saasveld (SAS) van dit seizoen leverde woensdag drie winnaars op, die behalve... (20-03-2025)
»
DEN BOSCH – Lars Schröder duldde vrijdag in de Brabanthallen te Den Bosch geen concurrentie in de strijd voor regioruiters tijdens The Dutch Masters... (15-03-2025)
»
DEN BOSCH – Willem Greve ontpopte zich donderdag tot de grote winnaar van de rubriek met paardenwissel tijdens The Dutch Masters in Den Bosch. De... (14-03-2025)
»
BATHMEN – Nano Healy hield woensdag het hoofd koel in de winning round van de klassieke derby tijdens Bathmen te Paard. De Ierse ruiter van Stal... (07-03-2025)
»
OLIVA – Faye Louise Vos maakte afgelopen week een succesvol debuut op het nivea van 1,40 meter tijdens de Mediterranean Equestrian Tour (MET) in het... (03-03-2025)
»
OLIVA - Robert en Thijmen Vos boekten afgelopen weekend een podiumplek tijdens de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva. Vader Robert... (24-02-2025)
»
DEN BOSCH - “Een overwinning om nooit te vergeten!” Dat waren de woorden van Willem Greve na zijn spectaculaire overwinning in de Rolex Grand Prix... (17-02-2025)
»
OPGLABBEEK – Frank Schuttert mocht zich zondag in het Sentowerpark met zijn twaalfjarige bruine merrie Isis ((v. Cardento 933) laten kronen tot... (17-02-2025)
»
BALKBRUG – Jesse Berkers over 1,35 meter en Merle Bodde over 1,20 meter veroverden zaterdag namens Kring Twente springtitels in hun klasse tijdens de... (09-02-2025)
»
BORDEAUX – Willem Greve plaatste zich zaterdag dankzij de derde plaats in de Longines FEI Wereldbekerwedstrijd in Bordeaux voor de finale begin april... (09-02-2025)