Gerco Schröder derde in GP Valencia

VALENCIA – Gerco Schröder eindigde zondag met zijn tienjarige bruine ruin Glock’s Lausejunge (v. Ludwigs As x Cornet Obolensky) als derde in de Grote Prijs tijdens het CSI2 MET Oliva in Valencia. Met zijn tjd van 49,32 seconde moest de Tubbergenaar wel iets meer dan vier seconden toegeven op winnares Janne Friederike Meyer met Goja (45,31).

De Belg Constant van Paesschen werd tweede met Compadre van de Helle in 49,97 seconde. Gerco Schröder  verdiende met zijn derde prijs 4500 euro.

Willem Greve bezette in 50,77 seconde de vijfde plaats met zijn tienjarige donkerbruine Holstyeiner merrie Zypria S (v. Canturo x Lux). Ook Hendrik Jan Schuttert haalde barrage, maar hij behoorde met zijn elfjarige bruine ruin Balboa HS (v. Tygo x Furore) niet tot de acht deelnemers die ook in de extra rondgang foutloos bleven. Schuttert werd na een springfout elfde.

Zege Mareille van Geel
Marielle van Geel-Schröder zegevierde met de achtjarige bruine ruin Enjoy (v. Ukato x Sam R) in de rubriek over twee faen (1,35 meter). Remco Been werd zesde met de tien jaar oude Holland van de Bisschop (v. Heartbreaker x Achill/Libero.

In een wedstrijd over 1,30 meter op tijd was de vierde plek weggelegd voor Kirsten Rikkert en haar twaalfjarige bruine ruin Colandro (v Colander x Grossadmiral). Remco Been werd zesde met de schimmelmerrie Euline DB, Daan van Geel zevende met Escobar.

Meer Springen

DEURNE – Willem Greve bleef vrijdag met beide paarden foutloos op de tweede dag van het NK springen voor senioren. (24-04-2026)
DEURNE – Op de eerste dag van het NK springen bij de senioren zit drievoudig en regerend kampioen Willem Greve na de eerste dag op het vinkentouw.... (23-04-2026)
DEURNE - Het beste resultaat van een regionale deelnemer bij het NK springen kwam donderdag van Thijmen Vos. Op het eerste onderdeel voor de young... (23-04-2026)
Willem Greve met Party in de Hus tijdens de Grote Prijs van afgelopen zondag in Albergen.
DEURNE - Willem Greve verdedigt dit weekend in  Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. De laatste drie keer dat hij deelnam won de ruiter... (22-04-2026)
SAASVELD – De vosmerrie Tadessa (v. Tattoo H&DB TN x Poker de Mariposa x Quality Time TN) maakte maandag de beste indruk tijdens de finale van... (21-04-2026)
TUBBERGEN – De strijd om de René Viscaal Memorial Zodiac Grote Prijs van het concours van PSV Het Twentse Ros Albergen mondde zondag voor veel... (19-04-2026)
TUBBERGEN – Pascalle Lienesch zegevierde vrijdag in de strijd om de Kleine Grote Prijs van het concours van PSV Het Twente Ros met haar zeven jaar... (18-04-2026)
SAASVELD – Bij de finale van het vrij springen in de Ankerhal te Saasveld komen maandag 20 april in totaal 22 drie- en vierjarige paarden aan de... (18-04-2026)
BONHEIDEN – Met vier keer een plek in de top vijf kan Steven Veldhuis terugkijken op een goed geslaagd concours in Bonheiden. Het leverde de ruiter... (16-04-2026)
TUBBERGEN – Rob Scherphof snelde woensdag met zijn negenjarige bruine merrie Miss Montreal (v. Vigo d’Arsouilles) de concurrentie ver vooruit in de... (15-04-2026)
Tijdens het concours hippique Het Twentse Ros in Tubbergen maakt dit jaar een bijzondere voorziening haar debuut: een paardenambulance. Achter dit... (14-04-2026)
Het concours hippische van Het Twentse Ros mag zich in een dusdanig grote belangstelling van ruiters en amazones verheugen dat de startlijsten al... (13-04-2026)
KRONENBERG – Hessel Hoekstra boekte zaterdag met zijn negenjarige bruine hengst VDL Mindset ES (v. Aganix du Seigneur) een prachtige zege in de Grote... (11-04-2026)
Daan Hesselink (25) draait al elf jaar mee Via een zaterdagbaantje kwam hij als 14-jarige terecht op het Concours Hippique Het Twentse Ros. Nu, op... (11-04-2026)
FORT WORTH – Willem Greve is niet van start gegaan in de tweede ronde van de finalestrijd om de Worldcup springen in Forth Worth Texas. Na het... (11-04-2026)
Samen met voorzitter Jos Brinkman en Willem Schepers uit Roden vormt Jeroen van der Kolk het trio parcoursbouwers tijdens het concours van Het... (10-04-2026)
BONHEIDEN – Gert-Jan Bruggink reed donderdag prima in het voorste gelid mee in de rubriek over 1,40 meter op tijd tijdens het CSI2* Jumping Bonheiden... (10-04-2026)
FORT WORTH – Willem Greve kende donderdagavond in de Dickies Arena in het Amerikaanse Fort Worth (Texas) als tweede starter in het eerste onderdeel... (09-04-2026)
HAAKSBERGEN – Wesley Mulder en Joanne Wes maakten woensdag de dienst uit in de toprubrieken van de eerste editie van het Sectolin Springen van 2026.... (09-04-2026)
Bart Haselbekke kijkt verlangend uit naar het concours van het Albergse Twentse Ros bij de BWG Stables in Tubbergen. De Wierdenaar beschouwt het... (09-04-2026)