MET DAKINA II DE STERKSTE OVER 1,30/1,35 METER BIJ SALLANDSE RUITERDAGEN

Elike Morsink wint in Mariënheem

Foto Elike Morsink met Dakina II © Ashley Claus

MARIENHEEM – Elike Morsink trok dinsdag met Dakina II de zege naar zich toe in de rubriek over 1,30 en 1,35 meter tijdens de Sallandse Ruiterdagen. In de wedstrijd over twee fasen verwees ze Steven Veldhuis met Lyon-Colado naar de tweede en Jort Knobben met Lord Blue naar de derde plaats.
 

Iris Hakvoort werd vierde met Gustafson Z en Steven Veldhuis vijfde met Jisborn. 

Iris Elshof was met Koku de sterkste op het parcours over 1,20 meter. Ze bleef Lisa Joosse met Kaely en Frank Buitenhuis met Lambick voor. Een dag eerder ging Sanne Vermeulen met Gravin BZ het snelst foutloos over deze hoogte, gevolgd door Luciano Zandvliet met Guardian of Sunrise en Lotte Bels met Miss Dior.

Iris Elshof won woensdag met hetzelfde paard ook over 1,10 meter. Dit keer was Jacqueline Bloemberg met Mimara goed voor de tweede plek en werd Lisa Joosse derde met Kaely. 
Lotte Walraven ging dinsdag met Gold Strike met de zege aan de haal. Bente Karstanje met Miss Hercules en Iris Slomp met Lambada bezetten de posities twee en drie.
Maandag vormden John den Butter met Lovely, Luciano Zandvliet met Miss Ludine en met Maestro in deze volgorde de top drie.

De stijlrubriek over 1,00 meter werd woensdag een prooi voor Anouk Elferink met Kenzo (80 punten). Ze werd ook tweede met Galico’s Boy (78,5) en Martin Verschoor reed met Nicacone naar de derde prijs (78). Daniek Pinkert was maandag met Nolmé eveneens goed voor winst met 80 punten. Celine Boerdam werd tweede met King John B (78) en Jesse Seiger derde met Ceawen Z (77,5).
Het progressief over 1,00 meter was wel voor Jesse Seiger met Ceawen, gevolgd door Liza Loman met Lucky en Kim Loman met Leonardo K.

Meer Springen

»
KESSEL – Amke Bekhuis reed op de eerste dagen van Jumping Peel & Maas International in Kessel goed vooraan mee. In beide rubrieken over 1,40... (17-05-2025)
»
WIERDEN – Jennifer Munsterhuis vertolkte na donderdag ook zaterdag een hoofdrol tijdens het meiconcours van De Eschruiters in Wierden. Met opnieuw... (11-05-2025)
»
WIERDEN – Hessel Hoekstra en Wesley ter Harmsel van Stal Wiefferink sprongen er donderdag uit in de hoofdrubriek over 1,40 meter op de eerste dag van... (09-05-2025)
»
MANNHEIM – Zoe Osterhoff boekte dinsdag een mooi succes in de Grote Prijs van Mannheim over 1,60 meter met barrage. De Duitse amazone van Stal De... (07-05-2025)
»
DEURNE – Lars Schröder imponeerde de afgelopen dagen tijdens het Riders Festival op de terreinen van Green Valley Estate in Deurne. De jonge... (05-05-2025)
»
ERMELO – Op de twee slotdagen van het CSI1* op het sportcentrum van de KNHS in Ermelo waren er overwinningen voor Jeroen Dubbeldam over 1,35 meter... (05-05-2025)
»
MANNHEIM - Hessel Hoekstra was zondag een van de beste Nederlandse ruiters tijdens de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in Mannheim. De ruiter van... (05-05-2025)
»
ERMELO – Matt Garrigan met de elfjarige bruine merrie Grace V (v. London) en Anke Bekhuis met de vijftien jaar oude ruin Acuero (v. Acorado,... (03-05-2025)
»
SAASVELD -  Het vrij springen van maandag in Saasveld draaide voor Emily Sanders uit op een bijzondere avond. De Hengelose won met twee loten... (30-04-2025)
»
SAASVELD – De vierjarige bruine ruin Ribolensky (v. Ibolensky x Action Breaker x Canturano I) werd maandag in de prima gevulde Ankerhal te Saasveld... (29-04-2025)
»
HAGEN – Annelies Vorsselmans legde zondag beslag op een fraaie tweede plaats in de strijd om de Grote Prijs van het toernooi Horses & Dreams... (28-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve hield op de laatste dag van het NK springen in Deurne zijn hoofd koel. De titelverdediger en koploper na twee onderdelen was... (27-04-2025)
»
DEURNE - Meike Zwartjens veroverde zondag brons in het NK voor young riders. De amazone uit Raalte had voldoende aan een vijfde plaats op de slotdag... (27-04-2025)
»
DEURNE – Uitgerekend bij de strijd om de nationale springtitel meldde Gert-Jan Bruggink zich vrijdag nadrukkelijk terug aan het front. Met een knappe... (26-04-2025)
»
DEURNE – Met Willem Greve op goudkoers, Hessel Hoekstra op de vierde en Gert-Jan Bruggink op de zevende plaats gaat hippisch Twente met een hoopvol... (25-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve is de strijd om het nationaal kampioenschap springen in Deurne foutloos begonnen. De titelverdediger sloot het eerste onderdeel... (24-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve verdedigt vanaf donderdag in Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. Dit keer niet met Grandorado TN NOP, waarmee hij... (23-04-2025)
»
SAASVELD – De Ankerhal in Saasveld is maandagavond 28 april weer het toneel van de jaarlijkse finaleavond vrij springen van de Rijpaarden... (23-04-2025)
»
BUSTO ARSIZIO - Jennifer Munsterhuis kijkt ‘onwijs blij’ terug op haar prestaties tijdens haar twee weken durende verblijf bij het concours in het... (21-04-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra beleefde vrijdag een topdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen. In Tubbergen zegevierde hij eerst in de... (18-04-2025)