WEL ZEGES BAS VAN DER AA, JARNO HESSELINK, MAUD WIEFFERINK EN NINA TER HARMSEL 

Elike Morsink tweede in de finale

Foto Elike Morsink met Dakina II © Ashley Claus

MARIENHEEM – Elike Morsink eindigde vrijdag als tweede in de finale van de wedstrijd over 1,30 en 1,35 meter tijdens de Sallandse Ruiterdagen in Mariënheem. Met Dakina II was ze alleen niet opgewassen tegen Age Flapper met Kyra.
 

Flapper was de grote man van de slotdag met zeges in liefst vier rubrieken. In de eindstrijd was hij ook nog goed voor de derde prijs met Interessant N. Meike Zwartjens met Twister de la Pomme en Claudia Morsink met Cointreau Z completeerden het vijftal dat ook in de barrage foutloos bleef.

Achter Age Flapper met Interessant N legde Stijn Roelink op het parcours over 1,35 meter met twee fasen met Joyride beslag op de tweede plek. Hessel Hoekstra werd derde met Kathleen W en vijfde met Kosalottie W. 

Frank Buitenhuis trok op Loxton van de Groote Kamps de zege naar zich toe over 1,30 meter met twee fasen. Achter Lennard de Boer met Lamborghini Bowdy en Age Flapper met Kyra eindigde Claudia Morsink met Caracas Z als vierde en Stijn Roelink met Neandro van de Hooilandsberg als vijfde.

Yindee van Wanrooy besliste de finale over 1,20 meter in haar voordeel met Lugano B, voor Anne Bakker met Liberlina B en Age Flapper met La Dior Chérie. Met dat paard won Flapper de rubriek over 1,20 met twee fasen, voor Frank Buitenhuis met Kaylenbalia en Shanna Visser met Utopia Z. 

Flapper boekte zijn vierde overwinning over 1,10 meter met twee fasen op Kennaminka. Sanne Broekman stuurde Blondje naar de tweede en Sammie naar de derde plaats. 

Woensdag waren er in manege Bartels al overwinningen te noteren voor onder anderen Bas van der Aa, Jarno Hesselink  en Maud Wiefferink. Van der Aa greep de zege over 1,35 meter met Springsteen VDV Z en werd derde met Gaen. Hesselink was met Jarusa niet te kloppen over 1,30 meter met twee fasen en Wiefferink pakte de winst over 1,20 meter met Kan ’t Zat. 
Nina ter Harmsel volgde het voorbeeld van het drietal donderdag door met Modushi de overwinning op te eisen over 1,20 meter met twee fasen. 

Lieke Reinders-Ophof tekende woensdag met Jumago voor de tweede plek in de hoofdrubriek over 1,40 meter, waarin Maikel Schennink met Glamour ES de sterkste was.

Meer Springen

»
RIESENBECK – Annelies Vorsselmans reisde zondag met een fijn gevoel terug naar Weerselo na haar optreden tijdens het CSI5* in het Duitse Riesenbeck.... (15-09-2025)
»
KRONENBERG – Willem Greve deed van zich spreken tijdens het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg. De nationaal kampioen boekte onder meer een zege in de... (14-09-2025)
»
TUBBERGEN – In zijn woning in Tubbergen is deze week Bernard Schröder op 91-jarige leeftijd overleden. De vader van de broers Ben, Wim en Gerco... (12-09-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate ging dinsdag net als een jaar eerder aan de haal met de zege in de finale van de TCN Jumping Tour. De ruiter uit Geesteren... (09-09-2025)
»
DEURNE – Mart IJland grossierde afgelopen weekend in prijzen tijdens de Summer Tour en de finales voor Young Horses op het Equestrian Estate in... (08-09-2025)
»
LANGEVEEN – Van de steeds zeldzamer wordende concoursen op graspistes is dat van de Molenruiters in Langeveen een fraai overgebleven pareltje. Dat... (07-09-2025)
»
LANGEVEEN – Er gaat bijna geen concours voorbij waar hij aanwezig is, of Hessel Hoekstra slaagt er wel in minimaal één rubriek winnend af te sluiten... (06-09-2025)
»
BRUSSEL – Gerben Morsink kijkt met gemengde gevoelens terug op het afgelopen weekend, waarin hij deelnam aan de Stephex Masters in Brussel. Tegenover... (02-09-2025)
»
VEENINGEN – Het kan niet op voor Hessel Hoekstra. Ook in de hoofdrubriek van Outdoor Zuidwolde greep de ruiter van Stal Wiefferink de hoofdprijs. (31-08-2025)
»
VEENINGEN – Twee dagen na zijn fraaie zege in Veeningen over 1,40 meter met twee fasen mocht Willem Greve zich vrijdag opnieuw als winnaar laten... (29-08-2025)
»
ZUIDWOLDE - Willem Greve kende woensdag een puike start bij Outdoor Zuidwolde. In de wedstrijd over 1,40 meter met twee fasen eindigde Greve als... (29-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Een dag na zijn eclatante overwinning in de Grote Prijs van Geesteren was Hessel Hoekstra opnieuw de complete concurrentie de baas.... (26-08-2025)
»
VRAGENDER – Jennifer Munsterhuis toonde zaterdag tijdens Outdoor Vragender geen medelijden met haar tegenstanders in de rubriek over 1,35 meter. Met... (25-08-2025)
»
VALKENSWAARD - Frank Schuttert mocht zondag de eerste prijs in ontvangst nemen na de strijd om de Grote Prijs van het CSI2* over 1,45 meter met... (25-08-2025)
»
TUBBERGEN – De eerste editie van Hippisch Geesteren op de accommodatie van de BWG Stables in Tubbergen leverde zondag in de strijd om de Grote Prijs... (24-08-2025)
»
TUBBERGEN – Lars Schröder boekte vrijdag én zaterdag tijdens Hippisch Geesteren een mooie zege op het voor hem vertrouwde terrein van de BWG Stables... (23-08-2025)
»
VALKENSWAARD – Willem Greve beleefde een uitstekend verlopen vrijdag tijdens het evenement voor de Global Champions Tour op de terreinen van Jan Tops... (22-08-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra voegde donderdag nog maar eens een overwinning toe aan zijn ondertussen al best lange erelijst. Tijdens Hippisch Twente... (21-08-2025)