Dubbele hoofdrol Wesley Heijdens

ENSCHEDE - Wesley Heijdens vertolkte vrijdag tijdens Indoor Twente twee keer de hoofdrol. De ruiter uit Zenderen triomfeerde met Dallas du Domaine Z op knappe wijze in de wedstrijd over 1,45 meter met barrage voor de Big . Eerder op de dag was hij met Riadloc Fly Ly ook al succesvol geweest in de rubriek over twee fasen (1,40) . Robert Vos pakte opnieuw een zege in het CSI1 door met Wakiekie het springen over 1,30 meter op tijd op zijn naam te schrijven. 

Wesley Heijdens klopte in de toprubriek van de vrijdag Bart Bles op Wolisco met een marge van 0,52 seconde. Annet Willems legde met Nirvana beslag op de derde plaats en bleef eenlegertje van vijf streekgenoten voor. Achter haar namen Sjaak Sleiderink met Zohivago, Caroline Müller met Challtago Z, Hilde Woudstra met Titania, Kirsten Rikkert met Sorrento en Ben Schröder met Cognac Champblanc de plekken vier tot en met acht voor hun rekening.

Wesley Heijdens was met Riadloc Fly Ly op het twee fasenparcours negentiende seconde sneller dan Robert Vos met zijn rappe Carat. Conor Drain finishte als vijfde met Wilco B en Michael Greeve met Esprit van den Bischop als zesde.

In de door Robert Vos en Wakiekie gewonnen rubriek over 1,30 meter eindigde Hendrik Jan Schuttert als vijfde met Hilandra de la Vie en pakte Megan Jansen met Voirrellinde de achtste stek.

Wesley Mulder moest met For a Dream in het CSI1 in de Small Tour genoegen nemen met de tweede positie. Tanja Amersfoort was met Axel ruim 4,5 seconden sneller bij de finish. Remco Been was met First Contact van het Dravershof goed voor de gedeelde achtste plaats en Merle Tasche werd tiende met Marchesi Impolitaire.

Meer Springen

WIERDEN – Cindy Kosse vertolkte de absolute hoofdrol tijdens het Kerstindoor in Wierden. In manege De Vossenbos eiste de talentvolle amazone in de... (05-01-2026)
GRONINGEN – Jesse Berkers en Joanne Wes sloten zaterdag de nationale versie van het indoor concours hippique in Groningen af met prima prestaties.... (04-01-2026)
MECHELEN – Met een vijfde plaats in de zevende wedstrijd van de reeks heroverde Willem Greve maandag in Mechelen de koppositie op de ranglijst van de... (31-12-2025)
LONDON – Hessel Hoekstra presteerde zaterdag en zondag prima tijdens het CSI5* in Londen. Zowel met zijn elfjarige Holsteiner tophengst Comthago VDL... (21-12-2025)
WIERDEN – Pim Mulder kende zaterdagavond geen genade met de concurrentie in de afsluitende Grote Prijs van  de zevende editie van de Roelofsen Horse... (21-12-2025)
WIERDEN – De toprubriek van Winter Jumping Wierden over 1,35 meter met twee fasen eindigde vrijdag in een dubbele triomf voor zoon Stef en vader... (20-12-2025)
WIERDEN – Jordy Wilken bleek woensdag de sterkste in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen tijdens Winter Jumping Wierden. In manege De Vossenbos... (18-12-2025)
POZNAN – Hessel Hoekstra maakte zondag een prima indruk in de strijd om de Grote Prijs tijdens de Cavaliada Tour in het Poolse Poznan over 1,50 meter... (10-12-2025)
A CORUÑA – Willem Greve blijft schitteren op absoluut topniveau. Zondag zegevierde hij met zijn topmerrie Pretty Woman van ’t Paradijs (v. Vigo d’... (07-12-2025)
SAASVELD – Het scenario kon niet beter zijn. Een voorzitter die zich de hele week de benen uit het lijf loopt en toch nog even de tijd vindt om op... (07-12-2025)
SAASVELD – Noëlle Klokman stal vrijdagavond de show tijdens de Grote Prijs van de Twentse Ruiterdagen in  Saasveld. In de barrage van de wedstrijd... (06-12-2025)
SAASVELD – Eric ten Cate was woensdag in de Ankerhal van Saasveld na een spannend verlopen wedstrijd met twee fasen de lachende winnaar na de rubriek... (03-12-2025)
VRAGENDER – Met onder het zadel onder meer een van zijn recente troeven Sir Minka Z presenteerde Willem Greve zich afgelopen weekend uitstekend... (03-12-2025)
VRAGENDER – Beide zeges in de finales van de GMB Jonge Paarden Competitie in Vragender werden afgelopen weekend en prooi voor Twentse combinaties. (03-12-2025)
PRAAG – In de schaduw van het prestigieuze concours van de Global Champions Tour in Praag boekte Lars Schröder met de elfjarige schimmelruin Jaguar (... (24-11-2025)
BATHMEN - In de vierde wedstrijd van de GMB Jonge Springpaarden Competitie gingen de overwinningen zaterdag naar Steven Veldhuis en Mart IJland. (24-11-2025)
SAASVELD – De volle zussen Lunette en Nanette van de Marijenhoeve (v. Zirocco Blue VDL) bezorgden Enola Mulder woensdag beide een zege op de eerste... (21-11-2025)
STUTTGART - Willem Greve won zondag met zijn tienjarige merrie Pretty Woman van ’t Paradijs NOP in Stuttgart op indrukwekkende wijze de vierde... (16-11-2025)
MARIËNHEEM – Gerben Morsink maakte zaterdag in Mariënheem in de derde wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics een einde aan de... (16-11-2025)
MAASTRICHT – Hessel Hoekstra presenteerde zich zaterdag en zondag drie keer in het voorste gelid tijdens het CSI4* Jumping Indoor Maastricht. (09-11-2025)