Bruggink beste deelnemer regio

AMSTERDAM - Van de regionale vertegenwoordigers in de springrubrieken van Jumping Amsterdam presteerde Gert-Jan Bruggink vrijdag het best. Met Andrea legde de ruiter uit De Lutte beslag op de zesde plaats in de belangrijkste wedstrijd van de dag, die in twee ronden werd beslist met hindernissen tot en met 1,50 meter. Net als Willem Greve met Sonate (achtste), Gerco Schröder met Eurocommerce California (negende) en Jeroen Dubbeldam met BMC Quality Time Tn maakte Bruggink een springfout in de tweede omloop.  

Gregory Whatelet won de rubriek met Kronos d'Quilly als snelste van vier deelnemers die in beide ritten alle hindernissen in hun oorspronkelijke staat achter zich lieten.

Ook in het twee fasenspringen over 1,45 meter was Gert-Jan Bruggink de beste Twentenaar. Met Cash Junior eindigde hij foutloos met de zesde tijd. Willem Greve pakte met Wiesielottie de negende plek, Chantal Regter stuurde Pina Colada zonder strafpunten naar een elfde plaats.

Jeroen Dubbeldam sloot de rubriek over 1,40 meter met BMC Van Grunsven Whisper als negende af. De nationaal kampioen uit Weerselo had ongeveer 7,5 seconde meer tijd nodig dan winnaar Guy Williams met Djakarta. Chantal Regter werd elfde met Willowy. Ook Gerco Schröder met Eurocommerce Callahan (14), Willem Greve met Carambole (17), Gert-Jan Bruggink met Primeval Wings (18) en Hendri Jan Schuttert met Up to Date (20) finishten bij de beste foutloze combinaties. Jos Lansink viel daar als 21ste met Wilford VDL met een tijdfoutje net buiten. 

Foto Gert-Jan Bruggink met Andrea van www.sjoert.com 

Meer Springen

»
DENEKAMP – Stijn Roelink was dinsdag de baas in de hoogste rubrieken van Euregio Indoor Denekamp. De Lattropper won met respectievelijk Diamond en... (23-10-2025)
»
DENEKAMP – Joël Lustenberger schreef zaterdag tijdens de GMB Wintercompetitie de rubriek voor vijf- en zesjarige paarden over twee fasen op zijn naam... (21-10-2025)
»
HELLENDOORN – Claudia Morsink tekende zaterdag voor de enige Twentse zege in de eerste wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics van... (19-10-2025)
»
OLIVA – Willem Greve schreef zondag de Grote Prijs van de Mediterranean Equestrian Tour in  het Spaanse Oliva over 1,50 meter op zijn naam. (12-10-2025)
»
LUTTENBERG – Edwin Oosterbroek is geen ruiter die geregeld als winnaar voor de prijsuitreiking wordt opgeroepen. Tijdens het indoor Haverspringen in... (07-10-2025)
»
GORLA MINORE – Mart IJland en Jasmin Seppälä-Geerink deden afgelopen weekend beiden een forse greep in de prijzenpot tijdens het CSI in het... (07-10-2025)
»
Hessel Hoekstra boekte prima resultaten in de eerste week van de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva. Hij sloot die zondag af met een... (06-10-2025)
»
SAASVELD – Het kon vrijdag niet op voor Steven Veldhuis tijdens Jumping Indoor Saasveld. De Haaksbergenaar regeerde als een vorst en zegevierde in de... (03-10-2025)
»
SAASVELD – Stef Veldhuis was woensdag de absolute uitblinker op de eerste dag van Jumping Indoor Saasveld. De jonge Haaksbergenaar zegevierde over 1,... (02-10-2025)
»
SAASVELD - De herfst is in aantocht en dat betekent dat de springruiters zich weer verplaatsen naar binnen. De eerst wedstrijd in deze regio is... (25-09-2025)
»
RIESENBECK – Annelies Vorsselmans reisde zondag met een fijn gevoel terug naar Weerselo na haar optreden tijdens het CSI5* in het Duitse Riesenbeck.... (15-09-2025)
»
KRONENBERG – Willem Greve deed van zich spreken tijdens het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg. De nationaal kampioen boekte onder meer een zege in de... (14-09-2025)
»
TUBBERGEN – In zijn woning in Tubbergen is deze week Bernard Schröder op 91-jarige leeftijd overleden. De vader van de broers Ben, Wim en Gerco... (12-09-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate ging dinsdag net als een jaar eerder aan de haal met de zege in de finale van de TCN Jumping Tour. De ruiter uit Geesteren... (09-09-2025)
»
DEURNE – Mart IJland grossierde afgelopen weekend in prijzen tijdens de Summer Tour en de finales voor Young Horses op het Equestrian Estate in... (08-09-2025)
»
LANGEVEEN – Van de steeds zeldzamer wordende concoursen op graspistes is dat van de Molenruiters in Langeveen een fraai overgebleven pareltje. Dat... (07-09-2025)
»
LANGEVEEN – Er gaat bijna geen concours voorbij waar hij aanwezig is, of Hessel Hoekstra slaagt er wel in minimaal één rubriek winnend af te sluiten... (06-09-2025)
»
BRUSSEL – Gerben Morsink kijkt met gemengde gevoelens terug op het afgelopen weekend, waarin hij deelnam aan de Stephex Masters in Brussel. Tegenover... (02-09-2025)
»
VEENINGEN – Het kan niet op voor Hessel Hoekstra. Ook in de hoofdrubriek van Outdoor Zuidwolde greep de ruiter van Stal Wiefferink de hoofdprijs. (31-08-2025)
»
VEENINGEN – Twee dagen na zijn fraaie zege in Veeningen over 1,40 meter met twee fasen mocht Willem Greve zich vrijdag opnieuw als winnaar laten... (29-08-2025)