Arnold Kootstra inspecteur KWPN

ERMELO - Arnold Kootstra (49) treedt per 1 augustus fulltime in dienst bij het KWPN als Inspecteur Springen. Arnold is vele jaren in dienst geweest bij stal Roelofs in Den Ham. Hij was daar verantwoordelijk voor de fokkerij waar meerdere internationale springpaarden en goedgekeurde hengsten uit voortgekomen zijn. Afgelopen jaar was hij actief voor Stal Eurocommerce. Arnold wordt regio-inspecteur voor de fokrichting springen in Limburg, Noord Brabant en Gelderland.

Behalve voor het beoordelen van paarden in het kader van de merrieselectie is hij beschikbaar als adviseur voor de KWPN-fokkers en betreffende regiobesturen. Ook neemt hij een aantal landelijke taken op zich, zoals beoordelingen in aanlegtesten en jonge paardencompetities en het scoren van veulens van de eerste jaargang van goedgekeurde hengsten.

Met de aanstelling van Arnold Kootstra zet het KWPN een volgende stap in verdere specialisering en kwaliteitsverbetering van beoordelingen in het kader van het fokprogramma van het KWPN. Hiermee kunnen KWPN-fokkers hun voordeel doen en kunnen zij hun leidende positie in de wereld verder verstevigen.

Foto Arnold Kootstra van Stal Eurocommerce

Meer Springen

»
Het succes van haar paard Imagine met Kim Emmen in 2024 galmt voor Conny Viscaal ook het jaar erop nog behoorlijk na. In Den Bosch werd de door haar... (11-04-2025)
»
KRONENBERG - Hessel Hoekstra is het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg goed begonnen. De ruiter van Stal Wiefferink legde in de eerste kwalificatie... (10-04-2025)
»
Met Michael Greeve, Willem Greve, Hessel Hoekstra, Marc Houtzager en Gerco Schröder als kartrekkers mag het concours van Het Twentse Ros zich in de... (10-04-2025)
»
HAAKSBERGEN – Steven Veldhuis liet zich woensdag van zijn sterkste kant zien tijdens de tweede editie van het midweekse Sectolin Springen bij de... (10-04-2025)
»
Voorzitter Jos Brinkman kijkt uit naar een opnieuw succesvolle editie van het concours van Het Twentse Ros uit Albergen. Het evenement wordt van... (09-04-2025)
»
BASEL - Willem Greve eindigde zondag in zijn  eerste finale van de strijd om de Wereldbeker springen op een heel mooie zevende plaats. De nationaal... (06-04-2025)
»
BASEL - Hoewel Willem Greve en Kim Emmen in het basisparcours van het tweede onderdeel van de wereldbekerfinale in Basel een springfout kregen... (04-04-2025)
»
ERMELO –De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft springpaard Imagine vastgelegd. De twaalfjarige ruin (v. Cassini Gold) van de eigenaren Conny... (04-04-2025)
»
BASEL - Willem Greve begon zijn eerste wereldbekerfinale donderdag met de vijftiende plaats in het eerste onderdeel, een wedstrijd op snelheid en... (03-04-2025)
»
BASEL – Willem Greve bijt donderdagavond in Basel tijdens zijn eerste deelname aan de finale voor de Wereldbeker springen het spits af voor Nederland... (03-04-2025)
»
Gerco Schröder sloot zondag de derde week van de Mediterranean Equestrian Tour (MET) in het onder de rook van Valencia gelegen Oliva met zijn... (31-03-2025)
»
RIJSSEN – Meike Zwartjens had zaterdag het laatste woord tijdens de driedaagse TCN Jumping Tour in Rijssen. De amazone uit Raalte won op knappe wijze... (29-03-2025)
»
RIJSSEN – Met een groots vertoon van macht zegevierde Mart IJland vrijdag tijdens de TCN Jumping Tour in Rijssen in de rubrieken over de drie... (29-03-2025)
»
ERMELO – Lars Schröder veroverde vrijdag met zijn tienjarige donkerbruine merrie Casalla Tendra PS (v. Casallco) zilver in de strijd om de nationale... (28-03-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate heerste als een vorst in de toprubriek over 1,40 meter op de eerste dag van de TCN Jumping Tour in Rijssen. De ruiter uit... (28-03-2025)
»
HAAKSBERGEN – Willem  Greve vertoefde woensdag weer even op vertrouwde oude grond en maakte maar meteen van de gelegenheid gebruik om tijdens het... (27-03-2025)
»
WIERDEN – Remco Been gaat voor zichzelf beginnen. Vanaf 1 april is de Wierdenaar nog halve dagen per week werkzaam voor Hank Melse in Winterswijk... (26-03-2025)
»
VEJER DE LA FRONTERA – De in Borne residerende Zoe Osterhoff moest zondag op haar tienjarige bruine hengst Kentucky TN (v. Verdi TN)  met een... (24-03-2025)
»
ERMELO – Lisa Schröder voltooide zaterdag in Ermelo een ongekende hattrick. Voor het derde jaar op rij veroverde de 14-jarige dochter van Gerco en... (23-03-2025)
»
VEJER DE LA FRONTERA– Voor Amke Bekhuis scheen zaterdag letterlijk en figuurlijk de zon tijdens de Sunshine Tour in het Spaanse Vejer de la Frontera... (23-03-2025)