Annet Willems blij met Winnipeg

DE STEEG - Annet Willems bewees donderdag tijdens Outdoor Gelderland met Winnipeg, dat ze een tweede paard heeft waarmee ze het grote werk aankan. Met de negenjarige ruin (v. Emilion x Indoctro) reed ze overtuigend naar de tweede plek in de rubriek over 1,40 meter op tijd. Alleen Maaike ten Berg-Bergsma was met Uncle Berry sneller dan Willems. Wesley Heijdens reed met de herstelde Pavarottie net als een dag eerder een prima rondje en eindigde als derde.

Annet Willems was zeer content met haar tweede plaats. "Hij sprong lekker. Winnipeg heeft altijd een beetje achter Nirvana gestaan, maar komt nu ook op dit niveau. Zo kan ik Nirvana mooi een beetje ontlasten. Het is fijn een tweede paard te hebben waarmee ik ook een dikke proef kan rijden. Winnipeg heeft een heel goed karakter en een prima instelling. Hij is heel vermogend en voorzichtig en is fijn te rijden. Het is gewoon een lekker paard."

Wesley Heijdens reed naar de derde tijd en dat was verheugend voor de ruiter uit Zenderen, wiens Pavarottie vorig jaar na zijn zesde plaats bij het NK in Mierlo niet rad bleek. Het herstel duurde lang, maar in De Steeg sprong de vijftienjarige bruine ruin (v. Kigali x Gentleman) woensdag en donderdag weer als vanouds.  

In een wedstrijd, die zich grotendeels in de stromende regen afspeelde, werd Sjaak Sleiderink zesde met BMC Laksha de Breve, bezette Mareille Van Geel-Schröder met Winston de negende positie en finishte Tom Brinkman met Voila als tiende. 

Uitslag 1,40 meter op tijd

Foto Annet Willems met Winnipeg van www.fototrailer.nl

Meer Springen

»
HELLENDOORN – Claudia Morsink tekende zaterdag voor de enige Twentse zege in de eerste wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics van... (19-10-2025)
»
OLIVA – Willem Greve schreef zondag de Grote Prijs van de Mediterranean Equestrian Tour in  het Spaanse Oliva over 1,50 meter op zijn naam. (12-10-2025)
»
LUTTENBERG – Edwin Oosterbroek is geen ruiter die geregeld als winnaar voor de prijsuitreiking wordt opgeroepen. Tijdens het indoor Haverspringen in... (07-10-2025)
»
GORLA MINORE – Mart IJland en Jasmin Seppälä-Geerink deden afgelopen weekend beiden een forse greep in de prijzenpot tijdens het CSI in het... (07-10-2025)
»
Hessel Hoekstra boekte prima resultaten in de eerste week van de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva. Hij sloot die zondag af met een... (06-10-2025)
»
SAASVELD – Het kon vrijdag niet op voor Steven Veldhuis tijdens Jumping Indoor Saasveld. De Haaksbergenaar regeerde als een vorst en zegevierde in de... (03-10-2025)
»
SAASVELD – Stef Veldhuis was woensdag de absolute uitblinker op de eerste dag van Jumping Indoor Saasveld. De jonge Haaksbergenaar zegevierde over 1,... (02-10-2025)
»
SAASVELD - De herfst is in aantocht en dat betekent dat de springruiters zich weer verplaatsen naar binnen. De eerst wedstrijd in deze regio is... (25-09-2025)
»
RIESENBECK – Annelies Vorsselmans reisde zondag met een fijn gevoel terug naar Weerselo na haar optreden tijdens het CSI5* in het Duitse Riesenbeck.... (15-09-2025)
»
KRONENBERG – Willem Greve deed van zich spreken tijdens het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg. De nationaal kampioen boekte onder meer een zege in de... (14-09-2025)
»
TUBBERGEN – In zijn woning in Tubbergen is deze week Bernard Schröder op 91-jarige leeftijd overleden. De vader van de broers Ben, Wim en Gerco... (12-09-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate ging dinsdag net als een jaar eerder aan de haal met de zege in de finale van de TCN Jumping Tour. De ruiter uit Geesteren... (09-09-2025)
»
DEURNE – Mart IJland grossierde afgelopen weekend in prijzen tijdens de Summer Tour en de finales voor Young Horses op het Equestrian Estate in... (08-09-2025)
»
LANGEVEEN – Van de steeds zeldzamer wordende concoursen op graspistes is dat van de Molenruiters in Langeveen een fraai overgebleven pareltje. Dat... (07-09-2025)
»
LANGEVEEN – Er gaat bijna geen concours voorbij waar hij aanwezig is, of Hessel Hoekstra slaagt er wel in minimaal één rubriek winnend af te sluiten... (06-09-2025)
»
BRUSSEL – Gerben Morsink kijkt met gemengde gevoelens terug op het afgelopen weekend, waarin hij deelnam aan de Stephex Masters in Brussel. Tegenover... (02-09-2025)
»
VEENINGEN – Het kan niet op voor Hessel Hoekstra. Ook in de hoofdrubriek van Outdoor Zuidwolde greep de ruiter van Stal Wiefferink de hoofdprijs. (31-08-2025)
»
VEENINGEN – Twee dagen na zijn fraaie zege in Veeningen over 1,40 meter met twee fasen mocht Willem Greve zich vrijdag opnieuw als winnaar laten... (29-08-2025)
»
ZUIDWOLDE - Willem Greve kende woensdag een puike start bij Outdoor Zuidwolde. In de wedstrijd over 1,40 meter met twee fasen eindigde Greve als... (29-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)