VASCO CAMPANA, JOEL LUSTENBERGER EN FAY LUISE VOS OP PODIUM BIJ WINTER CLASSICS

Geen zege voor combinatie uit regio

Martine Kempkes (midden) was met Norhaya Z de beste over 1,45 meter met barrage. Foto © Annemijn Gaalman.

WIERDEN – De tweede dag van de cyclus Roelofsen Horse Trucks Winter Classics verliep zaterdag in De Vossenbos in Wierden voor de ruiters uit de regio minder succesvol dan de eerste een week eerder in Hellendoorn.

Vasco Campana toonde opnieuw aan zijn Vivant (v. Vivant vd Heffink in puike vorm te hebben en eindigde als derde in de toprubriek over 1,45 meter met barrage. Campana moest Martine Kempkes met Norhaya Z en Kiefer Dawson Stenaly met Jumping Jack van de Kalevallei voor zich dulden. Harley en Weite Oldenziel met Ofichem’s Finn completeerden de top vijf. Jasmin Seppälä werd zevende met Lord Toulon, Thijmen Vos achtste met Cadillac Z.

Rens Grootelaar
Over 1,40 meter met twee fasen kwam Rens Grootelaar met Plot Toyale (v. Plot Blue) op de vierde plek dichtbij het podium. Dat werd ingevuld door Noelle Klokman met Lellebel, Angelique Hoorn met Quantum lego en Jorinde Dolfijn met Catch Twenty Two VO Z. Willem Greve bezette de zevende positie met Kerenia (v. Zavall VDL) en Hessel Hoekstra eindigde als negende met Comthago Z (v. Comme il Faut).

Lars Wigger
Lars Wigger haalde net Chloe la Quadra (v. Casall) de vierde prijs af na de rubriek over 1,35 meter met barrage. Albert Zoer won de proef met Jayla, voor Wesley de Boer met Vicq en Lars Kuster met Lord Tarpania Z. Zoer was, nu met Norjado, ook de sterkste over 1,30 meter met twee fasen. Joel Lustenberger met Chaccocini, Faye Luise Vos met Cartier D (Z v. Niagara d’Elle Z) en Joanne Wes met De Reygers Mory (v. Golddigger) sloten als nummers twee tot en met vier bij hem aan.
 

Meer Springen

RIJSSEN – Eric ten Cate lachte vrijdag het laatste tijdens de drie dagen durende eerste editie van TCN Jumping in Rijssen van dit jaar. (04-04-2026)
WIERDEN - De eerste editie van Eurojump Wierden van 2026 zit er weer op. Roderick van den Engh besliste de rubriek over 1,30 meter met twee fasen in... (31-03-2026)
Mart IJland reed afgelopen week goed van voren mee tijdens de Toscana Tour in het Italiaanse Arezzo. De ruiter van Stal Geerink boekte een zege en... (30-03-2026)
De Ankerhal in Saasveld vormt vanavond (vrijdag 27 maart) en morgen het decor van de voorselecties voor de finale van het traditionele vrij springen... (27-03-2026)
Lars Wigger mocht zich zondag twee maal tot winnaar laten kronen tijdens het Noaber Springen in Denekamp. In de buitenlucht zegevierde hij in eigen... (26-03-2026)
Steven Veldhuis heeft een uitstekend weekend achter de rug op het Green Valley Estate in Deurne, waar jaarlijks ook het NK springen wordt gehouden.... (25-03-2026)
PARIJS – Willem Greve hield zijn prima vorm afgelopen weekend vast in de Franse hoofdstad Parijs. Tijdens het CSI5* Saut Hermès eindigde de... (24-03-2026)
Van de twaalf beloftes die dit jaar deel uitmaken van het KNHS Talententeam 2026 komen er twee uit Twente. Sterre van Houte bij de eventing en... (18-03-2026)
DEN BOSCH – Hessel Hoekstra sloot zondag een voor hem prima verlopen CSI5* The Dutch Masters af met een mooie negende plaats in de strijd om de Grote... (15-03-2026)
DEN BOSCH – Hessel Hoekstra opende zijn driedaagse tijdens het CSI5* The Dutch Masters in Den Hosch vrijdag met een keurige vierde plek op zijn... (14-03-2026)
DEN BOSCH – Willem Greve slaagde er donderdagavond tijdens The Dutch Masters op knappe wijze in zijn titel als Best of Champions te prolongeren. (13-03-2026)
RIJSSEN – Cindy Kosse staat de komende dagen voor een mooie nieuwe uitdaging. De kersverse nationaal kampioene over 1,30 meter gaat vanaf vrijdag van... (12-03-2026)
Robert Vos tekende zaterdag voor een mooie overwinning in de vijfde week van de Andalucia Sunshine Tour in het Spaanse Vejer de la Frontera. De... (09-03-2026)
HERNING – Hessel Hoekstra voegde zaterdag weer een fraaie zege toe aan zijn toch al uitgebreide erelijst. (08-03-2026)
Willem Greve eindigde afgelopen weekend twee keer als vijfde en even vaak als tiende tijdens het CSI in het Belgische Opglabbeek. (02-03-2026)
ENSCHEDE – Gerben Morsink is er trots op dat zijn 17-jarige zwartbruine dekhengst Navarone Z (v. Nabab de Reve) deze week zowel röntgenologisch als... (28-02-2026)
ERMELO - Cindy Kosse veroverde donderdag op knappe wijze de nationale titel van de KNHS in de klasse over 1,30 meter. Met haar negenjarige bruine... (26-02-2026)
KRONENBERG – De tienjarige donkerbruine ruin Excellence (v. Excentriek) doet zijn naam de laatste weken alle eer aan. In het zadel van Jordy Wilken... (24-02-2026)
GENT – Wesley Mulder legde zondag met zijn negenjarige bruine merrie C-Livia Rv Z (v. Cohinoor VDL) beslag op een keurige vijfde plek in de Grote... (24-02-2026)
KRONENBERG – De tienjarige donkerbruine ruin Excellence (v. Excentriek) doet zijn naam de laatste weken alle eer. In het zadel van Jordy Wilken werd... (24-02-2026)