DON WILLEMSEN TWEEDE EN DERDE IN SPANNENDSTE RUBRIEK TCN JUMPING TOUR

Eric ten Cate grijpt nipte zege

Foto Eric ten Cate met Métrix J © Dirja Veneberg.

RIJSSEN – De rubriek over 1,30 meter leverde woensdag de meeste spanning op tijdens de TCN Jumping Tour in Rijssen. Eric ten Cate won met Métrix J met een voorsprong van slechts 0,37 seconde op Don Willemsen op Cocorico Z. De ruiter uit Hulsen werd met Drake Z ook nog derde op 0,47 seconde van Ten Cate.

De hoofdrubriek over 1,35/1,40 meter eindigde in een duidelijke triomf voor Michael Greeve met Cranberry. Frank Schuttert volgde op  2,7 seconde als tweede met Quidam de Love en de derde plek werd bezet door Jacobien Molenkamp met Pina Colada Mk. Gerben Morsink werd vierde met Colina Z, Eric ten Cate vijfde met Jr RAG.

Charlotte van Loon was ’s avonds niet te kloppen over 1,20 meter met Evaniki. Emilia Kerimaa haalde met Merci Bien Hx de tweede prijs af en Eric ten Cate meldde zich als derde in de uitslag met Luna RAG. Eerder op de dag won Laura Spikkert met My Lady over deze hoogte.
 
Charlotte van Loon zegevierde met Evaniki overdag ook al afgetekend over 1,10 meter. Asia Brown met Oblada en Frank Buitenhuis met My Girl volgden in haar spoor. ’s Avonds eiste Joyce Kleinsman de zege op met Heracles, voor Tanja Moorman met No Mercy en Sophie Paus met Davina P.

Lotte Paus tekende voor het beste resultaat over 1,00 meter. Met Di Maria scoorde ze ’s avonds 80 stijlpunten. Eerder op de dag won Laura Spikkert met My Lady over deze hoogte.
Manon Braamhaar met Quality Time (77,5) en Claudette Vrugteveen met Eatirah (70,5) dienden zich als naaste concurrenten aan. In de avond had Puck Haverkate aan 78 punten voldoende voor de winst. Caresse Kolkman met Goldun Eye (75,5) en Pia Blaauwgeers-Brinkman met Ossage (73) eindigden als tweede en derde

Voor woensdag 12 juni staat de volgende (extra) editie van de TCN Jumping Tour in Rijssen op het programma. 

Meer Springen

»
Alweer vijf jaar is Hessel Hoekstra de topruiter van Stal Wiefferink in Wierden. Een samenwerking die al resulteerde in mooie successen. Tijdens het... (12-04-2025)
»
Het succes van haar paard Imagine met Kim Emmen in 2024 galmt voor Conny Viscaal ook het jaar erop nog behoorlijk na. In Den Bosch werd de door haar... (11-04-2025)
»
KRONENBERG - Hessel Hoekstra is het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg goed begonnen. De ruiter van Stal Wiefferink legde in de eerste kwalificatie... (10-04-2025)
»
Met Michael Greeve, Willem Greve, Hessel Hoekstra, Marc Houtzager en Gerco Schröder als kartrekkers mag het concours van Het Twentse Ros zich in de... (10-04-2025)
»
HAAKSBERGEN – Steven Veldhuis liet zich woensdag van zijn sterkste kant zien tijdens de tweede editie van het midweekse Sectolin Springen bij de... (10-04-2025)
»
Voorzitter Jos Brinkman kijkt uit naar een opnieuw succesvolle editie van het concours van Het Twentse Ros uit Albergen. Het evenement wordt van... (09-04-2025)
»
BASEL - Willem Greve eindigde zondag in zijn  eerste finale van de strijd om de Wereldbeker springen op een heel mooie zevende plaats. De nationaal... (06-04-2025)
»
BASEL - Hoewel Willem Greve en Kim Emmen in het basisparcours van het tweede onderdeel van de wereldbekerfinale in Basel een springfout kregen... (04-04-2025)
»
ERMELO –De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft springpaard Imagine vastgelegd. De twaalfjarige ruin (v. Cassini Gold) van de eigenaren Conny... (04-04-2025)
»
BASEL - Willem Greve begon zijn eerste wereldbekerfinale donderdag met de vijftiende plaats in het eerste onderdeel, een wedstrijd op snelheid en... (03-04-2025)
»
BASEL – Willem Greve bijt donderdagavond in Basel tijdens zijn eerste deelname aan de finale voor de Wereldbeker springen het spits af voor Nederland... (03-04-2025)
»
Gerco Schröder sloot zondag de derde week van de Mediterranean Equestrian Tour (MET) in het onder de rook van Valencia gelegen Oliva met zijn... (31-03-2025)
»
RIJSSEN – Meike Zwartjens had zaterdag het laatste woord tijdens de driedaagse TCN Jumping Tour in Rijssen. De amazone uit Raalte won op knappe wijze... (29-03-2025)
»
RIJSSEN – Met een groots vertoon van macht zegevierde Mart IJland vrijdag tijdens de TCN Jumping Tour in Rijssen in de rubrieken over de drie... (29-03-2025)
»
ERMELO – Lars Schröder veroverde vrijdag met zijn tienjarige donkerbruine merrie Casalla Tendra PS (v. Casallco) zilver in de strijd om de nationale... (28-03-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate heerste als een vorst in de toprubriek over 1,40 meter op de eerste dag van de TCN Jumping Tour in Rijssen. De ruiter uit... (28-03-2025)
»
HAAKSBERGEN – Willem  Greve vertoefde woensdag weer even op vertrouwde oude grond en maakte maar meteen van de gelegenheid gebruik om tijdens het... (27-03-2025)
»
WIERDEN – Remco Been gaat voor zichzelf beginnen. Vanaf 1 april is de Wierdenaar nog halve dagen per week werkzaam voor Hank Melse in Winterswijk... (26-03-2025)
»
VEJER DE LA FRONTERA – De in Borne residerende Zoe Osterhoff moest zondag op haar tienjarige bruine hengst Kentucky TN (v. Verdi TN)  met een... (24-03-2025)
»
ERMELO – Lisa Schröder voltooide zaterdag in Ermelo een ongekende hattrick. Voor het derde jaar op rij veroverde de 14-jarige dochter van Gerco en... (23-03-2025)