TWENTS DUO TWEEDE EN DERDE IN EERSTE WEDSTRIJD PARADRESSUUR TROPHY

Loes Cevaal net voor Maud Haarhuis

Loes Cevaal met Happy Hero II

ALMELO – Loes Cevaal en Maud Haarhuis haalden zaterdag twee keer het podium tijdens de eerste selectiewedstrijd voor de KNHS Paradressuur Trophy 2023-2024. Loes Cevaal werd tweemaal tweede, Maud Haarhuis even vaak derde.

Zowel in de landenproef als de individuele test was Annemarieke Nobel op Doo Schufro in de Grades 1, 2 en 3 te sterk voor het Twentse duo met scores van 73,854 en 72,188 procent. Loes Cevaal kwam met Happy Hero II (v. Hohenstein) tot 71,293 en 71,500 procent. Maud Haarhuis stelde daar met Baron (v. Painted Black) 70,583 en 71,167 procent tegenover.

In de gecombineerde Grade 4 en 5 pakte Melissa Janssen de dubbel. De amazone, die uitkomt in Grade IV, reed Royal Rubinstein in de proeven naar scores van 70,764 en 70,473 procent.

De strijd om de KNHS paradressuur Trophy heeft als belangrijkste doel het stimuleren van het aangepast sporten in de dressuur, zowel in de breedte als in de topsport. De selectiewedstrijden komen in aanmerking voor kadervorming. De competitie bestaat uit meerdere selectiewedstrijden, twee kwalificatiewedstrijden (op CDI Kronenberg en Jumping Amsterdam) en wordt afgesloten met een finale op The Dutch Masters in Den Bosch.

Meer Springen

»
TUBBERGEN – De eerste editie van Hippisch Geesteren op de accommodatie van de BWG Stables in Tubbergen leverde zondag in de strijd om de Grote Prijs... (24-08-2025)
»
TUBBERGEN – Lars Schröder boekte vrijdag én zaterdag tijdens Hippisch Geesteren een mooie zege op het voor hem vertrouwde terrein van de BWG Stables... (23-08-2025)
»
VALKENSWAARD – Willem Greve beleefde een uitstekend verlopen vrijdag tijdens het evenement voor de Global Champions Tour op de terreinen van Jan Tops... (22-08-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra voegde donderdag nog maar eens een overwinning toe aan zijn ondertussen al best lange erelijst. Tijdens Hippisch Twente... (21-08-2025)
»
Vorig jaar was ze er vanwege vakantie niet bij, maar bij de komende editie van Hippisch Geesteren hanteert ze weer enthousiast haar camera. Els ten... (21-08-2025)
»
TUBBERGEN – Albert Nijhof sloeg woensdag een dubbelslag in de toprubriek van Hippisch Geesteren, dat voor het eerst wordt gehouden bij de BWG Stables... (20-08-2025)
»
Al sinds 1 januari 1973 is Rudy Maathuis een trouw lid van Sint Joris. Hij is zo aan de vereniging verknocht, dat er nooit vergeefs een beroep op hem... (20-08-2025)
»
In navolging van de Almelose Ruiterdagen, de Schröder Masterclass én de KNHS omarmt ook Hippisch Geesteren het razendsnel in populariteit groeiende... (19-08-2025)
»
Al tientallen jaren is Marian Boerman een zeer gewaardeerde verschijning bij concoursen binnen de gemeente Tubbergen. Dat is ze nog steeds, ook nu ze... (18-08-2025)
»
Hippisch Geesteren brengt van woensdag 20 tot en met zondag 24 augustus vijf dagen lang vanaf 8.00 uur springsport op alle niveaus. Dit keer dus voor... (17-08-2025)
»
Bij het momenteel ontbreken van een voorzitter verdeelt Rob Scherphof de taken van preses van PSV Sint Joris samen met de andere bestuursleden Robert... (16-08-2025)
»
STEGEREN – Steven en zoon Stef Veldhuis heersten vrijdag in de hoogste rubrieken tijdens het concours van de Heideruiters op de terreinen van de... (16-08-2025)
»
TUBBERGEN – De Schröder Masterclass is een garantie voor spektakel. De 24ste editie van het evenement op het Tubbergse stadhuisplein voor de... (12-08-2025)
»
TUBBERGEN – Het plein voor de Pancratius Basiliek in Tubbergen was op de maandag tijdens de Schröder Masterclass gebruikelijk het domein voor de... (12-08-2025)
»
HOUTEN – Amke Bekhuis presteerde zondag uitstekend met de tweede plaats in de strijd om de Grote Prijs van het CSI2* in Houten. Met haar tienjarige... (12-08-2025)
»
TUBBERGEN – Het venijn in de strijd om de Ladies Cup tijdens de 24ste editie van de Schröder Materclass zat zaterdag weer eens in de... (10-08-2025)
»
Organisaties van sportieve evenementen drijven doorgaans in hoge mate op de inzet van vrijwilligers. Ze vormen vaak het cement van het bouwwerk, dat... (09-08-2025)
»
HOUTEN – Gerco Schröder is aardig op dreef bij het CSI in Houten. Met zijn negenjarige vosruin Chactula PS (v. Exelero 2) bezette hij vrijdag de... (08-08-2025)
»
DUBLIN – Willem Greve won vrijdag met de foutloos gebleven springruiters van TeamNL met overmacht en overtuiging de landenwedstrijd van het... (08-08-2025)
»
Hij moest er aardig wat jaren op wachten, maar in 2024 mocht Bas van der Aa zich als winnaar laten huldigen van de Schröder Masterclass, waar hij al... (08-08-2025)