TWEEDE EN DERDE OVER 1,40 METER MET HORSEDEALS NOTRE-DAME VAN ‘T ROOSAKKER

Eric ten Cate goed vooraan in Exloo

Eric ten Cate met Horsedeals Notre Dame van 't Roosakker op archieffoto.

EXLOO – Eric ten Cate was vrijdagochtend tijdens het IICH Exloo dicht bij de winst in de rubriek over 1,40 meter met twee fasen. Met de tienjarige vosmerrie Horsedeals Notre-Dame van ’t Roosakker (v. Echo van ’t Spieveld) kwam de ruiter uit Geesteren slechts 0,23 seconde tekort voor de zege.

Die ging naar Daan van Geel met de bruine merrie Idaloma. Vincent Geerink legde met de twaalfjarige vosruin Gelster (v. Carthino Z) beslag op de vierde plaats. Frank Schuttert eindigde met de negen jaar oude schimmelmerrie Justine W als zevende. Een dag eerder was de Ommenaar met hetzelfde paard al winnaar geworden op het traject over 1,35 meter met twee fasen. Daan van Geel was met de negenjarige Idaloma zijn belangrijkste tegenstander. Regina Leeuwen tekende voor plek negen met de elfjarige bruine ruin Crocus la Sillardiere.

In Exloo werden donderdag twee parcoursen over 1,40 meter op tijd gereden. In de eerste daarvan bezette Eric ten Cate met Horsedeals Notre-Dame van ’t Roosakker de derde positie, op de voet gevolgd door Vincent Geerink met de dertienjarige vosruin Fifty-Fifty (v. VDL Zirocco Blue). Regina Leeuwen werd achtste met de even oude vosmerrie Cherry Tania (v. Cellestial). 

Vincent Geerink reed naar de vijfde plek in de tweede rit over deze hoogte met Gelster. Pia-Luise Aufrecht werd achtste met haar veertien jaar oude bruine merrie Anita 136 (v. Arpeggio). 
Lars Schröder klasseerde zich als vierde in de wedstrijd over 1,30 meter op tijd met zijn twaalfjarige bruine ruin Champion-U (v. Casall).

Meer Springen

TUBBERGEN –  Door ook de tweede kwalificatie voor de strijd om de Grote Prijs in winst om te zetten, ging Bas van der Aa vrijdag met Gaen op... (06-06-2026)
TUBBERGEN – Bas van der Aa maakte donderdag tijdens Jumping Schröder Twente indruk tijdens de rubriek over 1,45 meter op tijd, de eerste kwalificatie... (04-06-2026)
TUBBERGEN – Jennifer Munsterhuis was woensdag dicht bij de zege in de toprubriek van de eerste dag van Jumping Schroder Twente. Met de KWPN-merrie... (04-06-2026)
Evenementen als Jumping Schröder zouden niet kunnen blijven bestaan als ze niet worden ondersteund door een redelijk aantal onontbeerlijke sponsors.... (02-06-2026)
RAALTE – Met een eerste en een tweede plaats heerste Eric ten Cate vrijdag in de rubriek over 1,30 meter tijdens het Horka Concours in Raalte. De... (01-06-2026)
Nathan Greftenhuis mag met recht de ‘meesterknecht’ van de BWG Stables worden genoemd. Alweer achttien jaar is de Tubbergenaar als trouwe kracht... (31-05-2026)
VEENINGEN – Wesley ter Harmsel presteerde zaterdag prima als lid van het Nederlandse team young riders tijdens het CH De Wolden. (30-05-2026)
Net als vorig jaar staat tijdens Jumping Schröder weer een veiling van veulens en jonge springpaarden van topverervers op het programma.  (30-05-2026)
De regionale ruitertop gaat op zondag 7 juni een poging wagen de zege in de Grote Prijs van het CSI2* Jumping Schröder Twente weer in Twente te... (29-05-2026)
Voor Emma Sophia Spanko ging in het tweede weekend van mei een droom in vervulling. Nog young rider mocht ze in het Belgische Lier voor Tsjechië in... (28-05-2026)
DENEKAMP – Jesse Berkers bleef zaterdag met Qornets Pleasure de complete concurrentie voor in de eerste Grote Prijs van Outdoor Denekamp over 1,30 en... (27-05-2026)
Na zijn twee oudere broers, de tweeling Ben en Wim, houdt ook Gerco Schröder zich steeds meer bezig met de begeleiding van vooral veelbelovende jonge... (27-05-2026)
DENEKAMP – Stijn Roelink met Diamond in de klasse over 1,35 meter en Merle Bodde met Just Kharley over 1,30 meter mochten zich afgelopen weekend in... (27-05-2026)
Van woensdag 3 tot en met zondag 7 juni staat op de terreinen van de BWG Stables de tweede editie van Jumping Schröder Twente op het programma. Er... (26-05-2026)
KRONENBERG – Hessel Hoekstra overtuigde donderdag en zaterdag tijdens het CSI2 De Peelbergen in het Limburgse Kronenberg met zijn nieuwste troef, de... (24-05-2026)
DENEKAMP – Met voor het eerst een heuse afsluitende strijd om de Grote Prijs op het programma is manege De Zonnebeek in Denekamp van donderdag 21 tot... (16-05-2026)
EINDHOVEN – Hessel Hoekstra was vrijdag tijdens het CSI Eindhoven dichtbij een overwinning in de rubriek over 1,40 meter met twee fasen. (15-05-2026)
ST. MARGARETHEN – Nina Stegeman liet donderdag en vrijdag opnieuw een prima indruk achter bij wedstrijden in het Oostenrijkse St. Margarethen. Ze... (15-05-2026)
Jennifer Munsterhuis leverde donderdag prima werk af tijdens Jumping Bonheiden. De amazone uit De Lutte eindigde met haar tienjarige vosmerrie Pebble... (14-05-2026)
Anja Moret reed zondag met haar merrie Ilamine du Thurin (v. Dakar VDL) naar een fraaie derde plaats in de Grote prijs van de Good Tour in Deurne. De... (11-05-2026)