ALBERGENAAR RIJDT IN TOTAAL IN DRIE RUBRIEKEN BIJ CH DE WOLDEN VIJF KEER TOP TIEN BINNEN

Sterk begin van Bas van der Aa

Bas van der Aa met E. Guriel

ZUIDWOLDE – Bas van der Aa liet zich woensdag op de eerste dag van CH De Wolden goed van voren zien. De Albergenaar boekte in totaal liefst vijf klasseringen bij de beste tien in drie verschillende rubrieken.

Van der Aa werd zesde met de tienjarige schimmelruin Hakkinen N (v. VDL Zirocco Blue) in de wedstrijd voor de Small Tour op tijd over 1,40 meter en werd in die proef ook nog achtste met de negen jaar oude bruine ruin Shanroe Barney (v. Dallas). In de Big Tour over 1,45 meter tegen de klok eindigde hij als achtste met de elfjarige vosruin Gaen (v. Quintago) en op het parcours over 1,30 meter met twee fasen voor het CSI1 stuurde de hij de elfjarige bruine merrie E. Guriel (v. Emerald) naar de achtste en de achtjarige schimmelhengst Bruce Springsteen VDV Z (v. Berlin) naar de tiende positie. 
Deze rubriek werd gewonnen door de Duitser Julius Ehinger, die als stalruiter van Het Oosterbrook van Gert-Jan Bruggink en Pia-Luise Aufrecht de zevenjarige zwartbruine ruin Clementine (v. Caretino Gold) had gezadeld.

Conor Drain veroverde ook nog twee keer een vierde prijs. Dat lukte hem over 1,40 meter op tijd met de tienjarige voshengst Cristo (v. Cellestial) en in de rubriek voor vijf- en zesjarige paarden met de in 2016 geboren bruine ruin Covehill Charlie (v. Emerald).

Don Willemsen tekende in de rubriek over 1,20 meter met twee fasen voor de vijfde positie met de achtjarige donkerbruine merrie Jillz Solier (Carrera VDL). Pascalle Donders werd achtste met de even oude bruine merrie Jeolita (v. Zavall VDL).

Meer Springen

»
Met Michael Greeve, Willem Greve, Hessel Hoekstra, Marc Houtzager en Gerco Schröder als kartrekkers mag het concours van Het Twentse Ros zich in de... (10-04-2025)
»
HAAKSBERGEN – Steven Veldhuis liet zich woensdag van zijn sterkste kant zien tijdens de tweede editie van het midweekse Sectolin Springen bij de... (10-04-2025)
»
Voorzitter Jos Brinkman kijkt uit naar een opnieuw succesvolle editie van het concours van Het Twentse Ros uit Albergen. Het evenement wordt van... (09-04-2025)
»
BASEL - Willem Greve eindigde zondag in zijn  eerste finale van de strijd om de Wereldbeker springen op een heel mooie zevende plaats. De nationaal... (06-04-2025)
»
BASEL - Hoewel Willem Greve en Kim Emmen in het basisparcours van het tweede onderdeel van de wereldbekerfinale in Basel een springfout kregen... (04-04-2025)
»
ERMELO –De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft springpaard Imagine vastgelegd. De twaalfjarige ruin (v. Cassini Gold) van de eigenaren Conny... (04-04-2025)
»
BASEL - Willem Greve begon zijn eerste wereldbekerfinale donderdag met de vijftiende plaats in het eerste onderdeel, een wedstrijd op snelheid en... (03-04-2025)
»
BASEL – Willem Greve bijt donderdagavond in Basel tijdens zijn eerste deelname aan de finale voor de Wereldbeker springen het spits af voor Nederland... (03-04-2025)
»
Gerco Schröder sloot zondag de derde week van de Mediterranean Equestrian Tour (MET) in het onder de rook van Valencia gelegen Oliva met zijn... (31-03-2025)
»
RIJSSEN – Meike Zwartjens had zaterdag het laatste woord tijdens de driedaagse TCN Jumping Tour in Rijssen. De amazone uit Raalte won op knappe wijze... (29-03-2025)
»
RIJSSEN – Met een groots vertoon van macht zegevierde Mart IJland vrijdag tijdens de TCN Jumping Tour in Rijssen in de rubrieken over de drie... (29-03-2025)
»
ERMELO – Lars Schröder veroverde vrijdag met zijn tienjarige donkerbruine merrie Casalla Tendra PS (v. Casallco) zilver in de strijd om de nationale... (28-03-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate heerste als een vorst in de toprubriek over 1,40 meter op de eerste dag van de TCN Jumping Tour in Rijssen. De ruiter uit... (28-03-2025)
»
HAAKSBERGEN – Willem  Greve vertoefde woensdag weer even op vertrouwde oude grond en maakte maar meteen van de gelegenheid gebruik om tijdens het... (27-03-2025)
»
WIERDEN – Remco Been gaat voor zichzelf beginnen. Vanaf 1 april is de Wierdenaar nog halve dagen per week werkzaam voor Hank Melse in Winterswijk... (26-03-2025)
»
VEJER DE LA FRONTERA – De in Borne residerende Zoe Osterhoff moest zondag op haar tienjarige bruine hengst Kentucky TN (v. Verdi TN)  met een... (24-03-2025)
»
ERMELO – Lisa Schröder voltooide zaterdag in Ermelo een ongekende hattrick. Voor het derde jaar op rij veroverde de 14-jarige dochter van Gerco en... (23-03-2025)
»
VEJER DE LA FRONTERA– Voor Amke Bekhuis scheen zaterdag letterlijk en figuurlijk de zon tijdens de Sunshine Tour in het Spaanse Vejer de la Frontera... (23-03-2025)
»
LIER – Hessel Hoekstra was vrijdag tijdens het concours in Lier alle tegenstanders de baas in de rubriek ober 1,45 meter met barrage. Met zijn... (22-03-2025)
»
SAASVELD – De laatste aflevering van de wintercyclus Springen Ankerhal Saasveld (SAS) van dit seizoen leverde woensdag drie winnaars op, die behalve... (20-03-2025)