MET BONNIE M Z EN FOREVER BIJ CONCOURS DE AZELHOF IN LIER

Jeroen Dubbeldam twee keer tweede

Jeroen Dubbeldam met Bonnie M Z

LIER – Jeroen Dubbeldam was zowel vrijdag als zaterdag dichtbij een zege in het hippisch centrum De Azelhof tijdens het CSI2 in het Belgische Lier.

Met de elfjarige bruine ruin Forever SFN (v. Azteca VDL) eindigde Dubbeldam zaterdag als tweede achter landgenote Sanne Thijssen op Kyamant van ’t Spieveld. Een dag eerder klasseerde hij zich met de twaalfjarige bruine ruin Bonnie M Z (v. Bentley van de Heffinck) als runner-up achter de Duitse Sophie Hinners met Hendrick’s HX en werd hij met Forever SFN zevende. In dezelfde rubriek legde Hendrik Jan Schuttert met de tienjarige bruine merrie G Termie M Z beslag op de tiende plek.

Met zijn  toppaard, de dertien jaar oude bruine ruin Oak Grove’s Carlyle (v. Casall), werd Jeroen Dubbeldam vrijdag vijfde in de rankingrubriek over 1,45 meter met barrage.

Opnieuw van voren
Steven Veldhuis reed opnieuw diverse keren goed van voren mee. De Haaksbergenaar werd zowel vrijdag als zaterdag met Je Suis Equuus Tame (v. Qlassic Bois Margot) zesde in proeven voor zevenjarige paarden op tijd. De rubriek over 1,35 meter op tijd leverde hem zaterdag een tiende stek op met de achtjarige bruine merrie Irango Blue (v. Durango). Met de tienjarige schimmelmerrie Gezellig (v. Wietvot) werd Veldhuis achtste over 1,30 meter op tijd.

Faye-Louise Vos deed het met een vierde plaats op de negenjarige bruine merrie Hildegard (v. Quasimodo Z) prima in de klasse over twee fasen (1,10 meter) voor het CSI1. Broer Thijmen Vos reed met de zesjarige schimmelmerrie Kornetta Zutbertha SMH (v. Cornet Obolenskly) naar de achtste orijs bij de vijf- en zesjarige paarden.

Amber van Marle tenslotte werd vrijdag met de zes jaar jonge vosruin Kansas (v. Baltic VDL) negende over twee fasen (1,10 meter). In eenzelfde proef verbeterde ze zich zaterdag twee plaatsen en werd ze zevende.

Meer Springen

KRONENBERG – Hessel Hoekstra boekte zaterdag met zijn negenjarige bruine hengst VDL Mindset ES (v. Aganix du Seigneur) een prachtige zege in de Grote... (11-04-2026)
Daan Hesselink (25) draait al elf jaar mee Via een zaterdagbaantje kwam hij als 14-jarige terecht op het Concours Hippique Het Twentse Ros. Nu, op... (11-04-2026)
FORT WORTH – Willem Greve is niet van start gegaan in de tweede ronde van de finalestrijd om de Worldcup springen in Forth Worth Texas. Na het... (11-04-2026)
Samen met voorzitter Jos Brinkman en Willem Schepers uit Roden vormt Jeroen van der Kolk het trio parcoursbouwers tijdens het concours van Het... (10-04-2026)
BONHEIDEN – Gert-Jan Bruggink reed donderdag prima in het voorste gelid mee in de rubriek over 1,40 meter op tijd tijdens het CSI2* Jumping Bonheiden... (10-04-2026)
FORT WORTH – Willem Greve kende donderdagavond in de Dickies Arena in het Amerikaanse Fort Worth (Texas) als tweede starter in het eerste onderdeel... (09-04-2026)
HAAKSBERGEN – Wesley Mulder en Joanne Wes maakten woensdag de dienst uit in de toprubrieken van de eerste editie van het Sectolin Springen van 2026.... (09-04-2026)
Bart Haselbekke kijkt verlangend uit naar het concours van het Albergse Twentse Ros bij de BWG Stables in Tubbergen. De Wierdenaar beschouwt het... (09-04-2026)
Lars Schröder is een van de deelnemers, die het concours van Het Twentse Ros uit Albergen als een heuse thuiswedstrijd mag beschouwen. Al is het nog... (08-04-2026)
Mart IJland presteerde ook afgelopen week weer goed tijdens de Toscana Tour in Arezzo. In de Italiaanse plaats reed de ruiter uit Hengelo onder meer... (08-04-2026)
Voorzitter Jos Brinkman kijkt verwachtingsvol uit naar een nieuwe editie van het jaarlijkse concours van PSV Het Twentse Ros Albergen. Van woensdag... (07-04-2026)
RIJSSEN – Eric ten Cate lachte vrijdag het laatste tijdens de drie dagen durende eerste editie van TCN Jumping in Rijssen van dit jaar. (04-04-2026)
WIERDEN - De eerste editie van Eurojump Wierden van 2026 zit er weer op. Roderick van den Engh besliste de rubriek over 1,30 meter met twee fasen in... (31-03-2026)
Mart IJland reed afgelopen week goed van voren mee tijdens de Toscana Tour in het Italiaanse Arezzo. De ruiter van Stal Geerink boekte een zege en... (30-03-2026)
De Ankerhal in Saasveld vormt vanavond (vrijdag 27 maart) en morgen het decor van de voorselecties voor de finale van het traditionele vrij springen... (27-03-2026)
Lars Wigger mocht zich zondag twee maal tot winnaar laten kronen tijdens het Noaber Springen in Denekamp. In de buitenlucht zegevierde hij in eigen... (26-03-2026)
Steven Veldhuis heeft een uitstekend weekend achter de rug op het Green Valley Estate in Deurne, waar jaarlijks ook het NK springen wordt gehouden.... (25-03-2026)
PARIJS – Willem Greve hield zijn prima vorm afgelopen weekend vast in de Franse hoofdstad Parijs. Tijdens het CSI5* Saut Hermès eindigde de... (24-03-2026)
Van de twaalf beloftes die dit jaar deel uitmaken van het KNHS Talententeam 2026 komen er twee uit Twente. Sterre van Houte bij de eventing en... (18-03-2026)
DEN BOSCH – Hessel Hoekstra sloot zondag een voor hem prima verlopen CSI5* The Dutch Masters af met een mooie negende plaats in de strijd om de Grote... (15-03-2026)