Boegbeeld Jeroen Dubbeldam vierde

AMSTERDAM - Jeroen Dubbeldam toonde zaterdag aan in goede vorm te verkeren met zijn vijftienjarige bruine hengst Carusso LS La Silla (v. Montebello x Joost). De regerend Europees en wereldkampioen eindigde als vierde in de rubriek over 1,50 meter met barrage tijdens Jumping Amsterdam, het evenement waarvoor hij al jaren als boegbeeld fungeert. 

Gerco Schröder reed met de negenjarige bruine ruin Don Diego (v. Verdi x Karandasj) naar de zevende plek, Sander Geerink werd twaalfde met de twaalfjarige vosruin Robinson (v. Rubert R x Odermus). Geerink liep een strafpunt op wegens het overschrijden van de tijd in het basisparcours en haalde de barrage daardoor net niet.

De ruiter uit Gelselaar voegde nog een tweede plaats toe aan zijn goede resultaten in de hoofdstad in de progressieve proef over 1,45 meter. Met zijn elfjarige bruine ruin Bentley N (v. Numero Uno x Peter Pan) was hij 0,66 seconde minder snel dan winnares Lisa Nooren met VDL Groep Urane de Talma.

Ben Schröder legde met de tienjarige bruine ruin Glock's Champions Ludwig (v. Ludwigs Ass x Karandasj) beslag op de derde prijs. Frank Schuttert werd zevende met Important de Muze, Gerco Schröder negende met Glock's Dobelensky.

Robert Vos eindigde met zijn bruine ruin Don Gretzky (v. Corlensky x Donnerhall) na een springfout in de tweede ronde als vijfde over Six Bars. Met twee balken in dezelfde omloop moest Remco Been met de schimmelmerrie Euline genoegen nemen met de achtste positie. De zege was voor Michael Greeve, die vier keer een foutloze ronde liet noteren met Emir R.

Meer Springen

»
RIJSSEN – Eric ten Cate ging dinsdag net als een jaar eerder aan de haal met de zege in de finale van de TCN Jumping Tour. De ruiter uit Geesteren... (09-09-2025)
»
DEURNE – Mart IJland grossierde afgelopen weekend in prijzen tijdens de Summer Tour en de finales voor Young Horses op het Equestrian Estate in... (08-09-2025)
»
LANGEVEEN – Van de steeds zeldzamer wordende concoursen op graspistes is dat van de Molenruiters in Langeveen een fraai overgebleven pareltje. Dat... (07-09-2025)
»
LANGEVEEN – Er gaat bijna geen concours voorbij waar hij aanwezig is, of Hessel Hoekstra slaagt er wel in minimaal één rubriek winnend af te sluiten... (06-09-2025)
»
BRUSSEL – Gerben Morsink kijkt met gemengde gevoelens terug op het afgelopen weekend, waarin hij deelnam aan de Stephex Masters in Brussel. Tegenover... (02-09-2025)
»
VEENINGEN – Het kan niet op voor Hessel Hoekstra. Ook in de hoofdrubriek van Outdoor Zuidwolde greep de ruiter van Stal Wiefferink de hoofdprijs. (31-08-2025)
»
VEENINGEN – Twee dagen na zijn fraaie zege in Veeningen over 1,40 meter met twee fasen mocht Willem Greve zich vrijdag opnieuw als winnaar laten... (29-08-2025)
»
ZUIDWOLDE - Willem Greve kende woensdag een puike start bij Outdoor Zuidwolde. In de wedstrijd over 1,40 meter met twee fasen eindigde Greve als... (29-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Een dag na zijn eclatante overwinning in de Grote Prijs van Geesteren was Hessel Hoekstra opnieuw de complete concurrentie de baas.... (26-08-2025)
»
VRAGENDER – Jennifer Munsterhuis toonde zaterdag tijdens Outdoor Vragender geen medelijden met haar tegenstanders in de rubriek over 1,35 meter. Met... (25-08-2025)
»
VALKENSWAARD - Frank Schuttert mocht zondag de eerste prijs in ontvangst nemen na de strijd om de Grote Prijs van het CSI2* over 1,45 meter met... (25-08-2025)
»
TUBBERGEN – De eerste editie van Hippisch Geesteren op de accommodatie van de BWG Stables in Tubbergen leverde zondag in de strijd om de Grote Prijs... (24-08-2025)
»
TUBBERGEN – Lars Schröder boekte vrijdag én zaterdag tijdens Hippisch Geesteren een mooie zege op het voor hem vertrouwde terrein van de BWG Stables... (23-08-2025)
»
VALKENSWAARD – Willem Greve beleefde een uitstekend verlopen vrijdag tijdens het evenement voor de Global Champions Tour op de terreinen van Jan Tops... (22-08-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra voegde donderdag nog maar eens een overwinning toe aan zijn ondertussen al best lange erelijst. Tijdens Hippisch Twente... (21-08-2025)
»
Vorig jaar was ze er vanwege vakantie niet bij, maar bij de komende editie van Hippisch Geesteren hanteert ze weer enthousiast haar camera. Els ten... (21-08-2025)
»
TUBBERGEN – Albert Nijhof sloeg woensdag een dubbelslag in de toprubriek van Hippisch Geesteren, dat voor het eerst wordt gehouden bij de BWG Stables... (20-08-2025)
»
Al sinds 1 januari 1973 is Rudy Maathuis een trouw lid van Sint Joris. Hij is zo aan de vereniging verknocht, dat er nooit vergeefs een beroep op hem... (20-08-2025)